🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

bende ondan aldım canım 5 parça tavası tenceresi içinde kulp var 2 tane talent pro serisi komşumun var çok memnun bakalım inşallah bende memnun kalırım.Bugünde ahşap çiçeklik aldım çiçeklerimi koymak için
Evet kullanımı çok rahat yer de kaplamiyor iyi oluyor.Bana satıcı uzun ömürlü kullanmak için makinada yikamamami söylemişti genelde elde yıkıyorum bazen misafir falan olursa etraf toplansın diye makinaya koyuyorum.
Ahh bütün ciceklerimi dağıttım balkonda var sardunyalarim alovera ve sukulentlerim onları bile zar zor kurtarıyoruz bebisten🤩

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin🤲Okullar kapanmasın ya şu vakalar bitsin gitsin artık 😞
Sağolasın canm💕
Okullar bencede kapanmasın ama mesela oğlumun 5 gün sonra okula gidebilmesi için PCR testi istiyorlar temaslı göründüğü için.Ama biz yaptırmak istemiyoruz hem çocukta travma sebebi hemde kendimiz sürekli test oluyoruz iş yerinde ve resmen koku kaybimiz oluştu.
Test vermezsek 14 günü evde tamamlayacağız ve online ders yok.Ne yapacağız böyle bilmiyoruz ☹️

Herkese selamlar 💐 Eşim baya fenaydı acile gittik serum v.s ama gözünü dahi acamadi.Aksam eve gittim yarı baygin yatıyor ateşi var tekrar acile gittik PCR testi verdik.Devlet Hastanesi'nde burada testler 48 saatten önce çıkmıyor test çıkmayınca müdahale edilmiyor😡Neyseki gorumcem eşime reçete yazdı antibiyotik falan da öyle biraz toparladı bugün kendine geldi bende test verdim tabi evde bakıcı falan var diye 2 gündür evdeydim bugün ise geldim.2 gün gergin ve stresli bir bekleyisle geçti zaman.
Buralara bakamadım pek.Evdeyken telefonu elime pek almam mümkün olmuyor.
Sizler nasılsınız okuyamadım daha geçmişi.

Beni de götür beraber akalım şekerim:KK75:
Ne güzel olurdu kurt falan bırakmazdık 🎊🎊
Herkese selamlar 💐 Eşim baya fenaydı acile gittik serum v.s ama gözünü dahi acamadi.Aksam eve gittim yarı baygin yatıyor ateşi var tekrar acile gittik PCR testi verdik.Devlet Hastanesi'nde burada testler 48 saatten önce çıkmıyor test çıkmayınca müdahale edilmiyor😡Neyseki gorumcem eşime reçete yazdı antibiyotik falan da öyle biraz toparladı bugün kendine geldi bende test verdim tabi evde bakıcı falan var diye 2 gündür evdeydim bugün ise geldim.2 gün gergin ve stresli bir bekleyisle geçti zaman.
Geçmiş olsun tatlım kaçırdım sanırım hastalık olayını .
Çocuklar hep hasta . Her gün 5 6 öğrenci gelmiyor . Uzun zamandan sonra kalabalığa girince hepimiz hasta olduk 🤧🤧

Ne güzel olurdu kurt falan bırakmazdık 🎊🎊

Geçmiş olsun tatlım kaçırdım sanırım hastalık olayını .
Çocuklar hep hasta . Her gün 5 6 öğrenci gelmiyor . Uzun zamandan sonra kalabalığa girince hepimiz hasta olduk 🤧🤧
Sağolasın canm eşim rahatsizdi çok şükür toparladı gibi.
Bizim sınıfta öyle hergun 5-6 kişi gelmiyormus 2 pozitif vardı pazartesiden beri sınıfımız kapalı karantinada.Mudurumuz mesaj atmış PCR testi yaptıranlar önümüzdeki pazartesi okula gelebilir diye.Yaptirmayanlar evde 1 hafta daha ve online yok kafalar karışık moraller bozuk haliyle.Her vakada 1 hafta evde sonra peşine test olayı sıkıntı kaç kez yaptırabiliriz ki küçücük çocuklara test.

Sağolasın canm eşim rahatsizdi çok şükür toparladı gibi.
Bizim sınıfta öyle hergun 5-6 kişi gelmiyormus 2 pozitif vardı pazartesiden beri sınıfımız kapalı karantinada.Mudurumuz mesaj atmış PCR testi yaptıranlar önümüzdeki pazartesi okula gelebilir diye.Yaptirmayanlar evde 1 hafta daha ve online yok kafalar karışık moraller bozuk haliyle.Her vakada 1 hafta evde sonra peşine test olayı sıkıntı kaç kez yaptırabiliriz ki küçücük çocuklara test.
Yaptırmamak en doğrusu . Evde bakıcı var konularda siz yardımcı olursunuz geçer hemen bir haftacik . Bitsin artık şu virüs hayatımız alt üst oldu .

Maaslar bereketli olsun kızlar
Ben gün boyu para harcadım 🤣🤣
Büyük kızıma kot pantolon, eşofman altı, tayt aldım 210 TL okul için sweat 50 tl
Oğluşa 2 kazak bir kot pantolon 170 TL
258 TL markete verdik
140 TL Manav turşulukta aldım
3 tane 10 kiloluk
1 tane 5 kiloluk(kaynanam yaptım) turşu oldu sağlıkla yemek nasip olur inşallah

Miniğim akşam ateşlendi karnım ağrıyor diyordu Dr götürdük ciğerler boğaz temiz dedi antibiyotik vermedi bağırsak düzenleyici ve soğuk algınlığı ilacı verdi eşim eczaneye ne ödedi bilmiyorum

140 TL ceviz almıştım onu ödedim
205 TL Kuru üzüme verdim
55 TL kızıma İngilizce set
Verdikte verdik bugün🥴🥴
Zeyno kız ben ccedrice diyordum nerde yedin paraları maşallah bereketli olsun 👏👏
Bitirmişsin paraları🥰🥰
Offf canım yaaa bu sıralar salfıigın var herhalde herkes hasta bağışıklığı mızı yüksek tutmalıyız ama illa ki bir hastalık olıyor😥😥

Veeeee günün menüsü kısır bol yeşillik ayran ve turşuyla😋😋
Büyük kız zaten awm de yemiş yaaa herşey ne kadar artıyor 2 ay önce burgerking deki teksas menü 33 tl idi şimdi 43 tl yapmışlar🙉🙉

Biraz önce markete gittik birkaç abur cubur 50 tl verdik geldik🙈🙈

Kızı uyuttum kahve keyfi yapıyorum☕☕☕

Cedric1003 Cedric1003 kızzzz nerelerde göbek atıyorsun💞💞💞

Yaptırmamak en doğrusu . Evde bakıcı var konularda siz yardımcı olursunuz geçer hemen bir haftacik . Bitsin artık şu virüs hayatımız alt üst oldu .
Bizde yaptırmayacagiz çünkü bunun sonu yok.her karantinada 11 yaşındaki cocuga test mi yaptiralim biz yaptırıyoruz piskoloji falan kalmiyor bizde bile.Hele sonuç bekleme kısmındaki stres çok çok fenaa 😰Ödevleri alırız destek veririz eksik kalanları da aralarda ogretmenlerine sorar başka yapacak bişey yok.Zaten 1.5 dönemi biz evde hallettik 5 günden birşey olmaz heralde diyoruz artık.

Zeyno kız ben ccedrice diyordum nerde yedin paraları maşallah bereketli olsun 👏👏
Bitirmişsin paraları🥰🥰

Offf canım yaaa bu sıralar salfıigın var herhalde herkes hasta bağışıklığı mızı yüksek tutmalıyız ama illa ki bir hastalık olıyor😥😥
Evet özellikle erkeklerde ishal kusma titreme v.s iş yerimde çok vardı hatta geçen hafta iş arkadasim akşama kadar arşivde gizli gizli teste gitmemek için yattı aynı sikayetlerden.Mesai bitimi hastaneye gitti.Sabah geldi birlikte çay falan içtik birden geldi onada.Esimede aynısı oldu vardiyadaydi birşeyi yoktu konuştuk akşam telefonla 1 saat sonra mesaj atti bana bişey oluyor diye.

Evet özellikle erkeklerde ishal kusma titreme v.s iş yerimde çok vardı hatta geçen hafta iş arkadasim akşama kadar arşivde gizli gizli teste gitmemek için yattı aynı sikayetlerden.Mesai bitimi hastaneye gitti.Sabah geldi birlikte çay falan içtik birden geldi onada.Esimede aynısı oldu vardiyadaydi birşeyi yoktu konuştuk akşam telefonla 1 saat sonra mesaj atti bana bişey oluyor diye.
Offfff artık psikolojimiz de kaldırmıyor ya valla😢😢

Bizde yaptırmayacagiz çünkü bunun sonu yok.her karantinada 11 yaşındaki cocuga test mi yaptiralim biz yaptırıyoruz piskoloji falan kalmiyor bizde bile.Hele sonuç bekleme kısmındaki stres çok çok fenaa 😰Ödevleri alırız destek veririz eksik kalanları da aralarda ogretmenlerine sorar başka yapacak bişey yok.Zaten 1.5 dönemi biz evde hallettik 5 günden birşey olmaz heralde diyoruz artık.
Sonuç çok geç çıkıyormuş canım bizim burda devlet hastanesi en geç 6 saat içinde veriyor bende test yaptırmıştım 3.5 saatte çıktı sonuç

Ben burdayım Kmsl Hnd Kmsl Hnd evde dizimi kırdım oturdum bebe sallıyorum bir taraftan patlamış mısır,çay eşliğinde kırmızı oda izliyorum valla bugün para falan harcamadim 🥳
Ohhhh en sevdiğim gün para harcanmayan gün🙈🙈
Bende kırmızı oda izliyorum👍👍

Yarın ablam gelecek beraber halı alacaz bana inşallah beğenirim bakalım ne kadar harcayacağım🙄🙄

Offfff artık psikolojimiz de kaldırmıyor ya valla😢😢
Ya artık başım ağrıyor demeye,boğazım kurugunda öksürmeye veya yorgunum demeye korkuyorum.Mazallah genzimize su falan kacircazda oksürcez diye ödümüz patlıyor iş yerinde de evde de durum aynı hepimiz birbirimize bakıyoruz hemen 😨
Ogluş bile hemen anne ne oldu diyor öhöö desem.Ben ki grip olduğumda 3 gün acile gidip 3 gün serum taktırmadan asla ayağa kalkamazdim 2 kıştır grip falan olmiyim diye insan üstü çaba harcıyorum 😬

Sonuç çok geç çıkıyormuş canım bizim burda devlet hastanesi en geç 6 saat içinde veriyor bende test yaptırmıştım 3.5 saatte çıktı sonuç
Bizim Sonic 60 (yazıylada atmış ) saatte çıktı kabus gibiydi beklemek. zaten en erken 48 saat içinde çıkar demişlerdi.Son 2 aydır böyleymiş.Da önce 24 saatte çıkıyordu
İş yerinde hızlı test oluyoruz 15 dakikada çıkıyor 🙄

Ohhhh en sevdiğim gün para harcanmayan gün🙈🙈
Bende kırmızı oda izliyorum👍👍

Yarın ablam gelecek beraber halı alacaz bana inşallah beğenirim bakalım ne kadar harcayacağım🙄🙄
Bizimde eşimle favori programımız 🤩çok muhteşem fevkalade iyi olan piskololjilerimize azcik hüzünç katmak için izliyoruz işte 🤣
Ya ev için alışveriş yapmaya bayılıyorum gerçi alışverişin her şekline bayılıyor sanırım 🙈

X