Anket Hayata 1-0 Önde Başlayanlar

Hangisine sahip olan hayata diğerlerine göre 1-0 önde başlamıştır?

• - Renkli gözlüler

• - Güzel burunlular

• - Öğretmen çocukları

• - Doktor çocukları

• - Polis çocukları

• - Tek çocuk olanlar

• - Aslan burçları

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Öğretmen çocukları tabiki.öğretmenler her pohu bilir.okulda tembel olma gibi bi ihtimalin ve de lüksün olmaz.kötü dersin olsa alanında en iyi hocayı bilir ve ondan ders aldırır.sosyal olurlar herkesi her veliyi tanırlar.birine avukat mı lazım ,bi öğrencimin babası avukat der yönlendirir mesela,bi olay mı oldu arar polis kocasını :KK70: örnekler çoğaltılabilir tabi :KK45:
Ulan malim topikten geldiğini daha az çaktıraydın :KK70: :KK70:
Her cümlene katılıyorum özellikle en sondan bir önceki cümlene :KK8::KK200:

Ne anladın ve neye bastın şuan korkarak soruyorum :KK70:
İyi anam gene yazdığımı okumamissin hemen sildim ve rezillik yazıp kaydedip değiştirdim mesaji :KK70: ama polis çocuklarına verdim oyumu sen anla:KK70:

Son düzenleme:
Ulan malim topikten geldiğini daha az çaktıraydın :KK70: :KK70:
Her cümlene katılıyorum özellikle en sondan bir önceki cümlene :KK8::KK200:
Aa ne topiği hanfendi ben topik mopik bilmem bakınız nisanda üye olmuşum kimseyi tanımıyorürür,her ne kadar 10 senelik üye olsam da çaktırmayın :KK45:

Yaa senin canını yiyim 😍
Yalnız oy kullanacakları öğretmen çocuğuna basmayı ikna etmeye çalışmam gerçekten örnek bir davranış.
Muhteşem bir anket sahibiyim :KK70:
Valla bak sınava girmişim yüksek puan almışım sınıf hocamız diyor ki olmadı sebep dedim. Öncelikli olanlar var dedi kim dedim bizim bebeler dedi 🤣🤣 sinir olmuştum. Şimdide yeğenim girdi 450 puan almış yinede kazanamadı. Abla sizin maaşlar yetmiyor mu size 🤣🤣🤣

Ondan suphemiz yok :KK70: arkadan esi basak burcu durmadan banyodaki fayanslari sildiriyormus kadına isin ne sil diyormuş su lekesi bile görse kiziyirmus o ne ya dedm hastalık resmen :-)

benim kayinpeder de başak :KK70: en son kaynanamın başında tarhana yaparken bunlar hiç böyle olmuş mu diye bik bik ediyodu :KK70:
katlanmasi zor basak erkekleri ya

X