Hasan fındık mi ayşegül sivri mi

hasan fındık canım kesinlikle.ayşegül hanımın işleri de çok güzel ama arzum77 arzum77 , bitsedegitsekya bitsedegitsekya ,bu arkadaşlarımız hasan beye oldular.hele dikleştirme ve asimetri düzeltilme yapılcaksa mutlaka hasan beyle görüşmelisin.
Sadece meme protezi takilacak bana baska islem olmayacak ben dren konusuna takildim biraz ayşegül hanim takarim dedi hasan bey gerekirse takarim dedi hasan bey yillarin birikimi tabiki ama ucreti biraz fazla doğal olarak bir de hasan bey hakkinda biraz burnu havada diye okudum o beni korkutuyor

Bu arada cevap

Bu arada cevap verdigin icin tesekkur ederim
rica ederim ben de 3 ay oldu olalı ama çok sıkıntılı süreçten geçtim geçiyorum.işin ehli olması her zaman iyidir arkadaşım.ayşegül hanımı takip ediyorum netten.yağtığı ameliyatlar çok başarılı hastalarıyla olan diyaloğu sıcaklığı da çok iyiymiş.yalnız kas altı ve yuvarlak oluyorsa öyle yaptır.eğer omuz ve meme başı mesafesi uzunsa yuvarlak olsun.silikon takılınca aşağı sarkık duruyor çünkü.

hasan fındık canım kesinlikle.ayşegül hanımın işleri de çok güzel ama arzum77 arzum77 , bitsedegitsekya bitsedegitsekya ,bu arkadaşlarımız hasan beye oldular.hele dikleştirme ve asimetri düzeltilme yapılcaksa mutlaka hasan beyle görüşmelisin.
Teşekkür ederim canım,güzel yorumun için ❤
B Birbulutolsam1 arkadaşımıza yorum yazmıştım diğer genel konuda. O yüzden tekrar yazmak istemedim aynı şeyi :KK66:
Karar kendisinin :KK66:

arzum77 arzum77 bitsedegitsekya bitsedegitsekya kizlar ben kocaelide oturuyorum hasan beye ameliyat olamayi düşündüm cumartesi günü ama sali günü kontrole geleceksin dedi 4. Günü yol cekebilecek halim olur mu acaba zorluk yaşar miyim
Kendi özel arabanlamı gidip geleceksin? Şöför kim? Otobüsmü? Ne ile seyahat olacak?
Ameliyattan sonra kocaeline gidip kontrol için gelecegini söyledinmi?

Kendi özel arabanlamı gidip geleceksin? Şöför kim? Otobüsmü? Ne ile seyahat olacak?
Ameliyattan sonra kocaeline gidip kontrol için gelecegini söyledinmi?
Evet soyledim hasan beyin sekreteri yolculuk yapmanda sorun olmaz dedi sadece araba kullnma dedi otobüs ile gelip otogardan taksi ile muayneye gitmeyi düşünüyorum sizce cok mu zorlanirim

Evet soyledim hasan beyin sekreteri yolculuk yapmanda sorun olmaz dedi sadece araba kullnma dedi otobüs ile gelip otogardan taksi ile muayneye gitmeyi düşünüyorum sizce cok mu zorlanirim
Herkesin süreci farklı oluyor tabi ama çok zorlanmazsın evet bence..
Araba kullanmayı önermiyorlar doğru.. otobüs ile olunca ve taksi kullanacaksan daha iyi olur :KK66:

Bir de zaten haan beyin ameliyat ucreti de yuksek hem otelde kalmayi da cok istemiyorum evime gelsem daha cok rahat edecekmisim gibi hissediyorum hic degilse rahatlikla beslenirim meyve süt falan arzum77 arzum77

Sen bilirsin tabi canım. Ctesi ameliyat olsan Pazar çıkış yaptırırlar. Ama doktorla konuşsan,pazartesiye kadar hastanede kalsan,pazartesi kontrol olsa öyle gitsen de olabilir sanki.. En güzeli Hasan beyle konuşmak yada Asistanı ile. Bir iki gün birşey ayarlanabilir.

arzum77 arzum77 bitsedegitsekya bitsedegitsekya kizlar ben kocaelide oturuyorum hasan beye ameliyat olamayi düşündüm cumartesi günü ama sali günü kontrole geleceksin dedi 4. Günü yol cekebilecek halim olur mu acaba zorluk yaşar miyim
canim selam. bu is tecrubenin yaninda biraz da sans isi bence. hasan bey cok tecrubeli bir doktor. benim en onem verdigim sey buydu. bir doktor ne kadar ameliyat yaparsa ameliyatlarinda basariya ulasma sansi yukselir. ama isin sans boyutu da var. ben cok memnun kaldim ama sen kalmayabilirsin bilemiyorum. kendi adima sonuna kadar tavsiye ederim doktorumu..

Ben ekim ayında Göğüs büyütme ameliyatı oldum. Ayşegül Hanımda yaptırmadım ameliyatı, kendisi benim bu ameliyata karar vermemle birlikte görüştüğüm ilk doktordu.Ataşehirdeki muayenehanesine gittim, İlk asistanı ile görüşüyorsunuz her dr da olduğu gibi sonra kendisi odasında sarılarak karşıladı ,konuştu bilgi verdi ölçü aldı uygunluğunu kontrol etti vs. Ben fiyat konusunda en son kendisinden biraz indirim yapığ yapamayacağını sordum, rica ettim. O güleryüzlü kadın gidip bir anda soğuk malesef ben para işlerine hiç karışmıyorum asistanımla görüşmeniz gerek, şuan hangi işlem ne kadara yapılıyor muhasebe kısmında dahi bir bilgim yok diyerek görüşmeyi kısa kesip resmen kovaladı. O dakikadan sonra tabiiki istediği rakamı verebilecek durumum olsa dahi bu kadar samimiyetsiz bir insanda bıçak altına yatmak mantksızdı kendi adıma. Bir doktorun tabiiki elinde herşey ve bunu bu şekilde lanse edip karşısındaki insanı bu derece kötü duruma düşürmesi bir dr için bence hiç yakışık değil.

Kesinlikle doktorun davranışı şekli çok önemli insan da izlenim birakiyor ben ayşegül sivri nin asistan i ile whsaptan konuşmuştum kendisini hiç bilmem meme için 9 bin tl istedi benden silikon artı olur tabi dedi ama bana zaten silikon olmuyor du.ben ayşegül hanım a gitmedim başka bir doktor a oldum çok çok memenun oldum kendisinden çok iyi biri ilerleyen zamanda göreceğim çıkardığı işi şu an çok görmedim bisey daha 7. Günüm ameliyatta bakmış meme ler biraz sönük içine yağ enjekte etmiş karnım dan aynı anda gerdir me de oldum cunki ve ben o işlem için ekstra bi ücret ödemedim doktor um para bin adını dahi açmadı hastane den de hemşireler de çok çok iyiydi

Kesinlikle doktorun davranışı şekli çok önemli insan da izlenim birakiyor ben ayşegül sivri nin asistan i ile whsaptan konuşmuştum kendisini hiç bilmem meme için 9 bin tl istedi benden silikon artı olur tabi dedi ama bana zaten silikon olmuyor du.ben ayşegül hanım a gitmedim başka bir doktor a oldum çok çok memenun oldum kendisinden çok iyi biri ilerleyen zamanda göreceğim çıkardığı işi şu an çok görmedim bisey daha 7. Günüm ameliyatta bakmış meme ler biraz sönük içine yağ enjekte etmiş karnım dan aynı anda gerdir me de oldum cunki ve ben o işlem için ekstra bi ücret ödemedim doktor um para bin adını dahi açmadı hastane den de hemşireler de çok çok iyiydi
Aynen Öyle katılıyorum haklısınız. Bence tabiki işin Ticar, yönü de önemli fakat en azından bunu hastaya empoze edip yansıtmamak lazım. Doktorun yaklaşımı bir hasta için en öenmli şey ise Dr için de önceliği işi olmalı herşeye parasal bakmamalı. Ayşegül hanım işinde iyi olabilir fakat yaklaşım açısından Bir Hsya Dr ilişkisinden malesef çok uzak.. Şahsen benim dr umdan Allah razı olsun hem çok İnsani yaklaşıyor hastalarına hemde Çok başarılı..

Aynen Öyle katılıyorum haklısınız. Bence tabiki işin Ticar, yönü de önemli fakat en azından bunu hastaya empoze edip yansıtmamak lazım. Doktorun yaklaşımı bir hasta için en öenmli şey ise Dr için de önceliği işi olmalı herşeye parasal bakmamalı. Ayşegül hanım işinde iyi olabilir fakat yaklaşım açısından Bir Hsya Dr ilişkisinden malesef çok uzak.. Şahsen benim dr umdan Allah razı olsun hem çok İnsani yaklaşıyor hastalarına hemde Çok başarılı..
Ne güzel ne mutlu bize ki insanii doktorlarımız varrr

Merhabalar hangi Dr a ameliyat oldunuz

X