Hayat Kurtarmaya Ne Dersiniz?

öncelikle bu konuyu actiginiz için cok tesekkürler.ARH+
KARAMAN MERKEZ

Kan verecek durumda degilim ama bu topige giris sebebim kan veren insanlara ne kadar sukran borclu oldugumuzu belirtmek icin,ne kadar guzel ve kutsal bir is yapiyorlar,hepsinden allah razi olsun.

B rh + ANKARA
Şuan kan durumumu bilmiyorum ama 5-6 yıl önce kan vermek istedim, boyuma göre zayıfım diye almamışlardı.

AB Rh (+)
bursa..............................

kan vermenin yanında ben organ bağışınında çok önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum:)))))))))))))))

AB Rh (+)
bursa..............................

kan vermenin yanında ben organ bağışınında çok önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum:)))))))))))))))

Sana katılıyorum arkadaşım, organ bağışı ve kemik iliği gönüllü vericisi olmak. kemik iliği vermeye kayıt olacam, organ bağışını eşime kabul ettiremedim :kızgın: adam beni tüm gömmek istiyomuşşşşşşşş

A rh+
zonguldak kdz ereğli
memnuniyetle olur ama benim gibi kansızın kanı işe yaramaz ya neyse eşiminkide aynı ondan veririm

bu arada o zaman bu topik hiç kapatılmasın
ihtiyaç çünkü bu bugün lazım olmaz 1 sene sonra olur dimi ama

0 rh+ edirne merkez ama ben kan veremiyorum hepatit a geçirmiştim kan vermem yasaksenağlamasenağlama

0 rh + malatya
acık hamileyim belki veremem ama kan verecek birini bulurum ben bizde 0 rh+ çok
babam ve kardeşim kızılaya düzenli kan veriyorlar
ben de vermek istedim ama kızılay ilaç kullanan kişilerden kan almıyor bende troid ilacı kullanıyorum kabul etmiyorlar
lütfen biraz daha düşünceli olalım bi yerlerde insanlar sırf kan bulamadıkları için ölüyor ya da ölümün eşiğinden dönüyorlar 1 ünite kan vermekle ne kadar zaman kaybedebilirsiniz ki ama 1 ünite kan ile 1 hayat kurtulabilir a.s.

Bu gün kayınpederim bir operasyon geçirdi. Çok şükür, sağlığı yerinde.
Ancak dünden bu yana operasyon öncesi kan bulmakla uğraştık. İnsan nereye, kime gideceğini bilemiyor böyle zamanlarda...

Yakın bir arkadaşımın 8 yaşındaki oğlu da bir kan hastalığı ile boğuşuyor. Sık sık kan gerekiyor ve insancıklar İzmir'de kapı kapı dolaşarak kan arıyorlar...

Sizlerden ricam şu:

Bu bölüme kan guruplarımızı ve yaşadığımız yerleri yazalım. En azından, aramızdan birinin ihtiyacı olduğunda msn veya özel mesaj yoluyla birbirimize ulaşabiliriz.

Siz de bir hayat kurtarmaya ne dersiniz?

0 rh+ yaşadığım yer ankara bı faydam olursa ne mutlu bana

X