Bebek İkinci El Hauck bear anne yanı mini parkyatak satıyorum

Xykoordination

Evet...ben... (:
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
305
203
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
ürün az kullanılmıştır, normal park yataklardan küçük ebatta. 0-6 ay kullanım için. Bir kenarı aşağı indirilip, anne yanı olarak kullanılabiliyor. Ben sürekli bu şekilde kullandım. Gece emzirmelerinde çok rahat oluyor. Tekerlekli kolaylıkla taşınabilir. Yanlarda 2şer cebi var. Ölçüleri:89cm-51cm-75cm
270 TL

Merhaba. Hauck bear yatağı nereden satın aldınız acaba.türkiyede suan hiç bir yerde yok görünüyo. Ben bu modelini çok begendim nereden alabilirim internette bulamıyorum

Merhaba. Hauck bear yatağı nereden satın aldınız acaba.türkiyede suan hiç bir yerde yok görünüyo. Ben bu modelini çok begendim nereden alabilirim internette bulamıyorum
Özelden yazmışsınız ama özel msj gönderemedim size. Ben de bulamamıştım. 2. El aldım. Şansıma denk geldi. Türkiye'de de sanırım 1 tane var elden ele dolaşıyor:dondurma:

Sizden alan kişinin bebişi büyümüşmüdür acaba Bende yurt dışından kargoyla olumu bakayım artık. Teşekkür ederim

Sizden alan kişinin bebişi büyümüşmüdür acaba Bende yurt dışından kargoyla olumu bakayım artık. Teşekkür ederim
Numarasını silmişim ya, soracaktım satmayı düşünürmüsünüz diye bulamadım. Aklımda olsun görürsem bi ilan haber ederim:KK66: fiyatı yüksek ama next to me beşikler de güzel. Onu da düşünebilirsiniz.

X