hasimato troidi ve kalp carpintisi

gunbatimi123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2017
946
414
33
kizlar ben ilk tahlil yaptirdi tsh 11cikti ilaca basladik 50mg bi ay sonra dusmustu deger iki ay sonra carpinti basladi bi ay kendime gelemedim .sonra tekrar tsh yukselmis 8 olmus 75mg ye cikardi doktor 3ay kullandim tekrar carpinti basladi biraktim 100mg verdi doktor biay sonra tekrar carpinti dozunu niturlu ayarlanmadi boyle sorun yasayan varmi suan biraktim kullanmiyorum duzelene kadar tekrar doktora gidip ayarlaycam ama artik yuksek doz kullanmaya korkuyorum bi sene once nodul varmi diye baktirdim yok iltihap var dediler antikorlarim yuksek

Bende de çarpıntı hiç bitmiyor tsh değerlerim normal çıkmasına rağmen.haşimatonun kendisi çarpıntı yapıyor herhalde ve antikorlar düşmeden bu rahatsızlıklar bitmeyecek gibi

Bende de çarpıntı hiç bitmiyor tsh değerlerim normal çıkmasına rağmen.haşimatonun kendisi çarpıntı yapıyor herhalde ve antikorlar düşmeden bu rahatsızlıklar bitmeyecek gibi
Antikorlar dusmuyoki doktorlar bile bakmiyo antikorlar tsh dusunce iyi diolR zor bu hastalikta

Neden kafanıza göre ilacı bırakıyorsunuz ki? Çarpıntı hamileliğe bağlı bile olabilir, düzenli kullanmazsanız dozunuz ayarlanamaz.

Hamilelikte bilmiyorum ama tsh değerlerinin 1-2 arasında tutulması gerektigini söylediler.50 lik tiroit hormonu kullanıyordum tsh sonucum 2.58 çıkmıştı 75 e çıkaracağını söyledi doktor.1 ay daha 50 likle devam et eğer yine aynı çıkarsa 75 liğe geçeceğız dedi.kafam çok karışık.50 lik ilaçla bu çarpıntıları yaşıyorsam 75 likte nolacağım kimbilir

benimde cok kalbim carpti sonra bir gun boyunca holter takıldı ve hicbir sey bulunamadı. bir sene sonra hasimato oldugumu ogrendım panik atak bile yapabilir demisti

Bu çarpıntılar ile gebelik hamilelik süreci yaşayan var mı? TSH yüksekliği ile de. Ben de haşimatoyum ve gebelik beklentisi içindeyim bu ay.

Hamilelikte bilmiyorum ama tsh değerlerinin 1-2 arasında tutulması gerektigini söylediler.50 lik tiroit hormonu kullanıyordum tsh sonucum 2.58 çıkmıştı 75 e çıkaracağını söyledi doktor.1 ay daha 50 likle devam et eğer yine aynı çıkarsa 75 liğe geçeceğız dedi.kafam çok karışık.50 lik ilaçla bu çarpıntıları yaşıyorsam 75 likte nolacağım kimbilir

Bu doktor da biraz fazla abartmış. 2.58 değere 75 verilmez.

X