Hatay///31

Ben de Hataylıyım.Daha doğrusu babamın sülalesi kuşaklardır Hataylı.Fakat ben hiç gitmedim.En kısa zamanda gidip tanımak istiyorum memleketimi.

bende iskenderunluyum ama istanbulda oturuyorum çok özledim yazın ordaydım yinede burnumda tütüyo hele de demirçelik ömrüm orda geçti.....

merhaba gülden hatayın neresindensin merak ettim.canım annem çok güzel yapar peynirli künefeyi görüşmek ümidiyle

ben de iskenderun arsuz 'da oturuyorum kızlar yazın buralar çok güzel oluyor hepinizi beklerim

memleketimiz bu mevsimde okadar güzel ki sıcacık bahar havası var buralardan kopmak istemiyorum mardinliyim ama ikinci memleketim oldu burası :1yes2: :1yes2:

benim cocuklugum iskenderun da gecti ..ilkokulu orda bitirdim ...cok guze hatiralarim var tabii aci hatiralarimda var ...neyseee...guzel ulkemin her kosesi baska guzel....

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Ben de Dörtyolda oturuyorum ve buraları çok seviyorum.Allahın bir hediyesi olarak görüyorum.

MERHABA
BEN HATAYIN İSKENDERUN İLÇESİNDENİM..KÖYÜMÜZDE VAR ORADA ASLINDA YONCAKAYA KÖYÜ..ÖZLEDİM ORALARI BU ARADA..İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM....:enbuyukkk: :mymeka:

Eklentiler

• $flowers3.jpg
    $flowers3.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 74
marhaba millet....

bende iskenderundayım, çoçuklugum İ.D.Ç cadde ve parklarında geçti.

İskenderun'u çok seviyorum.

merhaba kızlar bende hataylıyım.. ıskenderundan ıkı gun once dondum.. butun mezelerınden doyasıya yedmde geldım.. turkıyenın hıcbıryerınde boyle guzel meze servısı gormuyorum.. en luks otellerınde dahı ıskenderundakı herhangı bır lokantanın comert meze servısı gıbı.. neyse kızlar bende 15 gun canım memleketımde gezdım tozdum. esım sıvaslı oldugundan sıvasta ıkamet edıyorum bır yıldır. dülden canım sanırım senı goncanın resımlerınden tanıyorum. yada benzettım. opuyorum hepınızı..

selam güllü evet goncanın resimlerindeki benim seninle görüşüp sohbet etmek isterim.Sohbette umarım karşılaşırız kendine çok dikkat et öpüyorum :1hug:

selens, eger bahsettiğin hatay antakya ise bu kulubte bolca var.
onlardan biride benim arkadaımmm.....

forumlara bir yazı açacaksanız önceden aratın eğer yapamıyor yada bilmiyorsanız adminlere danışın bakın linkte başlık çok öceden açılmış biraz daha dikkat lütfen
Link Silinmiştir.

:1yes2:

Dülden Kismana Gerek Yoktu özür Dilerim Yeni Sayilirim Burda Tüm Hemşerilerime Merhaba Memnun Oldum Tanidğima Ben Dörtyoldanim Ama Uzun Zamandir Gidemedim Memleketime..

memleketimiz bu mevsimde okadar güzel ki sıcacık bahar havası var buralardan kopmak istemiyorum mardinliyim ama ikinci memleketim oldu burası :1yes2: :1yes2:

ana güldenim sen mardinlimisin hemşeriymişizde haberim yok :mymeka: :Roflol: :Roflol:

dülden' ciğim senden rica etsem acaba bu formda bulunan i.d.ç li arkadaslarıda bır baslıkta toplaya bılırmıyız.

şimdiden teşşekkürler canımm.

X