🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Oturmak için değil canım
Dur özelden yazayım🤪🤪
kiraya vermek için apart tarzı mı canım evde dursa ne getiriyor altınlar 1 yıldan fazla oldu benimkiler daha yeni kara geçti oda alırken verdigim vergilerle aynı hesaba geliyor aslında kar bile değil

Alın bence.Alınan değerleniyor.Demir fiyatları eylülden ekime %50 artmış.Evler pahalanacak kiralar artacak.Artık her önüne gelen ev yapamaz çok zor.Çimento torbası 3 yıl önce 8tl di şimdi 30tl olmus.Mermerler,ahşaplar Hersey çok uçtu.
Zaten ev kiraları o kadar arttı ki anlamıyorum neye göre kime göre herşey aşırı pahalı canım bakalım eşim bana bıraktı 🙄

kiraya vermek için apart tarzı mı canım evde dursa ne getiriyor altınlar 1 yıldan fazla oldu benimkiler daha yeni kara geçti oda alırken verdigim vergilerle aynı hesaba geliyor aslında kar bile değil
Yok canım 2+1 apart değil kiraya vermek için

Nasıl vergi kız anlamadım orayı

Kızı kreşe bırakınca Kaşımı aldırdım 15 TL

Eve geldim Mutfağı bayağı bir toparladım eleyeceliklerim vardı çok güzel oldu vallahi içim açıldı 👍👍
Aslında elesem daha neler çıkar🤪🤪

Annem aradı lahana sarması yapacakmış büyük kızım geçerken alsın dedi tamam dedim çok severim lahana sarmasını ama kızlar yemez 🙄🙄
Büyüğe tqvuklu bulgur pilavı ve ayran yaptım ama küçük onu yemez 🙄🙄
Ona da buzlukta İçli köfte var çıkardı. O da ayranla onu yer😁😁

Bugün her telden bir menü oldu🙈🙈

Kızın odasının camini sildim
Hamur mayalayıp poğaça yaptım
Namaz kıldım
90li pop şarkılar dinledim
Pilav yaptîm
Biraz uyudum.bi 10 dakika ya Kızı almaya gidecem😀

İyi etmişsin. Bende yarına randevu aldım. Kaşlar oldu orman.şu kuaföre gitmeye üşenen bi benmi yım acep😆
Bende üşeniyorum halbuki kızı kreşe bırakınca hergün önünden geçiyorum
Dün niyetlendim Kaşımı aldırqyım dedim dünde kapalıydı🤪🤪🤪

Kızın odasının camini sildim
Hamur mayalayıp poğaça yaptım
Namaz kıldım
90li pop şarkılar dinledim
Pilav yaptîm
Biraz uyudum.bi 10 dakika ya Kızı almaya gidecem😀
Ohhhh afiyet olsun müzik dinlemek beni çok mutlu ediyor özellikle temizlik yaparken son ses müzik açarım hemencecik biter👏👏

Kızlar yeni isim bitti . Okuldan geldim sagolsun burda bi teyzemiz var kızı bana yardıma geliyordu turşu kurmama yardım etti . 3 tane beş litrelik yaptık 😋😋
Turşuya 300 liraya yakın para ödedim . Salatalığın kilosu 10 lira havuç 5 lira allah yardım etsin herkese .
Dolaptan çocukların mama sandalyesi bebek arabasını falan sattim iyi oldu 😍😍

X