Hatalı revizyon için dava açsam?(fotoğraflara bakıp yorum yapar mısınız)

Burun estetiği ameliyatlarında dünyanın en iyi cerrahının bile ameliyatlarının yüzde 80 i sorunsuz. Kalan yüzde 20 revizyon gerektiriyor. Bu istatistik bile davadan bir şey çıkmayacağını gösteriyor. Boşuna dava açmayın. Mahkeme subjektif beğeniye göre karar vermez. Haa Ciddi hayati tehlikeniz, solunum sıkıntınız olsaydı o zaman başka

Burun estetiği ameliyatlarında dünyanın en iyi cerrahının bile ameliyatlarının yüzde 80 i sorunsuz. Kalan yüzde 20 revizyon gerektiriyor. Bu istatistik bile davadan bir şey çıkmayacağını gösteriyor. Boşuna dava açmayın. Mahkeme subjektif beğeniye göre karar vermez. Haa Ciddi hayati tehlikeniz, solunum sıkıntınız olsaydı o zaman başka
Avukatlarla görüştüm kazanma oranım yüksekti. Drla ücret iadesi karşılığında anlaştık. Bugünün dolar kuru üzerinden geçen sene ödediğimi geri aldım üstelik bu teklifle kendisi geldi. Doktorlarlada görüştüm. Onlar da doktor hatası olduğunu söyledi. Estetik ameliyatlar eser sözleşmesiyle yapıldığı için davayı da kazanabilme oranım gene artıyordu. Fakat şu an aldığım ücretle hemen hemen aynı olur gibiydi. Ama benim ne vaktim ne gücüm vardı. İlla hayati bir şey olmasına da gerek yok. Yorum yapan bir arkadaş bir tanıdığının kuaförde yanan saçı için bile dava açıp kazandığını söyledi. Yorumunuz için teşekkür ederim ama illa hayati şeyler olması gerekmiyor.

Merhaba daha önce 2 kere estetik ameliyat oldum. 3. Ameliyatım da doktor beye kavisli küçük bir burun istediğimi söyledim. Ve ortaya böyle bir şey çıktı tam burun ucumun ortasında çentik gibi bir şey var çatal burun mu ne deniyormuş bilmiyorum daha önce ki ameliyatlardan scar izlerim vardı o konuda bu doktora bir şey diyemem fakat şu an yüzüme bakan herkes burnumun halini görüyor tanıdık tanımadım fark etmez. Başka doktorlarla görüştüm çok kötü olduğunu onlarda söyledi.
Daha sonra ucunda ki o boşluğu doldurmak için dolgu yaptı ve burun ucum enfeksiyon kaptı ilaç kullandım klindan iğne verdi onu kullandım. Sonra da dolguyu eritti. Dolgulu hali de bu şekildeydi.

Ödemler insin diye kortizon iğne de vurdu. Şu an 1 sene olmasına tam 1 ay kaldı. Mutsuz olduğumu söyledim.
Böyle bir konuşma geçti. Ve benim burnum şu an rezalet bir durumda. Burun deliklerim aşırı küçük. Söylediğimde çok zor bir ameliyat olduğunu kalın derilisin o yüzden böyle oldu falan dedi. Başka doktorlarla görüştüm hatalı bir operasyon olmuş dediler. Dava açsam mı? Ağustosun 25inde başka bir doktora revizyon olacağım. Çok kararsızım
Oncelikle cok gecmis olsun fotograflari sildiniz mi acaba

Oncelikle cok gecmis olsun fotograflari sildiniz mi acaba
Canım seni çok iyi anlıyorum.cok üzüldüm bende yaşadım.bunlari her ameliyat için 1 yıl bekledim .Her revizyonda daha beter oldu son revozyonum şükür iyi.cok memnunum 6 yıl geçti taş gibi burnum .bende son dr burdan buldum .sana mesaj attım bana resim atarmisin sen de bakmak istiyorum

Canım seni çok iyi anlıyorum.cok üzüldüm bende yaşadım.bunlari her ameliyat için 1 yıl bekledim .Her revizyonda daha beter oldu son revozyonum şükür iyi.cok memnunum 6 yıl geçti taş gibi burnum .bende son dr burdan buldum .sana mesaj attım bana resim atarmisin sen de bakmak istiyorum
Zor gerçekten çok zor o bekleme süresi işkence gibi

Bu dediğiniz paralar malesef Tr'de kazanılmıyor, dediğinizi kazanan belki bin doktordan 1 tane ya vardır ya yoktur. 11 saatlik rekonstrüksiyon ameliyatında ameliyat ödemesi 241 tl yatmış, cerrah arkadaşım ss attı. ameliyatta komplikasyon gelişse nasıl olsa cerrahlar çok kazanıyor diye 100 bin katı tazminat açılıyor. bu yüzden riskli ameliyatlara girecek cerrah bulunmuyor hiç kimse de uğraşmak istemiyor. umarım çocuğunuz varsa doktor olur, insan başına gelmeden, bir şeylere kendisi şahit olmadan inanmıyor, anlamıyor.

geçmiş olsun tekrardan.
Merhaba bana mesaj atabilir misiniz ben özel düşünmüyorum asla devlette çok çok iyi doçlar proflar var bize menfaat gözüyle bakmıyor kimseye anlatamıyorum halbuki ne ameliyatlar yapıyorlar

Merhaba oldum evet 6 yıl oldu çok memnunum kaburga kikirdagi konuldu .size önceki ve sonrası resim attım .
Çok sevindim iyi olmanıza bende şuan çok sıkıntidayim ikinci ameliyti oldum aynı doktora daha perişan etti burnumda bölge bölge taş gibi sertlikler var söyledim bekliycez deyip durdu ameliyatta çizik atmış burnumun ucuna orada çok belli ikiye ayrılmış gibi duruyo burun ucu kanatlar hem taş gibi hemde çöktü yine delikler küçüldü burnun yamuk yumuk yani başıma gelmeyen kalmadı bende daha açsam kazanirmiyim acaba bilmiyorum avukat tutacak imkanımda yok yani bu doktor hatasında kabul edecek biri değil bende her gidisimde yüzyüze gelyoz diye pasif davrandım ama bu kez gidişimde soyluycem alttan almiycam artık siz kime oldunuz üçüncü ameliyatı bide keşke resimlerinizi bende gorseydim burda yeniyim pekte teknolojiden anlamam ama ameliyat beni buralara getirdi

Kaldırdım resmi
Çok sevindim iyi olmanıza bende şuan çok sıkıntidayim ikinci ameliyti oldum aynı doktora daha perişan etti burnumda bölge bölge taş gibi sertlikler var söyledim bekliycez deyip durdu ameliyatta çizik atmış burnumun ucuna orada çok belli ikiye ayrılmış gibi duruyo burun ucu kanatlar hem taş gibi hemde çöktü yine delikler küçüldü burnun yamuk yumuk yani başıma gelmeyen kalmadı bende daha açsam kazanirmiyim acaba bilmiyorum avukat tutacak imkanımda yok yani bu doktor hatasında kabul edecek biri değil bende her gidisimde yüzyüze gelyoz diye pasif davrandım ama bu kez gidişimde soyluycem alttan almiycam artık siz kime oldunuz üçüncü ameliyatı bide keşke resimlerinizi bende gorseydim burda yeniyim pekte teknolojiden anlamam ama ameliyat beni buralara getirdi

Ayrı konu açın bence.

iletişim bilgilerinizi verirseniz max 30 k türkiyenin en iyi üniversitesinde anabilim dalı başkanı olan çok başarılı bir kbb profesörüne yönlendirebilirim. o sizin kaburganızdan aldığı kıkırdakla sıfırdan burun tasarlar.
Merhabalar sizle biz ayrı ulkedemi yaşıyoruz bilmiyorum benimde burnumu ilk ameliyatta mahvetti ikinciyi yapacam dedi dahada mahvetti Eylül ayında oldu bu olay kendi doktorum medicale geçti devletten aradım 50 60 bine oluyo dedi revizyon bende başka doktorları aradım o arada ikinciyi olmadan yani Ankara gatada normal uzman doktor bana 60 ile 160 bin dedi gazı Hastanesi'nde daha doçent prof değil ilk basamağı olan ogretim üyesine sordum 50 dedi ve ikinci ameliyata dediler şimdi burnum daha kötü eminim çok daha fazlasını isterler Ankara'da özel var revizyozn yapiyo 90 bin dedi İstanbul'da özel biri var 90 bindenbasliyo zorluk seviyesine göre artuyo dediki benimki mahvolmuş durumda Ankara'da yine revizyon yapan birine sordum oda sadece uzman 200 binden basliyo duruma göre artiyo dedi ve bunun hocasına bakiyim dedim 600 bin falan diyomus yani 30 bine hemde bu kadar zorlu vakayı revizyonu yapan kimse cidden merak ettim

Merhabalar sizle biz ayrı ulkedemi yaşıyoruz bilmiyorum benimde burnumu ilk ameliyatta mahvetti ikinciyi yapacam dedi dahada mahvetti Eylül ayında oldu bu olay kendi doktorum medicale geçti devletten aradım 50 60 bine oluyo dedi revizyon bende başka doktorları aradım o arada ikinciyi olmadan yani Ankara gatada normal uzman doktor bana 60 ile 160 bin dedi gazı Hastanesi'nde daha doçent prof değil ilk basamağı olan ogretim üyesine sordum 50 dedi ve ikinci ameliyata dediler şimdi burnum daha kötü eminim çok daha fazlasını isterler Ankara'da özel var revizyozn yapiyo 90 bin dedi İstanbul'da özel biri var 90 bindenbasliyo zorluk seviyesine göre artuyo dediki benimki mahvolmuş durumda Ankara'da yine revizyon yapan birine sordum oda sadece uzman 200 binden basliyo duruma göre artiyo dedi ve bunun hocasına bakiyim dedim 600 bin falan diyomus yani 30 bine hemde bu kadar zorlu vakayı revizyonu yapan kimse cidden merak ettim
Ay bende anlamadım valla çok yüksek fiyatlar isteniyor neden böyle dediğini

Yağmur hanım siz kime oldunuz en son ameliyatı memnunmusunuz birde fiyatı öğrenebilirmiyim
Lafım size değil kesinlikle yanlış anlamayın. Ben insanlar doğru araştırıp doktorunu güzel seçsin diye fotoğraflarımı paylaşıp uzun uzun açıkladım. Eski doktorla da ücret iadem yapıldıktan sonra tüm bağlantımı kestim ve hukuki süreç olmasın uğraşmayayım diye de ismini paylaşmak istemiyorum sonuçta ara bulucuda imza verdik bu konu kapandı diye. Burası da fikir alınan bir yer ve biz anlaşma yaptık ismimi veriyor diye bana dava açsa kazanma ihtimali yüksek ben kendimi düşünüp ismini paylaşmıyorum ve yeni doktorumdan yıllar sonra yüzümü güldürdü diye adından büyük bir gururla bahsediyorum diye bana özelden reklam yapıyorsun diye mesajlar atılıyor ve bu durum beni aşırı rahatsız etti öncelikle bunu belirterek söylüyorum adını Furkan karaloğluna oldum ve çok memnunum her yerde de gönül rahatlığıyla hocamı söylüyorum. Memnun olmayan var mıdır bilmiyorum ama benim sorunumu çözdü canım hocam.

X