Hasan fındık mi ayşegül sivri mi

Birbulutolsam1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
175
104
31
hasan fındık canım kesinlikle.ayşegül hanımın işleri de çok güzel ama arzum77 arzum77 , bitsedegitsekya bitsedegitsekya ,bu arkadaşlarımız hasan beye oldular.hele dikleştirme ve asimetri düzeltilme yapılcaksa mutlaka hasan beyle görüşmelisin.
Sadece meme protezi takilacak bana baska islem olmayacak ben dren konusuna takildim biraz ayşegül hanim takarim dedi hasan bey gerekirse takarim dedi hasan bey yillarin birikimi tabiki ama ucreti biraz fazla doğal olarak bir de hasan bey hakkinda biraz burnu havada diye okudum o beni korkutuyor

-violet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2015
700
908
Bu arada cevap

Bu arada cevap verdigin icin tesekkur ederim
rica ederim ben de 3 ay oldu olalı ama çok sıkıntılı süreçten geçtim geçiyorum.işin ehli olması her zaman iyidir arkadaşım.ayşegül hanımı takip ediyorum netten.yağtığı ameliyatlar çok başarılı hastalarıyla olan diyaloğu sıcaklığı da çok iyiymiş.yalnız kas altı ve yuvarlak oluyorsa öyle yaptır.eğer omuz ve meme başı mesafesi uzunsa yuvarlak olsun.silikon takılınca aşağı sarkık duruyor çünkü.

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
16.048
12.841
hasan fındık canım kesinlikle.ayşegül hanımın işleri de çok güzel ama arzum77 arzum77 , bitsedegitsekya bitsedegitsekya ,bu arkadaşlarımız hasan beye oldular.hele dikleştirme ve asimetri düzeltilme yapılcaksa mutlaka hasan beyle görüşmelisin.
Teşekkür ederim canım,güzel yorumun için ❤
B Birbulutolsam1 arkadaşımıza yorum yazmıştım diğer genel konuda. O yüzden tekrar yazmak istemedim aynı şeyi :KK66:
Karar kendisinin :KK66:

arzum77

Pro Üye
15 Ekim 2010
16.048
12.841
arzum77 arzum77 bitsedegitsekya bitsedegitsekya kizlar ben kocaelide oturuyorum hasan beye ameliyat olamayi düşündüm cumartesi günü ama sali günü kontrole geleceksin dedi 4. Günü yol cekebilecek halim olur mu acaba zorluk yaşar miyim
Kendi özel arabanlamı gidip geleceksin? Şöför kim? Otobüsmü? Ne ile seyahat olacak?
Ameliyattan sonra kocaeline gidip kontrol için gelecegini söyledinmi?

Birbulutolsam1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
175
104
31
Kendi özel arabanlamı gidip geleceksin? Şöför kim? Otobüsmü? Ne ile seyahat olacak?
Ameliyattan sonra kocaeline gidip kontrol için gelecegini söyledinmi?
Evet soyledim hasan beyin sekreteri yolculuk yapmanda sorun olmaz dedi sadece araba kullnma dedi otobüs ile gelip otogardan taksi ile muayneye gitmeyi düşünüyorum sizce cok mu zorlanirim

arzum77

Pro Üye
15 Ekim 2010
16.048
12.841
Evet soyledim hasan beyin sekreteri yolculuk yapmanda sorun olmaz dedi sadece araba kullnma dedi otobüs ile gelip otogardan taksi ile muayneye gitmeyi düşünüyorum sizce cok mu zorlanirim
Herkesin süreci farklı oluyor tabi ama çok zorlanmazsın evet bence..
Araba kullanmayı önermiyorlar doğru.. otobüs ile olunca ve taksi kullanacaksan daha iyi olur :KK66:

Birbulutolsam1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
175
104
31
Bir de zaten haan beyin ameliyat ucreti de yuksek hem otelde kalmayi da cok istemiyorum evime gelsem daha cok rahat edecekmisim gibi hissediyorum hic degilse rahatlikla beslenirim meyve süt falan arzum77 arzum77

arzum77

Pro Üye
15 Ekim 2010
16.048
12.841
Sen bilirsin tabi canım. Ctesi ameliyat olsan Pazar çıkış yaptırırlar. Ama doktorla konuşsan,pazartesiye kadar hastanede kalsan,pazartesi kontrol olsa öyle gitsen de olabilir sanki.. En güzeli Hasan beyle konuşmak yada Asistanı ile. Bir iki gün birşey ayarlanabilir.

bitsedegitsekya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
493
443
36
arzum77 arzum77 bitsedegitsekya bitsedegitsekya kizlar ben kocaelide oturuyorum hasan beye ameliyat olamayi düşündüm cumartesi günü ama sali günü kontrole geleceksin dedi 4. Günü yol cekebilecek halim olur mu acaba zorluk yaşar miyim
canim selam. bu is tecrubenin yaninda biraz da sans isi bence. hasan bey cok tecrubeli bir doktor. benim en onem verdigim sey buydu. bir doktor ne kadar ameliyat yaparsa ameliyatlarinda basariya ulasma sansi yukselir. ama isin sans boyutu da var. ben cok memnun kaldim ama sen kalmayabilirsin bilemiyorum. kendi adima sonuna kadar tavsiye ederim doktorumu..