Hatalarım tehdit edilmek ve çaresizlik kınamayın ne olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın amacı zaten söylemek değil, söylese kendisi zararlı çıkacak belki eşin baban vs öldürecek, kendi eşi terkedecek yuvası yıkılacak. Adamın tek amacı sizinle birlikte olmak. Ses kaydı var diyince korkuyor eşin duyarsa diye.
Ne b… yiyorsanız yiyin de kutsal kitabı niye karıştırıyorsunuz. Adam ahlaksızın biriymiş zaten tövbe etse ne etmese ne. Engelleyin gitsin.
Sonunda benim ne demek istediğimi anlayan biri insanlar o kadar dolu ki ben yaptığımı savunan pişman olamayan biri olsam neden burada paylaşayım derdim yuvamı düşünmek olmasa neden sizlere danışayım gider adamla.is birliği yapar eşimi de katıl etmeden bir bahane bulup boşanırim sırf onun adına laf gelmesin diye
Ben pişmanım tövbe ettim çok vicdan azabı çekiyorum ama.siz beni anladınız çok sağolun

Yooo benim hatam işte gerçekten son pişmanlık fayda etmiyor çok tövbe ediyorum çok
Maalesef birden fazla hatanız olmuş.
1. Akrabanız
2. Evli bir adam
Ama en büyük hatanız evli iken boyun eğip birlikte olmanız. Bu kısım eşinizi ilgilendirir. Önceki ilişkiniz sizi bağlar. Zaten evlenirken bakire değilmişsiniz, eşiniz bir ilişkiniz olduğunu anlamıştır. Pislik adam tehdit ettiğinde eşinize anlatmanız gerekiyordu.
Hadi anlatamadınız diyelim, konu buralara gelmeden evinize davet etmeyip bir şekilde engel olmaliydınız. Hoşlanmıyorum araya mesafe koy falan gibi. Eşiniz şuan duysa sizi boşasa haklı beni niye salak yerine koydun bu kadar muhattap ettin diye.
Perşembenin geleceği çarşambadan belli, çok fazla muhattap olunca evinize rahat rahat girip çıkınca böyle bir sonun olacağını anlamak lazım bunun için çok zeki olmaya gerek yok.
Tehdit aldığınızda sizde blöf yapıp onu tehdit edecektiniz o zaman size dokunamazdı. ( Bence en büyük hatanız bu olmuş. )
Şuan uzak durması da bundan, namus kadın üzerinden ilerlediği için adam tehdit eder kim düşerse artık, oysaki sizden çok o ortaya çıkmasını istemez.

Konu sahibi sanki o kadar büyük bir olay degilmiş gibi anlatıyor ama resmen entirikalar ihanetler dönmüş iki insanin arkasından.Travma yaratacak bir olay eşi ögrenirse çocugunda kendisinden olduğuna inanmaz inanmasada haklı bende inanmazdım.Ve hele bir erkek için hiç yenilip yutulacak bir olay değil gözü dönerse yapacaklarını düşünemiyorum ve hergun gördügü biriyse direk üstüne gider.
Kocası karısında hiçbir şey farketmiyorsa çok uyanık biri değil demek ki.
Ya da konu sahibi çok iyi oyuncu.
Biri evine girip, seninle zorla birlikte olacak ama sen hiç açık vermeyeceksin.
Ama pardon o sırada adama tövbe ettirme gibi ulvi görevleri varmış kendisinin.

Hata üstüne hata yapmışsınız artık dönüşü yok malesef sizde bunun farkında ve pişmansınız Sanırım tehditler neden kesildi diye endişelendiniz bence ses kaydı aldım dediniz diye ortaya çıkarsa eşe dosta nasıl rezil olacağını anlamış hiç bozmayın ses kaydını yedeklediğinizi onun tek güvenceniz olduğunu söyleyin dinlemek isterse daha fazla muhatap olmak istemediğinizi devam ederse önce eşinize sonrada polise gideceğinizi söyleyin bunları söylerken onun ses kaydı alma olasılığına karşı açık vermeyin sanki herşey tek taraflı yaşanmış gibi konuşun yani eşiniz dostunuz dinliyormuş gibi suçlanmayacak şekilde restinizi çekin iyiki öyle demişsiniz belliki o da rezil olmaktan korkmuş aslında en başta yapsaydınız demekki hiç bulaşmayacaktı Bir daha arayacak olursa gerçekten ses kaydı alın ve ona bir daha böyle birşeye zorlarsa aldığınız ses kaydı ve yazdığınız mektupla intihar edeceğinizi söyleyin başının belaya gireceğini anlasın Daha fazlada tehditlere boyun eğmeyin sonu çok kötü biter bu işin karışık yazdım biraz ama kafam iyi değil ama genel olarak anlatabilmişimdir umarım
Allah sizden razı olsun öncelikle
Vicdanen zaten rahat değilim yaptığım zaten insalik değil benim derdim o adam olsa neden burda paylaşayım derdim hata yaptım tövbe ediyorum ettim bana bulaşmaz inşallah bir daha demek yerine bende karmakarışık yazdım

Maalesef birden fazla hatanız olmuş.
1. Akrabanız
2. Evli bir adam
Ama en büyük hatanız evli iken boyun eğip birlikte olmanız. Bu kısım eşinizi ilgilendirir. Önceki ilişkiniz sizi bağlar. Zaten evlenirken bakire değilmişsiniz, eşiniz bir ilişkiniz olduğunu anlamıştır. Pislik adam tehdit ettiğinde eşinize anlatmanız gerekiyordu.
Hadi anlatamadınız diyelim, konu buralara gelmeden evinize davet etmeyip bir şekilde engel olmaliydınız. Hoşlanmıyorum araya mesafe koy falan gibi. Eşiniz şuan duysa sizi boşasa haklı beni niye salak yerine koydun bu kadar muhattap ettin diye.
Perşembenin geleceği çarşambadan belli, çok fazla muhattap olunca evinize rahat rahat girip çıkınca böyle bir sonun olacağını anlamak lazım bunun için çok zeki olmaya gerek yok.
Tehdit aldığınızda sizde blöf yapıp onu tehdit edecektiniz o zaman size dokunamazdı. ( Bence en büyük hatanız bu olmuş. )
Şuan uzak durması da bundan, namus kadın üzerinden ilerlediği için adam tehdit eder kim düşerse artık, oysaki sizden çok o ortaya çıkmasını istemez.
Haklısınız anlatmak istediğim buydu karmaşık bir şekilde yazdım.umarim.oyle olur yaptım bir hata çok çok çok pişman oldum Allah'a sığındım başka çarem olsaydı burada paylasmazdim baska.niyeim.olsa sizlere danişmazdim

Onunla.tamamen görüşmeyi kestikten 2 yıl sonra çocuk oldu bu olay ilk evlendiğim seneydi 5 yıldır evliyim
Ee dört senedir seni zaten arayıp, sormuyormuş. Şimdi neyin derdindesin? Unutmuş gitmiş işte seni. İstediğin bu değil mi?
kocanın yüzüne nasıl bakabiliyorsun? Gerçekten iyi oyuncusun demek ki.

Kocası karısında hiçbir şey farketmiyorsa çok uyanık biri değil demek ki.
Ya da konu sahibi çok iyi oyuncu.
Biri evine girip, seninle zorla birlikte olacak ama sen hiç açık vermeyeceksin.
Ama pardon o sırada adama tövbe ettirme gibi ulvi görevleri varmış kendisinin.
En ala'sından saf diyelim biz kocasına fark etmemek için resmen kör olmak lazim yada dedigin gibi oscar'lık bir performans lazım.
Olayın en kötu kısımlarından biri kadının hiç diger kadını düşünüp üzülmemesi bir tek kendini düşünüyor o kadına yazik degilmi hemcinssiniz sonuçta o bunlari hak ediyormu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X