Hayat işte..

Ampisilin

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2017
106
54
Merhaba
Paylaşmak güzel birşey ben de yalnız olduğum için fikir almak istedim
Şimdiye kadar daha büyük sorunlar yıkımlar yaşadım kendimden nefret ettim Vs ama şu an antidepresandan sanırım sevgilim bana berbat davrandığı halde kuş gibi hafifim çünkü aşık oldum bi hatam günahım yok. Ben elimden geleni yaptım. Ve iyi olmak istiyorum.
24 yaşında tıp fak. 3.sınıf öğrencisiyim. Halime şükrediyorum o kadar delirtecek şeyleri düşündüm ki bu güne kadar.. şu an düşündüğüm ise başarılı olmak için ne yapabilirim.
Bundan çok utandığım için neden bu kadar kaldığımı söylemek istiyorum birinci sınıfta ergen ben arkadaşsızlık derdine düştüm sonra aile içi ve dershanedeki hocanın asılma durumlarını atlatamadım psikolojim çok bozuldu aileme hiç birşey kaldım falan diyemedim. Sonra tekrar 1i okudum ilk 15teydim
2.sınıfa geçmeden bir gün önce pazar ben vay be ilk ona gircem ineklicem derken minik meleğim o zaman 7 yaşındaki kız kardeşimin beyni benim zorla götürdüğüm özel havuzda virüs kaptı. Annem beni suçladı.sabah 8-5 okula gittim gece 12ye kadar hastanede kaldım Ve ben derslerde korkudan ağlamaya başladım. Kendimde hastalık bulmaya başladım zona geçirdim Bir sene okulu astım. (2nin ilk haftası sevgilimle şans eseri mikroskoplarımız yan yanaydı dert yanıyordum ağlayarak derste öyle tanıştık) 2yi 2nci okuduğumda geçtim 50. Falan olarak
3.de ben aptallık ettim sınıfı geçemedim kendime kızıyorum hayatla okulu ayıramıyorum valla okul kolay hayat zor insanların babası ölüyor kalmıyor ben deli gibi kafamdakiler yüzünden psikiyatra gidiyorum. Beynimden nefret ediyordum ( Thanx antidepresanım!)

Bu sene doktor olmam gerekiyordu. Bu canımı çok sıkıyor. Hiç bir arkadaşım yok kaldığım için, sevgilimleydim hep ama o şu an çok bencil. İletişimimiz koptu. Ailemle çok şükür artık iyiyim iyi ebeveynler artık onları da büyüttüm :)
İnternette eski arkadaşlarıma bakıyorum meslek sahibi olmuşlar ya da evlilik konusunda adım atmışlar ben birşeyler başaramamış gibi hissediyorum.
İyiyim vay be desem de yine de çok korkuyorum.. Şu an istediğim çok başarılı olup okulu çok iyi bitirip bir köpek sahiplenip huzur dolu doktor olmak. Çocukça belki sevgilim de büyümediğimi söyler.. Bir gün hayatımda biri ebediyen olsun isteyeceğim biri olsun isterim evet ama şu an çok yoruldum sanırım bu konuda. İngilizce çalışmam gerek ders çalışmam gerek. Of. Dertleşmek istedim
Karmaşık ve uzun oldu affedin
Çok teşekkürler

Şuan düzelmişsin geçmiş olsun ama daha kötü hayatı olan insanlar bence seninkiler çok küçük kalır yanında...
Kardeşin nasıl oldu peki...??

Ahh canm nekadar şanslısın.düşünsene bi gelecek umudun var biraz çabalarsan doktor olacaksın daha ne olsunki.yaşı geçmiş hiç bir mesleği olmayan sırf para için kendilerine kötü davranan eşlerine yada birilerine muhtaç kalıyorlar.sen çaresiz bi durumda değilsin.o yüzden silkelen ve nekadar şanslı oldugunun farkına var

Şuan düzelmişsin geçmiş olsun ama daha kötü hayatı olan insanlar bence seninkiler çok küçük kalır yanında...
Kardeşin nasıl oldu peki...??
Teşekkür ederim yine de yazdığın için. Biliyorum şükrediyorum vallahi. Burada anlamadığım da şeyler yaşadım ama şu an garip çok kötü olmam gerek diyorum ama iyiyim çabalıyorum bu benim için ilk. Sadece ufak tarafından yazsam da yine de yazmak istedim işte
Kardeşim mucize eseri iyileşti beyninde ölü bölge var ama iyi. Teşekkür ederim

Tıp fakültesini kazanacak kadar zeki ve azimliysen, bitirmeyen için yine kendinden başka hiçbir engel yok. Burdan o enerjiyi aldım senden, artık derslere asılıp gerçek kapasiteni gösterme vakti. Umarım kardeşin iyidir artık..
Ben de sizden enerjimi aldım :) çok teşekkürler.

Translate cevirdin sandim : ) hersey yolunda gorunuyor atlatmissij bence hirsli bir tipsin canavar gibi bir doktor olursun. Sorun yok doktor adayi olarak sen daha iyi bilirsin ama antidepresanlarla vedalassan yavastan ?

Halen kafan çok karışık,halen bir sürü şeyi kafaya takıyorsun.şunu bunu yapayım vs vs...önce sakin ol,derslerine odaklan,sevgilini vs boşver...tedavini tamamla.gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Ahh canm nekadar şanslısın.düşünsene bi gelecek umudun var biraz çabalarsan doktor olacaksın daha ne olsunki.yaşı geçmiş hiç bir mesleği olmayan sırf para için kendilerine kötü davranan eşlerine yada birilerine muhtaç kalıyorlar.sen çaresiz bi durumda değilsin.o yüzden silkelen ve nekadar şanslı oldugunun farkına var
Asla bunları çeken insanların yanında kendimi şanssız göremem Allah hepimizin yardımcısı olsun. Teşekkür ederim
Ben de ilişkimden bu yüzden korkuyorum ve kendimi avutuyorum çünkü sinirlendiğinde dayakçı olacak birisi. Nasıl bu hale geldik anlamıyorum. Konu dışına çıktım affedin

Translate cevirdin sandim : ) hersey yolunda gorunuyor atlatmissij bence hirsli bir tipsin canavar gibi bir doktor olursun. Sorun yok doktor adayi olarak sen daha iyi bilirsin ama antidepresanlarla vedalassan yavastan ?
İnşallah olurum teşekkür ederim :)
Antidepresandan sanırım bu halim bırakmaya korkuyorum. Asosyal ödlek biri olarak. Böyle mutluyum ilaçla da olsa

Halen kafan çok karışık,halen bir sürü şeyi kafaya takıyorsun.şunu bunu yapayım vs vs...önce sakin ol,derslerine odaklan,sevgilini vs boşver...tedavini tamamla.gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Çok teşekkür ederim. Sevgilime bağımlı oldum ve erkek işte demek istemesem de beni süründürüyor. boşverebilsem keşke onun gibi. Sadece ilaçlarımla kafaya takmadan ineklemek istiyorum. Ah yapabilsem. Ayrıca ailem 1 sene kaldım sanıyor. Ailemle herşeyi paylaşamam başarılı olmam gerek gibi

İnşallah olurum teşekkür ederim :)
Antidepresandan sanırım bu halim bırakmaya korkuyorum. Asosyal ödlek biri olarak. Böyle mutluyum ilaçla da olsa
Yahu kendini bu kadar gömme. Toplumda sayginligi en ust seviyede olan bir meslege sahipsin. Allah sana bu sansi vermis kimbilir kimlerin duasini alacaksin tedavi edip. Odlek falan ne demek assosyal olmak suc degil tercihtir bazen .. o degil de erkek arkadasini sutla eger suphelerin var ise ilerde daha buyuk sorun olur.

Derslerine asıl başka şey düşünme

Sevgilin 5 para etmez üstelik seni aşağı çekiyor ayrıl

Tüm havuzlar mikroplu 2 çocuğu havuza ebeveynli de ebeveynsiz de yollarsan mikrop kapabilir ailen garip tepki verip saçmalamış artık büyütme sen de

Derslerine çalış demiş miydim??? :)

Yahu kendini bu kadar gömme. Toplumda sayginligi en ust seviyede olan bir meslege sahipsin. Allah sana bu sansi vermis kimbilir kimlerin duasini alacaksin tedavi edip. Odlek falan ne demek assosyal olmak suc degil tercihtir bazen .. o degil de erkek arkadasini sutla eger suphelerin var ise ilerde daha buyuk sorun olur.
Kişiliğim özgüvensiz...
Erkek arkadaşımdan dayak yedim buradan bir kadın olarak utanarak itiraf ediyorum!

Derslerine asıl başka şey düşünme

Sevgilin 5 para etmez üstelik seni aşağı çekiyor ayrıl

Tüm havuzlar mikroplu 2 çocuğu havuza ebeveynli de ebeveynsiz de yollarsan mikrop kapabilir ailen garip tepki verip saçmalamış artık büyütme sen de

Derslerine çalış demiş miydim??? :)

Biraz önce ne itiraf yaptım şimdi mesajınıza gülüyorum. Aptal mıyım? Akıllı olan çalışır. Bencil değilim bence. Kafam çooook karışık

Kişiliğim özgüvensiz...
Erkek arkadaşımdan dayak yedim buradan bir kadın olarak utanarak itiraf ediyorum!

Ayrıl ayrıl ayrıl

Sen koskoca bir doktor olacaksın erkek dayağı yemeye utanmıyor musun? Toplum kadınlarına böyle mi örnek olacaksın??? Meslek sahibi kadınların bu kadar özgüvensiz olması beni utandırıyor.

Ayrıl ayrıl ayrıl

Sen koskoca bir doktor olacaksın erkek dayağı yemeye utanmıyor musun? Toplum kadınlarına böyle mi örnek olacaksın??? Meslek sahibi kadınların bu kadar özgüvensiz olması beni utandırıyor.
Çok haklısın. Çok eşitlikçi ben böyle bir duruma düştüm zamanında babam anneme el kaldırdığında tutan ben...
Şimdi babam değişti sinirli değil. Galiba o da değişir mi diyorum ne diyorum bilmiyorum. Sinirlendim diyor suçlusun diyor. Seviyorum dicem kızacaksın. Bitebilir ama işte bu ara ben artık doldum. Bana yapmamalıydı ona karşı artniyet samimiyetsizlik saygısızlık hiç yapmadım

Çok haklısın. Çok eşitlikçi ben böyle bir duruma düştüm zamanında babam anneme el kaldırdığında tutan ben...
Şimdi babam değişti sinirli değil. Galiba o da değişir mi diyorum ne diyorum bilmiyorum. Sinirlendim diyor suçlusun diyor. Seviyorum dicem kızacaksın. Bitebilir ama işte bu ara ben artık doldum. Bana yapmamalıydı ona karşı artniyet samimiyetsizlik saygısızlık hiç yapmadım
Yanlış anlamayın yapan hakediyor demek istemedim çok feministimdir. Şu an düşündüm de sanırım sebepler değil kişiliği sorun

X