Hayal kırıklıkları ,üzüntüler ve şimdiki ben 2010 güzel olsun

fikre ihtiyaciniz yoksa neden konu actiniz

sadeceask arkadasmizda size yardimci olmak isterken siz yargilamak olarak anliyorsunuz

insanlar size zaman ayirip dusunup sizi tanimadiklari halde deger verip fikirlerini yaziyorlar ve siz bundan dahi memnun olmuyorsunuz...
kimse fikrini belirtmeden sadece herseyin hayirlisi yazsin gecsin o zaman
biraz iyi niyetle bakmayi deneyin lutfen....

fikre ihtiyaciniz yoksa neden konu actiniz

sadeceask arkadasmizda size yardimci olmak isterken siz yargilamak olarak anliyorsunuz

insanlar size zaman ayirip dusunup sizi tanimadiklari halde deger verip fikirlerini yaziyorlar ve siz bundan dahi memnun olmuyorsunuz...
kimse fikrini belirtmeden sadece herseyin hayirlisi yazsin gecsin o zaman
biraz iyi niyetle bakmayi deneyin lutfen....

benim morale ve desteğe ihtiyacım var arkadaşlar bunu anlatamıyorum galiba zor bi dönem geçiriyorum :çok üzgünüm:
yinede vakit ayırıp yazan herkese tşkrler .yadırganacak bi durumum yok o yüzden alındım .yinede tşkrler herkese

Son düzenleme:
tamam herkes sana destek olmaya calisiyor zaten kimse kostek olmuyor ki

kendimizce uygun olan fikirlerimizi yaziyoruz iste

olumlu seyler yaziyoruz ama siz tek bir kelime bulup ona takiliyorusnuz

bakin ne guzel 2010 guzel olsun diyorusnuz gelin cumleyi soyle degistirip soyleyelim

2010 cok guzel olucak.....ne derseniz daha guzel olmaz mi

bu sekilde soyelrseniz daha iyi hissedersiniz kendinizi

siz kendinize ne kadar deger verilseniz cevrenizde size o akdar deger veril...

tamam herkes sana destek olmaya calisiyor zaten kimse kostek olmuyor ki

kendimizce uygun olan fikirlerimizi yaziyoruz iste

olumlu seyler yaziyoruz ama siz tek bir kelime bulup ona takiliyorusnuz

bakin ne guzel 2010 guzel olsun diyorusnuz gelin cumleyi soyle degistirip soyleyelim

2010 cok guzel olucak.....ne derseniz daha guzel olmaz mi

bu sekilde soyelrseniz daha iyi hissedersiniz kendinizi

siz kendinize ne kadar deger verilseniz cevrenizde size o akdar deger veril...

amam zaten sorunlarım var azda olsa başka topiktede yazdım takıntılarım var o bi gerçek burdada yazdım doktorada gidiyorum .tşk ettim herkese tekrar

günaydın a.s.2010 a yeniliklerle başladım herkesi çok seviyorum kuuşları böcekleri insanları hayatı kainatın hakimini vede en çok hayat güzel nefes alıyorum küçücük şeylerle mutlu olabiliyorum hihoyyyt 2010 güzel olacak inş

yazım biti kızlar on sayfayı geçti doktor nası okuack bilmiorm :roflol:

canım azmine hayran kaldım...devam et, umarım 2010 yılı hakikaten sana uğurlu gelir dilediğin herşey olur. öss ye girdiğinde puanını bana yaz özelden :)
mutluluğu yakalamanın da, okumanında, evlenmeninde yaşı yok o kısmı atla sen boşver...
bak burada bir sürü arkadaşın var seni destekleyen :)

canım azmine hayran kaldım...devam et, umarım 2010 yılı hakikaten sana uğurlu gelir dilediğin herşey olur. öss ye girdiğinde puanını bana yaz özelden :)
mutluluğu yakalamanın da, okumanında, evlenmeninde yaşı yok o kısmı atla sen boşver...
bak burada bir sürü arkadaşın var seni destekleyen :)

tşk edrm cnm inş ya azim kalmadı eskisi kadar yoruldum sanki artık amma yinede istek sönmüş değil yazarım cnm iyi dilekler için tşk irtibatlara eklimde unutmayayyım

X