Anket Hayata 1-0 Önde Başlayanlar

Hangisine sahip olan hayata diğerlerine göre 1-0 önde başlamıştır?

• - Renkli gözlüler

• - Güzel burunlular

• - Öğretmen çocukları

• - Doktor çocukları

• - Polis çocukları

• - Tek çocuk olanlar

• - Aslan burçları

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
İtirazım var bu anket çok yanlı bir anket olmuş:KK70:güzel burnum:ıslık: dışındaki hiçbir şık bana uymuyor ki anketi kendime göre işaretleyeyim:KK14: burnumu işaretleyip gidiyorum :))))
Yaa aslında daha yanlı yapmak istemiştim ama doktor şıkkını koyup kendimi bitirdim, kaldıramadım da sonradan :KK70: :KK70:
Şey benim de burnum güzeldir, burundaşlar toplandı hep buraya :KK8:
Yaşasın burunlar, 👃🏻:eğlence:

Yaa aslında daha yanlı yapmak istemiştim ama doktor şıkkını koyup kendimi bitirdim, kaldıramadım da sonradan :KK70: :KK70:
Şey benim de burnum güzeldir, burundaşlar toplandı hep buraya :KK8:
Yaşasın burunlar, 👃🏻:eğlence:
Doktor çocukları ilahi adaletin tecellisi olmuş :)))) yanlı olduğu bu kadar bariz bir anket açılır mı:KK70:

Doktor çocukları ilahi adaletin tecellisi olmuş :)))) yanlı olduğu bu kadar bariz bir anket açılır mı:KK70:
Boşverin Allah çarptı zaten :KK70: :KK70: Hayatımla ilgili olmayan bir tek doktor şıkkı vardı o da aldı götürüyor. Artık kırılmış bir Ciciyim :KK14:

Ki sen doktor mağduru biri olarak neden koydum sari bombam bunu ya da sorsaydin bana ben hatirlatirdim sana :KK70:
Hep geçmişten bunlar :KK70:
Evet eski sevgilisi doktor biri olarak şuan doktor çocukları muhabbeti hiç hoş olmadı kendi topuğuma sıktım :KK14:
Neyse olsun Eurovision'u kaybetmiş Türkiye gibi çekiliyorum, bir sonraki anketimde file vermicem :KK70:

Dostum, öğretmen olarak neden şıklara doktor sıkıştırdım şuan kendimi sorguluyorum. :olamaz:
Biri de sevabına öğretmen çocuğuna bassın yav, kendi kendimi ezikledim anketimle lanet olsun benim yapacağım anket bu kadar :KK70:kapayın anketi kapayın dağılalım Mune vazgeçtim :KK70: :ruh:
H şıkkı hepsi :KK70:

Şaka bir yana gerçekten kararsız kaldım ve oy kullanamadım henüz...

Renkli gözlüler güzellik bakımından öne çıkar ama tek başına renkli göz yeterli mi?

Güzel burun da mühim ama tek başına yetmez..

Öğretmen çocuğuyum, okulda gerçekten avantaj oldu (diğer öğretmenler tarafından sevilen bir çocuktum, sevgi her kapıyı açar, başarıma bire bir yansıdı). Lakin babam asla derslerime yardımcı olmadı, hep kendi başımın çaresine baktım.
Şimdiki nesil için düşünecek olursak, evet büyük avantaj. Eğitimi sağlam temele oturtup öyle başlar hayata çocuklar. Çünkü aile bilinçli ve eğitim ehlidir.. Maaş da azımsanacak gibi değil hani (anne - baba ikisi de öğretmense)

Doktor çocukları şanslı evet ama aile uzun saatler çalışıyor, 24 saat nöbetler oluyor. İster istemez çocuğunu ihmal ediyor.. Maddi olanaklar ve özgüven kısmı tamam da, aile özlemi ne olacak?

Polis çocukları da hep tehlike ile iç içe olan ebeveynleri için endişelenerek büyürler, avantaj değil sanki...

Kararımı verdim, öğretmen çocuklarına oy kullanmaya gidiyorum :KK70:

Doktor çocukları diyore.
Bir kere maddi olarak orta üzeri bir ailede yaşarsın. Seçimlerinde bilinçli anne baba tarafından yönlendirilirsin. Ve daha ozguvenli yetisiyorlar bence. Ha ailemi kimseye değişmem ama dışarıdan bakınca objektif olarak böyle görüyorum.

Aslan burcu olmak bence çok sinir bozucu. Diğer insanlar için tabii :KK45: Aslan burcu olan hiçbir arkadaşımla surduremedim arkadasligimi. Ben ne kadar verici isem onlar o kadar benciller.
Hiçte bileeeee bende aslan burcuyum hiç te bencil değilim etrafım aslan burcu dolu en 8 tanıdığım var hepimiz gayet eli açık ve cömerttir buna bende dahil aslaa katılmıyorum

Doktor ve öğretmen çocuklarını tanıdım hiçte 1-0 değiller cidden en zor meslekler tabiki polislerde öyle.
İnsanla uğraşan mesleklerin aileye öyle pek hayrı olamıyor diye düşünüyorum.

E renkli gözlerde hep alerjik olur nazar alır dayanıksızdır.

Burun desen kırılabilir.

Tek çocuklarda kardeşlilere göre daha az mutlu olurlar sanırım.

E şıkkı aslan burcu diyorum :KK70:

E eboe

Ondan suphemiz yok :KK70: arkadan esi basak burcu durmadan banyodaki fayanslari sildiriyormus kadına isin ne sil diyormuş su lekesi bile görse kiziyirmus o ne ya dedm hastalık resmen :-)
Ay aman Allah korusun,, öyle bir derdimiz yok. Takıntısı titizliği yoktur, kıyamaz zaten. Canin ne zaman isterse o zaman yap der hatta. Valla bana işin ne sil dese yalatirim o fayansi adama😁

Doktor ve öğretmen çocuklarını tanıdım hiçte 1-0 değiller cidden en zor meslekler tabiki polislerde öyle.
İnsanla uğraşan mesleklerin aileye öyle pek hayrı olamıyor diye düşünüyorum.

E renkli gözlerde hep alerjik olur nazar alır dayanıksızdır.

Burun desen kırılabilir.

Tek çocuklarda kardeşlilere göre daha az mutlu olurlar sanırım.

E şıkkı aslan burcu diyorum :KK70:

E eboe
:KK70: :KK54:

X