Harika Güzellik Barbara Palvin

Bazı fotoları cok cok kötü bazılarıda cok cok güzell
Tuhaf bi orantısızlık var
Genel anlamda Begenmedim

Bazı fotolarda fena değil ama burda ağzı burnu çok çirkin.
Komple çirkin benim için. hiç beğenmedim. :KK19:

elleextra.jpg

:KK37:

ben haberim olmadan fotoğrafımın eklenmesini istemezdim ondan sordum :KK3:

ben onemsemezdim o da ayni sekilde sonucta cok ozel bir fotograf degil su an facebookta yuzlerce kisi goruyor zaten. ama zaten benimleydiler beraber tartisiyorduk ayni konuyu burada. cunku eskiden birbirimizin sacini yapardik ben sariya o kahveye boyarken hep bu konu acilirdi, kacinilmaz. burada da gorunce hemen atladik. ben de sasirdim siz oyle sorunca yanlis birsey mi yaptim gibisinden..

Ama bence görümden hiç üzülmesin zaten çünkü hiç avrupai bı tipi yok sadece sac ve ten rengiyle Avrupai görünüm olmuyo, Akdenizlilere latinlere çok benziyo yada İsraillilere italyanada benziyo

Ama bence görümden hiç üzülmesin zaten çünkü hiç avrupai bı tipi yok sadece sac ve ten rengiyle Avrupai görünüm olmuyo, Akdenizlilere latinlere çok benziyo yada İsraillilere italyanada benziyo

saci dogal rengindeyken ve de cildi peynir gibiyken daha farkli ama tabi, ancak bu haliyle gercekten de latinlere benziyor. ama latin/italyan benzetmenizi ona iletecegim eminim cok sevinecektir :KK14: amaci da o cunku zaten

Tahmin ettim ondan üzülmesin dedim yüz hatlarida zaten daha çok latinlere benziyo

Sende sarışınsın galiba :KK3::KK3:

Evet benim dedemde yabancı ben sarı saçtan nefret ediyorum sarisin olcaksada koyü sarı flan olsun )) hiç sevmiyorum kendi sacimida kendi tonumdan kıyıya boyuyorum bence çok dha fazla ifade katiyo daha koyü sac renkleri , sarisinlara da kahverengi çok yakıştırıyorum çünkü sarisinlar beyaz tenli ve renkli gözlü oluyo ya ondan kahve tonları çok fazla yakisiyo mesela barbaranin sacının Fonu'da çok guZel

Aa ben üstüme alinmisim pardon en son ben yazmıştım ya ondan yenirim sitede pardon

Gene yanlış kelimeler çıkmış pardon ipadten çok hızlı yazınca yanlış cikiyo

Sende sarışınsın galiba :KK3::KK3:

Yok değilim çok şükür. Hiç hoşlanmıyorum sarışın insanlardan.
Çekici bulmuyorum. Kırk yılda bi bebek gibi yüzleri olan bazı sarışınları beğeniyorum o kadar. :KK70:

Beyaz tenli+yeşilimtrak ela karışımı gözlü :KK70:+ kahverengi tonlarında saça sahip biriyim. :KK70:

Yok değilim çok şükür. Hiç hoşlanmıyorum sarışın insanlardan.
Çekici bulmuyorum. Kırk yılda bi bebek gibi yüzleri olan bazı sarışınları beğeniyorum o kadar. :KK70:

Beyaz tenli+yeşilimtrak ela karışımı gözlü :KK70:+ kahverengi tonlarında saça sahip biriyim. :KK70:

ben de sarışınları hiç çekici bulmam. kadınsı olmuyorlar çünkü. çocuğa benziyorlar. renkli göz de sevmem çoğu zaman. ikisi beraberken hele hiç sevmem. esmer güzellerine bayılırım

konudaki kız güzel ama 3. resimdeki hali çokk güzel :) bi de siyah beyaz resimdeki hali

Son düzenleme:
18 yaşındaki bi ergen için yapılan yorumlara bakın
Irk analizlerine kadar varılmış ki bazıları hakaret içerikli
Çirkin ırk dedikleriniz çok umursuyodu burdaki yorumları
Gerçekten şaşırdım
Zaten burdaki konularda hep bir tartışma

18 yaşındaki bi ergen için yapılan yorumlara bakın
Irk analizlerine kadar varılmış ki bazıları hakaret içerikli
Çirkin ırk dedikleriniz çok umursuyodu burdaki yorumları
Gerçekten şaşırdım
Zaten burdaki konularda hep bir tartışma

Begenmiyosan bu konuları okuma, millet boş muhabbete alışmış biraz coğrafyadan bahsedince sasiriyolar bende buna çok şaşırıyorum illa mahalle ağzylami yorum yapmak gerekiyor

Begenmiyosan bu konuları okuma, millet boş muhabbete alışmış biraz coğrafyadan bahsedince sasiriyolar bende buna çok şaşırıyorum illa mahalle ağzylami yorum yapmak gerekiyor

Nedir bu agresiflikle dikkat çekme çabası
Yeni üye sendromu mu ?

Son düzenleme:
X