Hayat’a nasıl 0’dan başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle büyük bir hayata yeniden başlama durumu yok mu ? Gerçekten mi ya ? Hani bu kadar kararmamıştır diye düşünmek istiyorum içinizin..2 yıllık evli,hamileyken eşyalarını satıp kaynanasına yerleşmiş,eşinin iş Durumu asla düzenli olmayan,üstelik üstü kapalı bi şekilde olsa da kaynanasından aşağılar tarzda haraketlerde bulunduğumu dile getirdim.Bomboş bir eve 9 aylık kızımla geldim ? Daha önemlisi ne biliyo musun ? Kızımı yere emeklesin diye koyamıyorum.Halı leş yer soğuk..ikametimi henüz almadığım için bu evde kalorifer yakamıyorum,bir ikamet için 2 hafta sonraya randevu verildi bu da kızımın daha 1.haftasından öksürüğe ve burun akıntısına sebep oldu..Bu denli nefret etmeyin insanlardan ya ben her detayı anlatmak zorunda değilim sadece uyguna verilecek eşya varsa almak istiyorum dedim avucumu açıp yalvarmadım size..Biraz anlayışlı olun hepimizin çocuğu var burasa yazdıysam o sitelerden daha uygun bişeyler bulurum diye.Sizin gibilerin dilince maskara olmak için değil.
Doğalgaz başvurunuzu ikamet değişikliğinden önce yapabilirsiniz. Başvuruyu İnternet üzerinden yapın, ertesi gün gelip açarlar. Beklemeyin lütfen bebek üşümesin boşuna.

21 yaşındasınız annesinin neden meslek sahibi olmadan evlendiniz
25 yaşındayım.Hataylıyız,biraz bunun etkisi var.Çevre aşırı etkiliyor yaşantımızı.Çevremde hep böyleydi,erken evlenilir erkenden çocuk yapılır.Hatta ben yine çevreme göre geç evlendim,arkadaşlarım 19-20li yaşlarda iken düğünlerine gittim.İstanbulda büyümüş olsaydım 26-27 bile evlenmek erken derdim haklısınız ama türkiyede malesef hala orta çağdaymışız gibi yaşanan yerler çok var.

Doğalgaz başvurunuzu ikamet değişikliğinden önce yapabilirsiniz. Başvuruyu İnternet üzerinden yapın, ertesi gün gelip açarlar. Beklemeyin lütfen bebek üşümesin boşuna.
Bu bilgiyi bilmiyordum teşekkür ederin🙏🏻Hemen yapıcam

21 yaşındasınız annesinin neden meslek sahibi olmadan evlendiniz
Bi de anasınıfı öğretmnliği mezunuyum.Aslında mesleğim var ama daha mesleğe girmeden nişanlılık evlilik söz konusuydu çalışmak hiç nasip olmadı.

Arkadaşlar

ARkadaşlar postum ve yazdıklarım yanlış anlaşılmasını istemiyorum ben yanlızca nerelere başvuru yapabilirim ve evinizde temel ihtiyaçlarınızdan birini bile elden çıkarmayı düşünürseniz uyguna alabileceğimi dile getirmek amaçlı yazıyorum
Geçen sene hamileydiniz, bebeğiniz doğmuş hayırlı olsun, size geçen yıl belediyeye başvuru yapabileceğiniz, Haluk Levent ahbap platformuna yazabileceğiniz söylenmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X