Hayali Ünlü, Bağımlılıklar ve Kendimi Şartlandırmak

Kız sen geçen demedin mi homoseksüellik ne,ne ayıp. Bana böyle şeyler demeyin diye. Şimdi kadından hoşlandım diyorsun.
Ayrıca kız senden 28 santim uzun olsa bu sefer komplexe girerdin cuceyim diye
Bir de ben kısa kadınlardan daha çok hoşlanıyorum. O söz ettiğim yakın arkadaşım gibi değilim yani.

Ben sana geçen gün sen kızlar kızlarla erkekler erkeklerle takılsın diyen üye değil misin dediğimde "ben kaç yaşındayım sen nasıl böyle terbiyesizce konuşuyorsun" dememiş miydin kız :d

Terbiye sınırı 28 cm mi :d

Ben sana geçen gün sen kızlar kızlarla erkekler erkeklerle takılsın diyen üye değil misin dediğimde "ben kaç yaşındayım sen nasıl böyle terbiyesizce konuşuyorsun" dememiş miydin kız :d

Terbiye sınırı 28 cm mi :d
Onu o anlamda demedim. Ayrıca seni de engelledim. Sevişmek gibi kelimelerden rahatsız olmuştum o mesajda.

Tabii ki Deniz diyeceğiz. Deniz Hanım ya da Sayın Deniz Seki diye bir hitap çok resmi değil mi sizce de ? Hem Deniz Seki de kendini daha genç hisseder. 😍

Tanidik geldi mi?😂

Bendeniz nasil sence?

Baska ilcede liseye gitme, bu sene YKS'ye tekrar girme istegi, heteroseksuellikten nefret, aileye nefret, tek cocuk olma falan birebir uyuyor. Zaten gokyuzurengim ile bu Bendenizli uyenin ayni kisi oldugunu demisti kazen. Dur ben Dunya'yi da bir raporlayayim

X