Hayati Akbaş tarafından iki kez burun revizyonu oldum.

Hiç bir para benim iki yılımı akıttigim göz yaşlarımi zamanimi geri veremez elbette. Kıkırdak alındı iki burun bi kaburga ameliyatı oldum. Çok zor surecler bunlar. Yaşamayan bilemez ama görüntü ortadan ne hissettiğini bilen kişiler var. Teşekkür ederim size... İnsanları bilinçlendirme amaçlı fotoğraf paylaştım. İki defa estetik merkezine gittim. Olumsuz sonuçları çok hasta vardı . Tekrar amleiyat ettigi.
Teoman dogan cok iyi bir doktor.ben kepce kulak ameliyati oldum 2007 de yilinda.bir gorusmenizi tavsiye ederim.cok gecmis olsun :KK43:

Çok çok geçmiş olsun. Bu son ameliyat için çok revizyon tecrübesi olan dürüst bir doktora gitmeniz gerek. Benim yaptığım araştırmalara göre Ahmet İslam veya Nihat Kaya’ya danışmalısınız. İlla ameliyat olun demiyorum ama mutlaka muayene olun. Bu iki doktor size doğruyu söyleyecektir.

Son düzenleme:
Çok çok geçmiş olsun. Bu son ameliyat için çok revizyon tecrübesi olan dürüst bir doktora gitmeniz gerek. Benim yaptığım araştırmalara göre Ahmet İslam veya Nihat Kaya’ya danışmalısınız. İlla ameliyat olun demiyorum ama mutlaka muayene olun. Bu iki doktor size doğruyu söyleyecektir.
Coook teşekkür ederim... Revizyon da iyi bir kaç doktor var aklımda ama hepsi de farklı şehirde ler. Biraz daha beklemede araştırma dayım... Ahmet İslam ile ilesim ile bağlantı kurdum. Simülasyon çalışması yaptı. İcime sinmedi. Çok fark etmedi. Yani fark olmayacak ise ameliyat olmamin manası yok diye düşündüm. Nihat Kaya yi takip ediyorum teşekkür ederim 🌺🌸

Sosyal medyada korona haberini görünce benim de ilk aklıma bu konu geldi.
Valla alın benden de o kadar. Benim canım iki kere yandı . iki ayrı ameliyatımda eve yıkıldım birer ay. Yatak döşek yattım. Sekiz gün tamponlar burnunda yaşadım. Sekiz sekiz on altı hatta. Bazı şeylerin vebali ödenmez. Lakin . Allah'ın adaleti ne çok inanıyorum. Acil şifalar diliyorum kendisine de. Hayat çok kısa. İki günlük dünya için ve daha fazla para kazanma hırsı için bence başkalarını n canları yanmamali.

Bu adamın da işi hiç rast gitmiyor 😄

Eklentiler

• IMG_20200920_181024.jpg
    IMG_20200920_181024.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 202
gecmis olsun cok cok, bende birbucuk ay once baska bir doktorda ameliyat oldum. Burnumdan memnun degilim, ama bunu gordukten sonra derdin yokmus diyorum... Cok uzgunum sizin icin

ya işte televizyonlara çıkmak reklam yapmak vesaire sizi iyi bir doktor yapmıyor. bu adamın instagram hesabına baktım, bi de muhtemelen oraya en düzgünlerini koymuştur ama bi yüz germeleri var çok felaket. yaşlı kadınların yüzünü germiş ama maske takmışlar ya da yüz nakli yapılmış gibi duruyor. doktor seçeceğiniz zaman eğitimine, yaptığı akademik yayınlara bakın, araştırın. internette şikayet filan var mı diye bakın. medyatik olmak kolay istedikten sonra.

Merhabalar burun revizyon ameliyatları hakkında araştırma yapıyorsanız kime ameliyat olma ya da olmama konusunda sizlere yaşamış olduğum süreci anlatmaya çalışacağım. İki defa burun ameliyatı oldum. Son ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçti ve tvlere çıkan herkesi güzelleştiren ünlü cerrah hayati akbaş a revizyon ameliyatımı oldum memnuniyetsizliğimi dile getirmek ve kişileri bilinçlendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum. Açmış olduğum konu hakaret içerikli olmadığından ifade ve düşünce özgürlüğüm kisitlanamayacağından dolayı kimsenin dava hakkı bulunamaz belirtmek isterim. Kaburga kıkırdağı kullanılarak hayatı Akbaş tarafından yapılan ilk benim ise 3. aneliyatim 2018 yılında gerçekleşti. Alçı çıkarilrigi ilk gün burun kökü anlima değiyordu ve o an anlamıştım ki ters giden biseylerin oldugunu Dr a bu şişlik kıkırdak mı yoksa ödem mıdir.. 4. Ameliyatı tekrar eder miyiz...( Zavallı ben başıma gelecekleri hissetmişcesine soruları ard ardına sormuştum). Sislikler inmeye başladık ca burnun şekli ortaya çıkmaya hayatım kararmaya başladı. Kıkırdak kalıp gibi yamuk konulmuş burun kısaltılmış burun sırtı girintili çıkıntılı..burun ucu yönü sol tarafa kaymis delikler biri küçük biri büyük burun ucunda çukurlar oluşmuş. Psikolojim altı üst olmuş bir şekilde yaşamaya çalışıyorum son iki yıldır...Dr bey ameliyati sonucundan sonra hemen ameliyat edeyim bu burunla ve ağlama ile yaşanmaz diyip ikinci benimse 4. Ameliyatımı 10 ay sonra tekrar gerceklestirdi. sonucu aşağıda fotoğraflarda paylasacagim. Ameliyat sonrası Beni muayene etmeden yollamış olduğum fotoğraflara bakarak beğenmedim vicdanım rahat değil diyee aldığı iki yıl önceki parayı geri iade etti başından savdi. Bir doktor hastasını muayene etmeden ameliyat etmiyorsa ameliyat ettiği hastasini kontrol etmeden para iadesi yaparak vicdanı rahatlatan ünlü cerrah hayati akbaş a hastasına verdigi değerden dolayı buraya yazmayı borç bildim.Teşekkür ederim bana yaşattığı iki burun bir kaburga ameliyatın dan sonra çektiğim acıları dökülen göz yaşlarımi dökülen saçlarımı bozulan pskilojimi son iki yılımı hayatımı maf ettiği ve bu platformda dile getirmeme vesile oldugu iciin.Şuan da da içine edilmiş burnuma Revizyon burun doktoru arıyorum.Eki Görüntüle 2664385 Eki Görüntüle 2664388

Çok geçmiş olsun aynı durumları yaşadım malesef.En medyatik ve duayen diye hitabedilen sanatçılarla bol bol tv reklamı vs yapan Prof dr Onur Erol tarafından maddi manevi sağlık yönünden bitirildim.Doktorlara olan güvenim hiç kalmadı.Lütfen bu mesajlarımı silmesin sayın edit.Insanların gözü açılsın reklama kanmasın kimse.Hipokrat yemini ediyorsa bir doktor adam gibi ameliyat yapmalı kasap gibi değil insan sağlığıyla kimsenin oynamaya hakkı yok.Para kazanmak için insanın beden bütünlüğünü bozmak helal değildir. İnsan sağlığını düzeltmek için para kazanmak helaldir.Ben Onur Erol a hakkımı helal etmem.Ahirette karşısına çıkarım Allah ın izniyle.O bana davranış şekli hiç gözümün önünden gitmiyor. Tvlere çıkan ve sanatçılarla reklam yapan tüm doktorlardan uzak durun lütfen. Onların amacı bol para kazanmak.Insan mutlu etmek değil.Mesajlarımı engelleyen editör ya tüm mesajlarımın hepsini silin ya da hiç silmeyin hakaret yok mesajlarımda ,yaşanan acı gerçekler var.

Çok geçmiş olsun aynı durumları yaşadım malesef.En medyatik ve duayen diye hitabedilen sanatçılarla bol bol tv reklamı vs yapan Prof dr Onur Erol tarafından maddi manevi sağlık yönünden bitirildim.Doktorlara olan güvenim hiç kalmadı.Lütfen bu mesajlarımı silmesin sayın edit.Insanların gözü açılsın reklama kanmasın kimse.Hipokrat yemini ediyorsa bir doktor adam gibi ameliyat yapmalı kasap gibi değil insan sağlığıyla kimsenin oynamaya hakkı yok.Para kazanmak için insanın beden bütünlüğünü bozmak helal değildir. İnsan sağlığını düzeltmek için para kazanmak helaldir.Ben Onur Erol a hakkımı helal etmem.Ahirette karşısına çıkarım Allah ın izniyle.O bana davranış şekli hiç gözümün önünden gitmiyor. Tvlere çıkan ve sanatçılarla reklam yapan tüm doktorlardan uzak durun lütfen. Onların amacı bol para kazanmak.Insan mutlu etmek değil.Mesajlarımı engelleyen editör ya tüm mesajlarımın hepsini silin ya da hiç silmeyin hakaret yok mesajlarımda ,yaşanan acı gerçekler var.
Sağlık personeliyim. Hep söylerim instagramda bol takipçisi olan, güzel paylaşımlar yapan, tvlere çıkan vs hekimlere güvenmeyin. Marifetli ve etik olan drlar reklama instagrama çok ihtiyaç duymazlar. Etik ve yetenekli olmayan, tek amacı para kazanmak olan hekimleri instagramda ve TV'lerde görürsünüz. Geçmiş olsun.

Merhabalar burun revizyon ameliyatları hakkında araştırma yapıyorsanız kime ameliyat olma ya da olmama konusunda sizlere yaşamış olduğum süreci anlatmaya çalışacağım. İki defa burun ameliyatı oldum. Son ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçti ve tvlere çıkan herkesi güzelleştiren ünlü cerrah hayati akbaş a revizyon ameliyatımı oldum memnuniyetsizliğimi dile getirmek ve kişileri bilinçlendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum. Açmış olduğum konu hakaret içerikli olmadığından ifade ve düşünce özgürlüğüm kisitlanamayacağından dolayı kimsenin dava hakkı bulunamaz belirtmek isterim. Kaburga kıkırdağı kullanılarak hayatı Akbaş tarafından yapılan ilk benim ise 3. aneliyatim 2018 yılında gerçekleşti. Alçı çıkarilrigi ilk gün burun kökü anlima değiyordu ve o an anlamıştım ki ters giden biseylerin oldugunu Dr a bu şişlik kıkırdak mı yoksa ödem mıdir.. 4. Ameliyatı tekrar eder miyiz...( Zavallı ben başıma gelecekleri hissetmişcesine soruları ard ardına sormuştum). Sislikler inmeye başladık ca burnun şekli ortaya çıkmaya hayatım kararmaya başladı. Kıkırdak kalıp gibi yamuk konulmuş burun kısaltılmış burun sırtı girintili çıkıntılı..burun ucu yönü sol tarafa kaymis delikler biri küçük biri büyük burun ucunda çukurlar oluşmuş. Psikolojim altı üst olmuş bir şekilde yaşamaya çalışıyorum son iki yıldır...Dr bey ameliyati sonucundan sonra hemen ameliyat edeyim bu burunla ve ağlama ile yaşanmaz diyip ikinci benimse 4. Ameliyatımı 10 ay sonra tekrar gerceklestirdi. sonucu aşağıda fotoğraflarda paylasacagim. Ameliyat sonrası Beni muayene etmeden yollamış olduğum fotoğraflara bakarak beğenmedim vicdanım rahat değil diyee aldığı iki yıl önceki parayı geri iade etti başından savdi. Bir doktor hastasını muayene etmeden ameliyat etmiyorsa ameliyat ettiği hastasini kontrol etmeden para iadesi yaparak vicdanı rahatlatan ünlü cerrah hayati akbaş a hastasına verdigi değerden dolayı buraya yazmayı borç bildim.Teşekkür ederim bana yaşattığı iki burun bir kaburga ameliyatın dan sonra çektiğim acıları dökülen göz yaşlarımi dökülen saçlarımı bozulan pskilojimi son iki yılımı hayatımı maf ettiği ve bu platformda dile getirmeme vesile oldugu iciin.Şuan da da içine edilmiş burnuma Revizyon burun doktoru arıyorum.Eki Görüntüle 2664385 Eki Görüntüle 2664388
Merhaba öncelikle çok çok geçmiş olsun. Yazınızı ve resimlerinizi görünce daha önce görüşmüş olduğum bir doktor aklıma geldi ama olumlu yönden. Hem Sakarya’da hem İstanbul’da ameliyat yapan bir doktor var kendisi KBB uzmanı. Ben kendisiyle 2 yıl önce görüştüm çok beyefendi bir insan ve bu tarz zor vakalarda çok başarılı. Ben kendisine ameliyat olmadım çünkü onun burun tarzı bana hitap etmedi ama bence çok iyi bir hekim. Burnu olmayan bir hanıma burun bir çocuğa da kulak yapmıştı. Revizyon için çok tercih ediliyor. Adı Gürkan kayabaşoğlu en azından bir görüş alabilirsiniz çok çok geçmiş olsun dualarım sizinle 🙏🏻

Üstte ameliyat önceki 3 adet fotoğraf paylaştım... Ve şuan ki halinden çok daha iyi idi burnum. İki yıl üst üste ameliyat edildim ve dokularim çok fazla hasar gördü burnum kısaldı. Büyük burnu küçültmek kolay ama küçük burnu büyütmek Zor mesele...😣😭😭😞😞😟
Merhaba çok üzüldüm burnunuzun bu şekilde olmasına benimde burnum kemikli ve eğri bende çok istiyordum estetik ama korkuyorum yorumları okuyunca vazgeçiyorum olmaktan sürekli burnunu düşünmekten Instagram'da takip ettiğim bir Dr var Reşit Burak kayan gerçekten çok güzel yapıyor bir bakın istersrniz çok geçmiş olsun😔

Seni okadar iyi anliyorumki iki kere ameliyat oldum bende ve suan da memnun degilim burun kanadim çöktü burun derimde kırışıklıklar var iki yildir hayati zindan etti bana napacagimi bilmiyorum saçlarim döküldü stresten hergun aynanin basinda agliyorum. Sizin deriniz de ameliyat sonrasi kirisiklik oldu mu cok kotu gorunuyor duzelme ihtimali var mi

X