Hayati Akbaş tarafından iki kez burun revizyonu oldum.

bahberella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
84
51
37
Merhabalar burun revizyon ameliyatları hakkında araştırma yapıyorsanız kime ameliyat olma ya da olmama konusunda sizlere yaşamış olduğum süreci anlatmaya çalışacağım. İki defa burun ameliyatı oldum. Son ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçti ve tvlere çıkan herkesi güzelleştiren ünlü cerrah hayati akbaş a revizyon ameliyatımı oldum memnuniyetsizliğimi dile getirmek ve kişileri bilinçlendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum. Açmış olduğum konu hakaret içerikli olmadığından ifade ve düşünce özgürlüğüm kisitlanamayacağından dolayı kimsenin dava hakkı bulunamaz belirtmek isterim. Kaburga kıkırdağı kullanılarak hayatı Akbaş tarafından yapılan ilk benim ise 3. aneliyatim 2018 yılında gerçekleşti. Alçı çıkarilrigi ilk gün burun kökü anlima değiyordu ve o an anlamıştım ki ters giden biseylerin oldugunu Dr a bu şişlik kıkırdak mı yoksa ödem mıdir.. 4. Ameliyatı tekrar eder miyiz...( Zavallı ben başıma gelecekleri hissetmişcesine soruları ard ardına sormuştum). Sislikler inmeye başladık ca burnun şekli ortaya çıkmaya hayatım kararmaya başladı. Kıkırdak kalıp gibi yamuk konulmuş burun kısaltılmış burun sırtı girintili çıkıntılı..burun ucu yönü sol tarafa kaymis delikler biri küçük biri büyük burun ucunda çukurlar oluşmuş. Psikolojim altı üst olmuş bir şekilde yaşamaya çalışıyorum son iki yıldır...Dr bey ameliyati sonucundan sonra hemen ameliyat edeyim bu burunla ve ağlama ile yaşanmaz diyip ikinci benimse 4. Ameliyatımı 10 ay sonra tekrar gerceklestirdi. sonucu aşağıda fotoğraflarda paylasacagim. Ameliyat sonrası Beni muayene etmeden yollamış olduğum fotoğraflara bakarak beğenmedim vicdanım rahat değil diyee aldığı iki yıl önceki parayı geri iade etti başından savdi. Bir doktor hastasını muayene etmeden ameliyat etmiyorsa ameliyat ettiği hastasini kontrol etmeden para iadesi yaparak vicdanı rahatlatan ünlü cerrah hayati akbaş a hastasına verdigi değerden dolayı buraya yazmayı borç bildim.Teşekkür ederim bana yaşattığı iki burun bir kaburga ameliyatın dan sonra çektiğim acıları dökülen göz yaşlarımi dökülen saçlarımı bozulan pskilojimi son iki yılımı hayatımı maf ettiği ve bu platformda dile getirmeme vesile oldugu iciin.Şuan da da içine edilmiş burnuma Revizyon burun doktoru arıyorum.
Screenshot_2020-07-18-16-12-28-234_com.miui.gallery.png
Screenshot_2020-07-18-16-12-15-865_com.miui.gallery.png

Eklentiler

• Screenshot_2020-07-18-16-12-40-238_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2020-07-18-16-12-40-238_com.miui.gallery.png
    489,5 KB · Görüntüleme: 1.274
  • Screenshot_2020-07-18-16-12-37-802_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2020-07-18-16-12-37-802_com.miui.gallery.png
    440,6 KB · Görüntüleme: 1.271
  • Screenshot_2020-07-18-16-20-05-425_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2020-07-18-16-20-05-425_com.miui.gallery.png
    506,6 KB · Görüntüleme: 1.273
  • Screenshot_2020-07-18-16-12-22-656_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2020-07-18-16-12-22-656_com.miui.gallery.png
    532,2 KB · Görüntüleme: 1.260
  • IMG_20200718_161437.jpg
    IMG_20200718_161437.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 1.287
  • Screenshot_2020-07-18-16-13-45-085_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2020-07-18-16-13-45-085_com.miui.gallery.png
    434,6 KB · Görüntüleme: 1.292
Merhabalar burun revizyon ameliyatları hakkında araştırma yapıyorsanız kime ameliyat olma ya da olmama konusunda sizlere yaşamış olduğum süreci anlatmaya çalışacağım. İki defa burun ameliyatı oldum. Son ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçti ve tvlere çıkan herkesi güzelleştiren ünlü cerrah hayati akbaş a revizyon ameliyatımı oldum memnuniyetsizliğimi dile getirmek ve kişileri bilinçlendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum. Açmış olduğum konu hakaret içerikli olmadığından ifade ve düşünce özgürlüğüm kisitlanamayacağından dolayı kimsenin dava hakkı bulunamaz belirtmek isterim. Kaburga kıkırdağı kullanılarak hayatı Akbaş tarafından yapılan ilk benim ise 3. aneliyatim 2018 yılında gerçekleşti. Alçı çıkarilrigi ilk gün burun kökü anlima değiyordu ve o an anlamıştım ki ters giden biseylerin oldugunu Dr a bu şişlik kıkırdak mı yoksa ödem mıdir.. 4. Ameliyatı tekrar eder miyiz...( Zavallı ben başıma gelecekleri hissetmişcesine soruları ard ardına sormuştum). Sislikler inmeye başladık ca burnun şekli ortaya çıkmaya hayatım kararmaya başladı. Kıkırdak kalıp gibi yamuk konulmuş burun kısaltılmış burun sırtı girintili çıkıntılı..burun ucu yönü sol tarafa kaymis delikler biri küçük biri büyük burun ucunda çukurlar oluşmuş. Psikolojim altı üst olmuş bir şekilde yaşamaya çalışıyorum son iki yıldır...Dr bey ameliyati sonucundan sonra hemen ameliyat edeyim bu burunla ve ağlama ile yaşanmaz diyip ikinci benimse 4. Ameliyatımı 10 ay sonra tekrar gerceklestirdi. sonucu aşağıda fotoğraflarda paylasacagim. Ameliyat sonrası Beni muayene etmeden yollamış olduğum fotoğraflara bakarak beğenmedim vicdanım rahat değil diyee aldığı iki yıl önceki parayı geri iade etti başından savdi. Bir doktor hastasını muayene etmeden ameliyat etmiyorsa ameliyat ettiği hastasini kontrol etmeden para iadesi yaparak vicdanı rahatlatan ünlü cerrah hayati akbaş a hastasına verdigi değerden dolayı buraya yazmayı borç bildim.Teşekkür ederim bana yaşattığı iki burun bir kaburga ameliyatın dan sonra çektiğim acıları dökülen göz yaşlarımi dökülen saçlarımı bozulan pskilojimi son iki yılımı hayatımı maf ettiği ve bu platformda dile getirmeme vesile oldugu iciin.Şuan da da içine edilmiş burnuma Revizyon burun doktoru arıyorum.Eki Görüntüle 2664385 Eki Görüntüle 2664388
Çok üzgünüm gerçekten burda o doktor hakkında fazlasıyla olumsuz yorum var maalesef. Çok kötü ve zor bir durum

Merhabalar burun revizyon ameliyatları hakkında araştırma yapıyorsanız kime ameliyat olma ya da olmama konusunda sizlere yaşamış olduğum süreci anlatmaya çalışacağım. İki defa burun ameliyatı oldum. Son ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçti ve tvlere çıkan herkesi güzelleştiren ünlü cerrah hayati akbaş a revizyon ameliyatımı oldum memnuniyetsizliğimi dile getirmek ve kişileri bilinçlendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum. Açmış olduğum konu hakaret içerikli olmadığından ifade ve düşünce özgürlüğüm kisitlanamayacağından dolayı kimsenin dava hakkı bulunamaz belirtmek isterim. Kaburga kıkırdağı kullanılarak hayatı Akbaş tarafından yapılan ilk benim ise 3. aneliyatim 2018 yılında gerçekleşti. Alçı çıkarilrigi ilk gün burun kökü anlima değiyordu ve o an anlamıştım ki ters giden biseylerin oldugunu Dr a bu şişlik kıkırdak mı yoksa ödem mıdir.. 4. Ameliyatı tekrar eder miyiz...( Zavallı ben başıma gelecekleri hissetmişcesine soruları ard ardına sormuştum). Sislikler inmeye başladık ca burnun şekli ortaya çıkmaya hayatım kararmaya başladı. Kıkırdak kalıp gibi yamuk konulmuş burun kısaltılmış burun sırtı girintili çıkıntılı..burun ucu yönü sol tarafa kaymis delikler biri küçük biri büyük burun ucunda çukurlar oluşmuş. Psikolojim altı üst olmuş bir şekilde yaşamaya çalışıyorum son iki yıldır...Dr bey ameliyati sonucundan sonra hemen ameliyat edeyim bu burunla ve ağlama ile yaşanmaz diyip ikinci benimse 4. Ameliyatımı 10 ay sonra tekrar gerceklestirdi. sonucu aşağıda fotoğraflarda paylasacagim. Ameliyat sonrası Beni muayene etmeden yollamış olduğum fotoğraflara bakarak beğenmedim vicdanım rahat değil diyee aldığı iki yıl önceki parayı geri iade etti başından savdi. Bir doktor hastasını muayene etmeden ameliyat etmiyorsa ameliyat ettiği hastasini kontrol etmeden para iadesi yaparak vicdanı rahatlatan ünlü cerrah hayati akbaş a hastasına verdigi değerden dolayı buraya yazmayı borç bildim.Teşekkür ederim bana yaşattığı iki burun bir kaburga ameliyatın dan sonra çektiğim acıları dökülen göz yaşlarımi dökülen saçlarımı bozulan pskilojimi son iki yılımı hayatımı maf ettiği ve bu platformda dile getirmeme vesile oldugu iciin.Şuan da da içine edilmiş burnuma Revizyon burun doktoru arıyorum.Eki Görüntüle 2664385 Eki Görüntüle 2664388
Mahvetmiş resmen. Ameliyat masasındaki görüntü nasıldı?

Malesef ki . Kendimi deneme tahtası gibi hissediyorum. Yaptım olmadi al paranı git . Sen insanmisin . İnsan olmak için sanırım ünlü olmak gerekiyor.

Gerçekten ben de ameliyat oldum ama şuan öyle bir pişmanım ki size anlatamam çok göze batan bir burnum yoktu nasıl böyle bir hataya düştüm kendime inanmıyorum. Ameliyattaki resimden çok mu farklı ?

Çok üzüldüm adınıza gerçekten ameliyat olmadan çok güzelmiş burnunuz oysa ünlülerin dr u o kadar da reklamı var heryerlerde
sabahları ebru akelle program yapıyor orda birçok kisiyi ameliyat etti yüz gençleştirme vs yapıyor hiç olumsuz birseyini görememiştik en güzellerini paylaşıyor demekki ameliyattan sonra her tarafını eğmiş burnunuzun sadece 1 kez mi ameliyat oldunuz ve şimdi revizyonu mu soruyorsunuz yoksa bir kac kez mi ameliyat etti düzeltmek adina

Mahvetmiş resmen. Ameliyat masasındaki görüntü nasıldı?
Üstte ameliyat önceki 3 adet fotoğraf paylaştım... Ve şuan ki halinden çok daha iyi idi burnum. İki yıl üst üste ameliyat edildim ve dokularim çok fazla hasar gördü burnum kısaldı. Büyük burnu küçültmek kolay ama küçük burnu büyütmek Zor mesele...😣😭😭😞😞😟

Üstte ameliyat önceki 3 adet fotoğraf paylaştım... Ve şuan ki halinden çok daha iyi idi burnum. İki yıl üst üste ameliyat edildim ve dokularim çok fazla hasar gördü burnum kısaldı. Büyük burnu küçültmek kolay ama küçük burnu büyütmek Zor mesele...😣😭😭😞😞😟
Bak canım üzülme lütfen olan olmuş çok iyi araştırma yap ve kendinden emin bir dr a son kez ameliyat ol çünkü psikolojin çok bozulmuş senin olabilecek en iyi hale koysun ve daha da inceleme çünkü yapacak birşey kalmamış 4 kez ameliyat olmak ne demek ben senin yerinde olsam tv lere haberlere çıkar o adamı rezil ederim birde feys te felan takip ediyordum ne iyi dr diyordum bazen bende düşünüyordum acaba bende dr a yazsam mi ufak tefek burnumla ilgili kafama taktığım şeyler var değer mi ameliyat olmaya yoksa tüm den mi berbat olur diye ama ne konular okudum forumda bile tam manasıyla memnun olan yok nerdeyse ya çok kişi keşke hiç ellemeseydim burnuma diyor ikinci üçüncü ameliyatı olmayan yok denecek kadar az görüyorum ki büyük bir risk kumar gibi birşey bu burun estetiği bu kadar meşhur göz önünde bir dr bile seni bu hale getirip hiç birşey olmamış gibi bırakabiliyorsa yani keşke dava etseydin bu adamı parayı iade etse ne olacakki mahvettiği burnu senin alt üst ettiği psikolojini yerine koyabilecek mi

Bak canım üzülme lütfen olan olmuş çok iyi araştırma yap ve kendinden emin bir dr a son kez ameliyat ol çünkü psikolojin çok bozulmuş senin olabilecek en iyi hale koysun ve daha da inceleme çünkü yapacak birşey kalmamış 4 kez ameliyat olmak ne demek ben senin yerinde olsam tv lere haberlere çıkar o adamı rezil ederim birde feys te felan takip ediyordum ne iyi dr diyordum bazen bende düşünüyordum acaba bende dr a yazsam mi ufak tefek burnumla ilgili kafama taktığım şeyler var değer mi ameliyat olmaya yoksa tüm den mi berbat olur diye ama ne konular okudum forumda bile tam manasıyla memnun olan yok nerdeyse ya çok kişi keşke hiç ellemeseydim burnuma diyor ikinci üçüncü ameliyatı olmayan yok denecek kadar az görüyorum ki büyük bir risk kumar gibi birşey bu burun estetiği bu kadar meşhur göz önünde bir dr bile seni bu hale getirip hiç birşey olmamış gibi bırakabiliyorsa yani keşke dava etseydin bu adamı parayı iade etse ne olacakki mahvettiği burnu senin alt üst ettiği psikolojini yerine koyabilecek mi

Hiç bir para benim iki yılımı akıttigim göz yaşlarımi zamanimi geri veremez elbette. Kıkırdak alındı iki burun bi kaburga ameliyatı oldum. Çok zor surecler bunlar. Yaşamayan bilemez ama görüntü ortadan ne hissettiğini bilen kişiler var. Teşekkür ederim size... İnsanları bilinçlendirme amaçlı fotoğraf paylaştım. İki defa estetik merkezine gittim. Olumsuz sonuçları çok hasta vardı . Tekrar amleiyat ettigi.

Burnunuz güzel ise küçük bi sey için elletmeyin... Nefes alsın yeter dedikle i gibi 9 defa 22 defa burun ameliyatı olanı duydum...

Çok üzüldüm adınıza gerçekten ameliyat olmadan çok güzelmiş burnunuz oysa ünlülerin dr u o kadar da reklamı var heryerlerde
sabahları ebru akelle program yapıyor orda birçok kisiyi ameliyat etti yüz gençleştirme vs yapıyor hiç olumsuz birseyini görememiştik en güzellerini paylaşıyor demekki ameliyattan sonra her tarafını eğmiş burnunuzun sadece 1 kez mi ameliyat oldunuz ve şimdi revizyonu mu soruyorsunuz yoksa bir kac kez mi ameliyat etti düzeltmek adina
Kimse kötü olanı koymaz. İki defa daha önce olmuştu m üçüncü ve dördüncü Hayati akbaş tafaindan yapıldı. Bana ümit verici konuşup ikna etmişti. Şimdi ise 5. Revizyonu olmak için Dr arstiriyorum korka korka...

X