Hatalı revizyon için dava açsam?(fotoğraflara bakıp yorum yapar mısınız)

yagmursr_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
470
113
28
Merhaba daha önce 2 kere estetik ameliyat oldum. 3. Ameliyatım da doktor beye kavisli küçük bir burun istediğimi söyledim. Ve ortaya böyle bir şey çıktı tam burun ucumun ortasında çentik gibi bir şey var çatal burun mu ne deniyormuş bilmiyorum daha önce ki ameliyatlardan scar izlerim vardı o konuda bu doktora bir şey diyemem fakat şu an yüzüme bakan herkes burnumun halini görüyor tanıdık tanımadım fark etmez. Başka doktorlarla görüştüm çok kötü olduğunu onlarda söyledi.
Daha sonra ucunda ki o boşluğu doldurmak için dolgu yaptı ve burun ucum enfeksiyon kaptı ilaç kullandım klindan iğne verdi onu kullandım. Sonra da dolguyu eritti. Dolgulu hali de bu şekildeydi.

Ödemler insin diye kortizon iğne de vurdu. Şu an 1 sene olmasına tam 1 ay kaldı. Mutsuz olduğumu söyledim.
Böyle bir konuşma geçti. Ve benim burnum şu an rezalet bir durumda. Burun deliklerim aşırı küçük. Söylediğimde çok zor bir ameliyat olduğunu kalın derilisin o yüzden böyle oldu falan dedi. Başka doktorlarla görüştüm hatalı bir operasyon olmuş dediler. Dava açsam mı? Ağustosun 25inde başka bir doktora revizyon olacağım. Çok kararsızım

Son düzenleme:
Canım bence aynı doktora kesinlikle revizyon olma hatta mahkemeye vereceğini bilir kişi atanmasını isteyeceğini maddi ve manevi yiprandigini tazminat acacagicini söyle. Ben estetikten anlamam ama bu doktor gerçekten yanlış bir burun ameliyatı yapmış ve üstünden de bir sene geçmiş deri kalın bile olsa otururdu. Biraz hem korkut hem de gerçekten mahkemeye ver ameliyatını olmadan en azından ameliyat masrafını al. Günümüzde kuaforlerden memnun olmayanlar bile mahkemeye verip çatır çatır paralarını alıyorlar geri ki burundan bahsediyoruz

Canım bence aynı doktora kesinlikle revizyon olma hatta mahkemeye vereceğini bilir kişi atanmasını isteyeceğini maddi ve manevi yiprandigini tazminat acacagicini söyle. Ben estetikten anlamam ama bu doktor gerçekten yanlış bir burun ameliyatı yapmış ve üstünden de bir sene geçmiş deri kalın bile olsa otururdu. Biraz hem korkut hem de gerçekten mahkemeye ver ameliyatını olmadan en azından ameliyat masrafını al. Günümüzde kuaforlerden memnun olmayanlar bile mahkemeye verip çatır çatır paralarını alıyorlar geri ki burundan bahsediyoruz
Aynı doktora olmayacağım. Başka doktora olacağım da olmadan davayı açsam mı diye düşündüm

Benim burnum da kalın derili ancak böyle bir şeyler karşılaşmadık, gayet doğal bir burun yaptı bana doktorum. Peşini bırakmayın muhakkak davanızı açın kanıtları toplayıp gerçekten kötü olmuş nasıl becerebilmiş bunu? Bilindik bir doktor mu nerede oldunuz?

Aynı doktora olmayacağım. Başka doktora olacağım da olmadan davayı açsam mı diye düşündüm
Bence olmadan dava açın ki ameliyat masrafını karşılayın hemde hakkınızı arayın böyle işin içinden siyrilamaz canım düşünsene sen bu psikoloji ile bir yıl geçirdin adam bir suruu ameliyat aldı belki, ben burnu kötü yaptım birseyler yapayım bile dememis yani yaptığı karşılığında hiç bir bedel ödemediği gibi size attığı mesajda o bile kesin değil diyor yani lütuf bile etmiyor

kesinlikle dava açmalısınız , yanlış anlayıp üzülmeyin lütfen ama 5 yaşındaki çocuk oyun hamuruyla oynayıp bırakmış sanki , ondan önemlisi sağlığın şakası olmaz ,daha kendi suçunu sizin üzerinizde üzerinize atıp manipüle etmesi de ayrı rezalet. Elbette daha iyi araştırıp burnunuzu düzelttirin ama alelade bir yere ve doktora yaptırmayın sakın ,yeterince heba olmuşsunuzdur hem maddi hem manevi , dava açıp tazminat alın ,bir güzel de rezil edin ki ,bir daha bunu kimseye yapmasın ,çok geçmiş olsun 🙏

Tabi ki hakkınızı arayın. İşinin arkasında bile durmuyor. Kimbilir daha kaç kişinin canını yakacak.
Tazminat davası açın ve revizyon ameliyat bedelini isteyin

Merhaba daha önce 2 kere estetik ameliyat oldum. 3. Ameliyatım da doktor beye kavisli küçük bir burun istediğimi söyledim. Ve ortaya böyle bir şey çıktı tam burun ucumun ortasında çentik gibi bir şey var çatal burun mu ne deniyormuş bilmiyorum daha önce ki ameliyatlardan scar izlerim vardı o konuda bu doktora bir şey diyemem fakat şu an yüzüme bakan herkes burnumun halini görüyor tanıdık tanımadım fark etmez. Başka doktorlarla görüştüm çok kötü olduğunu onlarda söyledi. Eki Görüntüle 3279339
Daha sonra ucunda ki o boşluğu doldurmak için dolgu yaptı ve burun ucum enfeksiyon kaptı ilaç kullandım klindan iğne verdi onu kullandım. Sonra da dolguyu eritti. Dolgulu hali de bu şekildeydi. Eki Görüntüle 3279343 Eki Görüntüle 3279344

Ödemler insin diye kortizon iğne de vurdu. Şu an 1 sene olmasına tam 1 ay kaldı. Mutsuz olduğumu söyledim. Eki Görüntüle 3279346
Böyle bir konuşma geçti. Ve benim burnum şu an rezalet bir durumda. Burun deliklerim aşırı küçük. Söylediğimde çok zor bir ameliyat olduğunu kalın derilisin o yüzden böyle oldu falan dedi. Başka doktorlarla görüştüm hatalı bir operasyon olmuş dediler. Dava açsam mı? Ağustosun 25inde başka bir doktora revizyon olacağım. Çok kararsızım
Kesinlikle dava açın. İnsanın psikolojisini bozmak işini doğru yapamamak kadar kötü bi şey olabilir mi ya

kesinlikle dava açmalısınız , yanlış anlayıp üzülmeyin lütfen ama 5 yaşındaki çocuk oyun hamuruyla oynayıp bırakmış sanki , ondan önemlisi sağlığın şakası olmaz ,daha kendi suçunu sizin üzerinizde üzerinize atıp manipüle etmesi de ayrı rezalet. Elbette daha iyi araştırıp burnunuzu düzelttirin ama alelade bir yere ve doktora yaptırmayın sakın ,yeterince heba olmuşsunuzdur hem maddi hem manevi , dava açıp tazminat alın ,bir güzel de rezil edin ki ,bir daha bunu kimseye yapmasın ,çok geçmiş olsun 🙏
Sadece dava süresi beni endişenlendiriyor. Delikler o kadar minik ki. Bilerek 1 yıl bekledim. 1 yıldan önce burun oturmaz diye. Delikler çok küçük oldu dedim büyütmek için bir çözüm yok maalesef dedi bana. Biz senin yanındayız ama çok zor bir burnun var ameliyatta da çok zorlandık 1 yıl sonunda benim elimden bir şey gelmezse başka doktora da yönlendiririm dedi. Yanımda olması demek başka doktora yönlendirmek mi demek yani her halükarda şu an o kadar büyük masrafım var ki

Benim burnum da kalın derili ancak böyle bir şeyler karşılaşmadık, gayet doğal bir burun yaptı bana doktorum. Peşini bırakmayın muhakkak davanızı açın kanıtları toplayıp gerçekten kötü olmuş nasıl becerebilmiş bunu? Bilindik bir doktor mu nerede oldunuz?
Doktoru şu an belirtmesem iyi olur. Gidişata göre paylaşırım

Sadece dava süresi beni endişenlendiriyor. Delikler o kadar minik ki. Bilerek 1 yıl bekledim. 1 yıldan önce burun oturmaz diye. Delikler çok küçük oldu dedim büyütmek için bir çözüm yok maalesef dedi bana. Biz senin yanındayız ama çok zor bir burnun var ameliyatta da çok zorlandık 1 yıl sonunda benim elimden bir şey gelmezse başka doktora da yönlendiririm dedi. Yanımda olması demek başka doktora yönlendirmek mi demek yani her halükarda şu an o kadar büyük masrafım var ki

Zor olduğu konusunda daha önce bilgilendirildiniz mi? Ameliyata gitmeden sözleşme imzaladınız mı? İmzaladıysanız maddeleri okudunuz mu

valla iyi cesaret sizdeki de ben bu adama burun kılımı emanet etmem , çevremde burun yaptıran da oldu 3-5 kişi hiç böyle olan görmedim ,sizi çok Sakin buldum ,ben olsam o adamın yönlendirdiği doktora da gitmem ,bence süreci başlatıp hal çaresine bakın artık

Ah canım benim yanındayız demek sen sessiz sakin otur demek ne yazık ki ben bunu doğumda tecrübe ettim okadar çok zor bir doğum yaptım ki doktor yanındayım iyisin geçecek diyordu tabi başka doktora gidince anladım durumu hatta belki bilirsiniz özel de devlet te olsa doktorlar rapor vermek istemez ben doğum sonrası doktora gittiğimde 1-2 gun anca rapor verebilirim diyen doktorlar bana 1 aylık rapor veriyorlardı

X