"Hasbunallahu ve ni'mel vekil" okur musunuz niyetim için 70.000🤲🏻

Merhaba bugün çok derin sıkıntılar içindeyim. Araştırdım bunu gördüm 500 de benden düşün yazamasam da çekerim. Bugün yarın biter. Allah her iyi insanı derdinden arındırsın. İyilerle karşılaştırsın. Ailesine huzur versin. Mazlum Hayvanları ve doğayı da korusun. Dualarınız kabul olsun🙏🏽🫂

Merhaba bugün çok derin sıkıntılar içindeyim. Araştırdım bunu gördüm 500 de benden düşün yazamasam da çekerim. Bugün yarın biter. Allah her iyi insanı derdinden arındırsın. İyilerle karşılaştırsın. Ailesine huzur versin. Mazlum Hayvanları ve doğayı da korusun. Dualarınız kabul olsun🙏🏽🫂
Allah razı olsun amin🙏🏻 umarım sizinde sıkıntılarınız tez vakitte geçer ve çok şükür Rabbim bu kadar kısa sürede atlattım demeyi nasip eder Allah🤲🏻

Kalan 46.000

Allah razı olsun. Ben buna başlarken böyle yardım edileceğini düşünmemiştim her ezanda dualarıma dahil ediyorum sizleri🤲🏻
Cok tesekkur ederim yavas yavas ilerliyor ama biter eminimki burda aslinda maksat kimin duasi kime iyi gelir bilinmez. Allah gönlünuzdekini verir insallah hayırlısıyla 🌸

Cok tesekkur ederim yavas yavas ilerliyor ama biter eminimki burda aslinda maksat kimin duasi kime iyi gelir bilinmez. Allah gönlünuzdekini verir insallah hayırlısıyla 🌸
Umarım Allah'ım hepimizin niyetlerini tez vakitte hayırlısıyla kabul eder🙏🏻 çok doğru belkide bana iyi gelecek olan sizlersiniz.

X