🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Ses bir ki canlar🤩🤩🤩
Dün ani bir kararla komşularımı çaya davet ettim
Kek, kısır, supangle yaptım güzel oldu
5 gibi gittiler sonra oğluşun ödevleri yemek faslı derken 9 da uyuyakalmışım🤪🤪

Yarın mayiş günü altın uçmuş bir bileklik alayım diyordum🤬🤬şansıma yukseldi
Yarın sabah eşim evde para harcar gelirim🥴

Kmsl Hnd Kmsl Hnd allah kabul etsin canım
Cedric1003 Cedric1003 benimde uyku düzenim senin gibi ama bu güzel bişey erken yatıp erken kalkmak en güzeli turşularınızı afiyetle yiyin bende yarın malzeme alıp yapıcam
okyonus okyonus sormuşsun canım sağol Varol şekerim💕oğluş nasıl gidiyor hangi harfteler bizimkiler m sesine geçtiler dün biraz hızlı gidiyor öğretmenimiz

Cedric1003 Cedric1003 benimde uyku düzenim senin gibi ama bu güzel bişey erken yatıp erken kalkmak en güzeli turşularınızı afiyetle yiyin bende yarın malzeme alıp yapıcam
okyonus okyonus sormuşsun canım sağol Varol şekerim💕oğluş nasıl gidiyor hangi harfteler bizimkiler m sesine geçtiler dün biraz hızlı gidiyor öğretmenimiz
İ harfi bitti n harfine geçilecek

Allah kabul etsin canım

Teşekkür ederim kızlar 🤲❤️

Kızlar Kayınvalidem 2200 e elektrik süpürgesi almıştı ama fiyatına diğer yerlere baktık 1600 diyor
Bende aldığı yeri telefonla aradım aynı markayı 1650 dedi🙄🙄kadını kandırmışlar ya şimdi aldığı yere gidiyorum bakalım ne açıklama yqpqcaklar🙄🙄

Kızlar Kayınvalidem 2200 e elektrik süpürgesi almıştı ama fiyatına diğer yerlere baktık 1600 diyor
Bende aldığı yeri telefonla aradım aynı markayı 1650 dedi🙄🙄kadını kandırmışlar ya şimdi aldığı yere gidiyorum bakalım ne açıklama yqpqcaklar🙄🙄
Baya fark varmış canım kullanmadıysa iade edin

Baya fark varmış canım kullanmadıysa iade edin
İşte canım kutusunu açtı diye geri iade de almıyorlar fatura da vermiyorlar
Gittim telefon numarası verdim arayacağız sizi dediler yetkili biri yok dediler valla Allah görüyor göz göre kadını kandırmışlar

X