Hatalarım tehdit edilmek ve çaresizlik kınamayın ne olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar çok hata üstüne hata yapmışsınız ki.
Eşiniz zaten bakire olmadığınızı anlamıştır deseydin bu adam boşanıyorum deyip gençken kandırdı. Sonra ne mal olduğu anladım uzaklaştım. Şimdi de o kişinin ben olduğumu kocana söylerim diye tehdit ediyor deseydin eşine.

Eşim ona zarar verir diye korktum deme sakın, şimdi evliyken birlikte olduğunuzu öğrenirse sana zarar verir o yapıda bir adamsa zaten.
Yooo benim hatam işte gerçekten son pişmanlık fayda etmiyor çok tövbe ediyorum çok

Tamamen hayatımdan çıktıktan 2..yıl çocuk oldu diye yazdım tehditler ve telefonda 1.yil.oldu çocuğum 2 yaşına girecek
Benim en çok merak ettigim bu kadar olaylar olmuş adam evinize girip sizinle beraber bile olmuṣ eşiniz hiçmi birşey hiss etmedi?Telefonunuza hiçmi bakmiyor herhalde böyle olaylar olurken insanin tedirginliginden telefonla çok içli dışlı olmasından hiss edersin.Bu adam eve gelmiyormu ya?Ve evli beraber olduğunuz adamında özgüveni rahatligi nerden geliyor karısı ile boşandımı yoksa?

Yooo benim hatam işte gerçekten son pişmanlık fayda etmiyor çok tövbe ediyorum çok

Şu saatten sonra yapabileceğiniz tek şey işiniz yoksa iş bulmak ve adam tehdit de etse birlikte olmamak.
Adamın ortaya çıkmaması için dua etmek ya da eşiniz duyarsa boşanınca en azından bir işim olsun demek.
Ve bir gün bu adam çıkabilir eşimden de boşanabilirim hazırlığıyla yaşamanız maalesef yapacak başka yol yok.

Ya kızacaksınız ama siz de başka bir kadını enayi keriz yerine koymuşsunuz. Kadın evde çoluk çocuğuyla meşgulken siz de kocasıyla takılmışsınız. Habire kınamayın etmeyin yazmışsınız ama siz hiç o kadına acıyıp empati yaptınız mı? Ben kocasıyla günümü gün ediyorum geziyorum yiyorum içiyorum eğleniyorum ama karısının haberi yok evde çamaşır bulaşık çocuk derdinde dediniz mi? Herkes size acısın empati yapsın kınamasın ama siz başka kadına kötülük yapın. Sadece o da değil, en büyük kazığı da kocanıza atmışsınız. Bilse belki de sizden bir çocuğu olsun istemezdi, şimdi sizinle ömür boyu bağ kurmak zorunda. Tehdit eden adam sağda solda konuşursa, ağzından kaçırırsa, bir kıvılcım yeter. Kocanız size neden inansın, neden çocuğun kendinden olup olmadığından şüphelenmesin.

Başka bir kadının canını, hem de bile isteye geze eğlene yaktığınız için ben size rahatlatıcı şeyler yazmam. Ortaya çıksın istemem çoluk çocuğunuz var ama ortaya çıkarsa eşiniz tüm yasal hakkını arar inşallah.

Ya kızacaksınız ama siz de başka bir kadını enayi keriz yerine koymuşsunuz. Kadın evde çoluk çocuğuyla meşgulken siz de kocasıyla takılmışsınız. Habire kınamayın etmeyin yazmışsınız ama siz hiç o kadına acıyıp empati yaptınız mı? Ben kocasıyla günümü gün ediyorum geziyorum yiyorum içiyorum eğleniyorum ama karısının haberi yok evde çamaşır bulaşık çocuk derdinde dediniz mi? Herkes size acısın empati yapsın kınamasın ama siz başka kadına kötülük yapın. Sadece o da değil, en büyük kazığı da kocanıza atmışsınız. Bilse belki de sizden bir çocuğu olsun istemezdi, şimdi sizinle ömür boyu bağ kurmak zorunda. Tehdit eden adam sağda solda konuşursa, ağzından kaçırırsa, bir kıvılcım yeter. Kocanız size neden inansın, neden çocuğun kendinden olup olmadığından şüphelenmesin.

Başka bir kadının canını, hem de bile isteye geze eğlene yaktığınız için ben size rahatlatıcı şeyler yazmam. Ortaya çıksın istemem çoluk çocuğunuz var ama ortaya çıkarsa eşiniz tüm yasal hakkını arar inşallah.
Bu kadın tanıdık bir kadın üstelik ya.
Kocasıyla birlikte olduktan sonra, kadinin yüzüne gülmüş olma olasılığı yüksek.
Ama biz onu kınamayalim.

Gerçekten tehditle olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Adam konu sahibinin kumaşını bildiği için canı isteyince gelip birlikte olmus.
Adamin konu sahibinin esinin konu gezdirmesinden, aldığı hediyeler nasıl haberi oluyor mesela?

Bilmiyorum ki. Aldattiysa da sonuclar degismiyor benim gözümde. Yalnis kararlarin faturasi. Yoksa bastan evli adamla beraber olmasaydi bu bela basinda olmasaydi. Sonuc olarak O adamla birlikte olmus. Simdi kendi hayatini o herifin dilinin ucunda oldugunu biliyor. Bizim toplumda erkeklere birsey olmuyor ki. Tehtid ile olmus olsa bile kadina ne diyecekleri malum. Muhtemelen esi yinede bosanir tehtidle olmus olsa bile. En üzücü kisim kadin simdi bir anne. Ve kendi hayati etkilenebilecegi gibi cocugun hayati da etkilenebilir. Kadin bosuna korkmuyor yani.

Bu kadın tanıdık bir kadın üstelik ya.
Kocasıyla birlikte olduktan, kadinin yüzüne gülmüş olma olasılığı yüksek.
Ama biz onu kınamayalim.
1.cisi adamdan ne para yedim nede en ufak birşey alırdım
2.esimle.bir.arada bile değiliz asla mutlu değilim deyip iş.yerinde arkadaşlarında kaldığı günleri fotoğraf atıyordu
3.senin eşin benim.kocam.var vicdanen rahat değilim eşimin yüzüne bakamıyorum tövbe ettiren bendim .

Bilmiyorum ki. Aldattiysa da sonuclar degismiyor benim gözümde. Yalnis kararlarin faturasi. Yoksa bastan evli adamla beraber olmasaydi bu bela basinda olmasaydi. Sonuc olarak O adamla birlikte olmus. Simdi kendi hayatini o herifin dilinin ucunda oldugunu biliyor. Bizim toplumda erkeklere birsey olmuyor ki. Tehtid ile olmus olsa bile kadina ne diyecekleri malum. Muhtemelen esi yinede bosanir tehtidle olmus olsa bile. En üzücü kisim kadin simdi bir anne. Ve kendi hayati etkilenebilecegi gibi cocugun hayati da etkilenebilir. Kadin bosuna korkmuyor yani.
O adama yalvaran bendim o adama vicdan azabı çekiyorum diyen bendim uzaklaşan tövbe eden hayatımı değiştiren bendim. Günahlarım çok pismanim

Yahu ne evlilik birliği zaten bekarken de başkasının evlilik birliğine çomak sokmuş..
Orası zaten ayri, kadına evliyken birlikte olmuşsunuz belki çocuk benim diyecek diyorum, biz ilk evlendigim dönem birlikte olduk o zaman olmadı çocuk diyor. Ne demek istediğimi bile anlamiyor ki. Sonuçta bi birliktelik yaşanmış adam çocuk benim diye tehdit eder gerçekliği olmasa bile.
Evli adamla birlikte ol, evlendikten sonra yine birlikte ol sonra gel burda beni kınamayın de. İnşallah her iki tarafında eşi öğrenir.

Başka bir kadının canını, hem de bile isteye geze eğlene yaktığınız için ben size rahatlatıcı şeyler yazmam. Ortaya çıksın istemem çoluk çocuğunuz var ama ortaya çıkarsa eşiniz tüm yasal hakkını arar inşalla

1.cisi adamdan ne para yedim nede en ufak birşey alırdım
2.esimle.bir.arada bile değiliz asla mutlu değilim deyip iş.yerinde arkadaşlarında kaldığı günleri fotoğraf atıyordu
3.senin eşin benim.kocam.var vicdanen rahat değilim eşimin yüzüne bakamıyorum tövbe ettiren bendim .
Para yemezsen ne olur?
Tanıdığın, komşun yada akraban olan biriyle birlikte olmussun.
Karısını tanıyorsun. Bu adam seni nasıl karımla birarada değilim diye kandirabilir?
Adamla birlikte olup olup sonrasında birlikte tövbe ettiniz demek. Hidayete sebepten cennete bile girersin sen.

Kadının umurunda olmadığı da çok açık şu mesajından. Evet kadın için de üzgünüm, tanımama rağmen kocasıyla birlikte oldum diyemiyorsun.

Hayır ne üzülmesi ona yalvaran bendim demem oki bir ses kaydın var dedim o kadar tehditler savuran adama ne oldu
Adamın amacı zaten söylemek değil, söylese kendisi zararlı çıkacak belki eşin baban vs öldürecek, kendi eşi terkedecek yuvası yıkılacak. Adamın tek amacı sizinle birlikte olmak. Ses kaydı var diyince korkuyor eşin duyarsa diye.
Ne b… yiyorsanız yiyin de kutsal kitabı niye karıştırıyorsunuz. Adam ahlaksızın biriymiş zaten tövbe etse ne etmese ne. Engelleyin gitsin.

Hata üstüne hata yapmışsınız artık dönüşü yok malesef sizde bunun farkında ve pişmansınız Sanırım tehditler neden kesildi diye endişelendiniz bence ses kaydı aldım dediniz diye ortaya çıkarsa eşe dosta nasıl rezil olacağını anlamış hiç bozmayın ses kaydını yedeklediğinizi onun tek güvenceniz olduğunu söyleyin dinlemek isterse daha fazla muhatap olmak istemediğinizi devam ederse önce eşinize sonrada polise gideceğinizi söyleyin bunları söylerken onun ses kaydı alma olasılığına karşı açık vermeyin sanki herşey tek taraflı yaşanmış gibi konuşun yani eşiniz dostunuz dinliyormuş gibi suçlanmayacak şekilde restinizi çekin iyiki öyle demişsiniz belliki o da rezil olmaktan korkmuş aslında en başta yapsaydınız demekki hiç bulaşmayacaktı Bir daha arayacak olursa gerçekten ses kaydı alın ve ona bir daha böyle birşeye zorlarsa aldığınız ses kaydı ve yazdığınız mektupla intihar edeceğinizi söyleyin başının belaya gireceğini anlasın Daha fazlada tehditlere boyun eğmeyin sonu çok kötü biter bu işin karışık yazdım biraz ama kafam iyi değil ama genel olarak anlatabilmişimdir umarım

Para yemezsen ne olur?
Tanıdığın, komşun yada akraban olan biriyle birlikte olmussun.
Karısını tanıyorsun. Bu adam seni nasıl karımla bıraksa değilim diye kandirabilir?
Adamla birlikte olup olup sırasında birlikte tövbe ettiniz demek. Hidayete sebepten cennete bile girersin sen.

Kadının umurunda olmadığı da çık açık şu mesajından. Evet kadın için de üzgünüm, tanımama rahm3n kocasıyla birlikte oldum diyemiyorsun.
Konu sahibi sanki o kadar büyük bir olay degilmiş gibi anlatıyor ama resmen entirikalar ihanetler dönmüş iki insanin arkasından.Travma yaratacak bir olay eşi ögrenirse çocugunda kendisinden olduğuna inanmaz inanmasada haklı bende inanmazdım.Ve hele bir erkek için hiç yenilip yutulacak bir olay değil gözü dönerse yapacaklarını düşünemiyorum ve hergun gördügü biriyse direk üstüne gider.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X