harika yazlıklarrrr 36-38 bedenn tükenmeden alınn:))

canan323

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
493
4
34
tertemizz kotlar 10 tll sadece 10 tll etiketi üstündee çok pahalıya almıştım sadece 15 tll satenn hiç kullanılmadı 10 tl harika yazlıklarr s-m bedenn sadece 7.5 tl

Eklentiler

• $IMG_1086.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
canım bu siyah olan gömlek mi bedeni ne bir de boyu kaç cm acaba?

Gömlek tatlım etiketinde xs yazıyor ama ben m giyiyorum denedim oldu boyu kalçayı örtüyor canm diz kapağına 1 karış boşluk kalıyor kb canm ölçme imkanım yok şu an böyle tarif verebildim

Gömlek tatlım etiketinde xs yazıyor ama ben m giyiyorum denedim oldu boyu kalçayı örtüyor canm diz kapağına 1 karış boşluk kalıyor kb canm ölçme imkanım yok şu an böyle tarif verebildim

tamam canım teşekkürler, ben biraz daha uzun bir şey arıyorum, biliyosun benim boyum biraz uzun

üzerinde olan bir fotograf varmı bordo elbiseyi almak istiyorum 34 36 bedenim ben üst tarafı straplez sanırım oturuyormu üstüne

Evet canm üst taraf straplez o tam oturur alta indikçe dökümleşir uzun elbise canm trendyoldan almıştım ama hiç giymek nasip olmadı şimdide hamileyim o yüzden giyemiyorum canm

Evet canm üst taraf straplez o tam oturur alta indikçe dökümleşir uzun elbise canm trendyoldan almıştım ama hiç giymek nasip olmadı şimdide hamileyim o yüzden giyemiyorum canm

Canım 1 ve 2 deki elbiseleri üzerinde görmem mümkün mu foto atarmisin ? Ve boy olarak ve göğüs kısmıni olcebilirmisin ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…