Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Oooo nosking hanım:KK39:nerelerdeydin hiç kimse kalmadı bu topikte sonunda rose aplam geldi de kendine gelecek yavaş yavaş topik:KK73:iyiyim kahvaltımı yaptım ilaçlarımı içiyorum sen nasılsın napıyorsun ikizler nasıllar:KK6:
Yoğunduk fatmazelim
Babamın bi araba işi var ki sorma
Bize kaldı onunla uğraştık
Kendi evimizin satışı vardı o da üstüne denk geldi
Bebekler napsın agliyorlar 🤣🤣
Sen nasilsin?

bana anlatabilirmisin ister burdan ister özelden acim eskisi gibi olmasada devam ke ayakta kalmaya çalışıyorum cnm anlat bekliyorum seni balim
İnşaallah en yakın zamanda geçer ☹️sağol ya gönlüm geçti hem de çözümü yok cidden, öyle genel sinirlilik hâli.

Oh ne güzel dinlen tabii🤗

iyiyim hiç halimi hatrımı sormaz oldun :sinirli:
Yaa sorma bu ara Bi ağırlık herşeyden bıkkınlık var üzerimde Bi yandan iş Bi yandan Dr git gel yazamaz oldm. Naptın bebe işini değerlendirme yapıyon mu
Hoş bulduk dostum,nasıl gidiyor,tedavide olumlu gelişmeler var mı? Dua okuyor musun? (Düzenli)
İyidir kuzum adetim bitti işte yeniden Dr kontrolüne devam duayı okuyamadım hala ya
Kendime hiç bişey yapamıyorum çalışmak istemiyorum ev karısı olmak istiyom yaşasın ev garılığı :KK31::KK31::KK31:

Yaa sorma bu ara Bi ağırlık herşeyden bıkkınlık var üzerimde Bi yandan iş Bi yandan Dr git gel yazamaz oldm. Naptın bebe işini değerlendirme yapıyon mu

İyidir kuzum adetim bitti işte yeniden Dr kontrolüne devam duayı okuyamadım hala ya
Kendime hiç bişey yapamıyorum çalışmak istemiyorum ev karısı olmak istiyom yaşasın ev garılığı :KK31::KK31::KK31:
Takibi yapıyorum işte bir an önce olsa bi yumurtlama bu ay son olsa ovulasyon illeti :KK12:

.

X