🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Akşam için biber dolması yaptım dün tar yanına cacık birazda tarhana çorbası, makarna ve köfte var.Yarın sabahtan bütün ödemeleri yaparım arkadaşlarımla güne girdim 250 tl onu yollarım servis paraları diğer giderleri hesaplarım inşallah biraz para kalır.

Bundan sonra haftada 3 gün sıfır harcama planlıyorum aslında ihtiyaç olmasa dahi hergün markete giriyorum ve saçma sapan abur cuburlara para harcıyorum sırf abur cubur azaltmak için böyle bir yöntem deneyeceğim👍👍

Kızlar Kayınvalidem 2200 e elektrik süpürgesi almıştı ama fiyatına diğer yerlere baktık 1600 diyor
Bende aldığı yeri telefonla aradım aynı markayı 1650 dedi🙄🙄kadını kandırmışlar ya şimdi aldığı yere gidiyorum bakalım ne açıklama yqpqcaklar🙄🙄
Ben olsam polise şikayet ederdim.haram olsun ya.dürüst insanlar ne kadar azaldi

Ay orucun bereketimidir nedir yemeklerim arttı 😆😆bir tencere kısır im bi tencere mercimek çorbam var:rapci:
Bu arada ben oruç tuttum yani sanki ramazan ayı gibi yazmışım
Sabah kızla kaşımı aldırma ya gittim
Kızın yarın sınavı var.ona çalıştık. Öyle bi ortalığı süpürdüm. Beyazları yıkayıp serdim.akşamda bayağı çalıştık. Sabahta ćalistiracam. Yarın süt alır mayalarim.yatmadan bul.mak.boşaltayim

Günaydın kızlar maaşlar yattı çok şükür 9 da başlarım ödemelere inşallah akşam biraz hesap kitap yaptık çocukları kursa yazdıralım dedim bakalım cumartesi gidip görüşürüz

Ay orucun bereketimidir nedir yemeklerim arttı 😆😆bir tencere kısır im bi tencere mercimek çorbam var:rapci:
Bu arada ben oruç tuttum yani sanki ramazan ayı gibi yazmışım
Sabah kızla kaşımı aldırma ya gittim
Kızın yarın sınavı var.ona çalıştık. Öyle bi ortalığı süpürdüm. Beyazları yıkayıp serdim.akşamda bayağı çalıştık. Sabahta ćalistiracam. Yarın süt alır mayalarim.yatmadan bul.mak.boşaltayim
Sen aç olunca yemekleri fazla yapmayasın🤪🤪
Allah kabul etsin🤲❤️
Gunaydin kızlar 😍
Hayirlli cumalar 🌸
Maaşlar yattı bereketli olsun herkesin maaşı .

Günaydın kızlar maaşlar yattı çok şükür 9 da başlarım ödemelere inşallah akşam biraz hesap kitap yaptık çocukları kursa yazdıralım dedim bakalım cumartesi gidip görüşürüz
Bereketli olsun kızlar maaşlarınız🤲🤲❤️

Hayırlı cumalar Güzel günler görelim hep beraber inşallah ödemeleri yaptım biraz harçlık ayırdım çocukları kursa yazdırcam inşallah söz verdim prenseslerime merkez yakın biyerde varmış oraya götürür getiririm.

Küçüğümü kreşe bıraktım ve markete girdim aslında girmicektim ama cadı çok ısrar etti toka aldık 15 tl verdim neyse ucuz atlattık🤪🤪
1000 tl de kreşe ödeme yaptım 👍👍

Büyük kızım arkadaşıyla awm ye gidecek bilmiyorum ne kadar harcar çok abartma dedim bakalım🙉🙉

Görüyorsunuz benim bir günahım yok🤣🤣🤣

Evet günün sorusu ne yemek yapsam🙄🙄

Slm kızlar bugünde Orucum. Çok acıktım😊
9 buçukta kalktım. Kızım benden önce kalkmış salona geçmiş uzanıyor du. Kızıma çavdar ekmeginden tost yaptım o yerken
Yatakları topladım
Wcyi yîkadım
Çamaşır toplayıp kataldım. Bi daha yîkadım bi daha serdim
Bul.mak.boşalttım. ocağı sildim tost mak.yîkadım. Salonun tozunu aldım. Sık kullandığımız yerleri süpürdüm. Sofra bezleri ni çırpıp süpürdüm. Tabi bunları hızlıca yaptım derse oturduk.Dersimiz e çalıştık.
Kızı okula bıraktım geldim.namaz kıldım. Şimdi uzanıyorum. En hamarat benim programını bekliyorum. Ev temiz yemek var .ev sessiz 😆😆
Birazdan Sütçü gelir süt alırım ocağa koyarım. Akşam eşim işten gelip yemeği yiyip markete alışverişe gidecez.bakalım bu ay ne kadar gidecek.her defasında çok tutuyor ama mecbur.yarın okul toplantısına gidicem dönüşte adanaya gidecez.pazar aksami dönecek. Kmsl Hnd Kmsl Hnd ye hali begenecez Rabbim nasip ederse.çocuklara da bi deģisiklik olur

Küçüğümü kreşe bıraktım ve markete girdim aslında girmicektim ama cadı çok ısrar etti toka aldık 15 tl verdim neyse ucuz atlattık🤪🤪
1000 tl de kreşe ödeme yaptım 👍👍

Büyük kızım arkadaşıyla awm ye gidecek bilmiyorum ne kadar harcar çok abartma dedim bakalım🙉🙉

Görüyorsunuz benim bir günahım yok🤣🤣🤣

Evet günün sorusu ne yemek yapsam🙄🙄
Valla harcamasız bigün artık imkansız ya.çok eskidendi o günler

Öğle arası yumurta,kahvaltılık sos ve süt aldım kaynattım eve gidince sütlaç ve yoğurt yapacağım mercimek çorbası yaptım koştur koştur işe geldim.Şimdi çıkışta pekmez tahin alacağım çok canım istedi kahvaltıda yerim😁Eşimede çiğ köfte al gelirken dedim unutmaz ins

Maaslar bereketli olsun kızlar
Ben gün boyu para harcadım 🤣🤣
Büyük kızıma kot pantolon, eşofman altı, tayt aldım 210 TL okul için sweat 50 tl
Oğluşa 2 kazak bir kot pantolon 170 TL
258 TL markete verdik
140 TL Manav turşulukta aldım
3 tane 10 kiloluk
1 tane 5 kiloluk(kaynanam yaptım) turşu oldu sağlıkla yemek nasip olur inşallah

Miniğim akşam ateşlendi karnım ağrıyor diyordu Dr götürdük ciğerler boğaz temiz dedi antibiyotik vermedi bağırsak düzenleyici ve soğuk algınlığı ilacı verdi eşim eczaneye ne ödedi bilmiyorum

140 TL ceviz almıştım onu ödedim
205 TL Kuru üzüme verdim
55 TL kızıma İngilizce set
Verdikte verdik bugün🥴🥴

X