Saç Uzatma Yöntemleri Harem's kullanan var mı?

xheraa

baldan adamın papatyadan kadını :)
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2015
44
11
Hepinize merhabalar.
Saç uzatmak için Harem's saç bakim yagi ve sampuani mevcutmus. Ayda 5 cm vaad ediyor, bizzat kendilerini aradım.
Kızlar, aranızda kullanan var mı? Kuaforluk okuyan bir arkadaşım çok tavsiye etti, bir internet sitesinde de bir bayan 3 ayda omuzlarından beline geldiğini söylemiş. Kullanan varsa, yorumlarını paylasirsa sevinirim

Ben bir sise sampuanindan kyllanmistim hatta icine sarimsak yagida ekledim yooooo hicte oyle uzatmadi normal uzama hizinda uzadi ama yagini bilmiyorum

yorumlarınız için teşekkürler yine de deneyeceğim ben

1 defa kullandım, saçlarım müthiş hacimlendi.
haftada 3 defa kullanılması öneriliyor. planlamamı oluşturacağım birazdan.
bunun yanı sıra ben aklıma geldikçe soğan suyu kürü de uyguluyorum ve doğum kontrol hapını şampuanımda kullanıyorum 1 aydır. gözle görülür uzamam oldu. tavsiye ederim

1 defa kullandım, saçlarım müthiş hacimlendi.
haftada 3 defa kullanılması öneriliyor. planlamamı oluşturacağım birazdan.
bunun yanı sıra ben aklıma geldikçe soğan suyu kürü de uyguluyorum ve doğum kontrol hapını şampuanımda kullanıyorum 1 aydır. gözle görülür uzamam oldu. tavsiye ederim

Memnun kalmama sevindim, nerden temin ettiğini ogrenebilirmiyim

antalyada yaşıyorum emre aktar diye bir yer var oradan aldım

ben de baya tesadüfen kullandım. sayesinde saçlarımı yağlanmadan iki gün kullanabiliyorum. saçlarımın dökülmesi ciddi oranda azaldı. öyle boynumdan belime değil ama uzattığını da söyleyebilirim.

ben de baya tesadüfen kullandım. sayesinde saçlarımı yağlanmadan iki gün kullanabiliyorum. saçlarımın dökülmesi ciddi oranda azaldı. öyle boynumdan belime değil ama uzattığını da söyleyebilirim.
Peki hangi sampuani.bende arastirdim sarimsak ozlu ve bittimli olani guzel gibi.bnm saclarin ince telli ve sonuk.hacimlensin ve uzasin istiyorum bende

X