Hayatım bitiyor ölmek istiyorum

Birkac baslik once foto paylasmissiniz agiz ici yaralarıniz hakkında, paylastiginiz fotodaki yaralar basit aft turu ucuklar.

Size bircok doktor hpv hsv vs olmadiginizi soylemis tatmin olmamissiniz.

Erkek arkadasiniza hpv teshisi konmamis???? Egzama denmis.

Sizin sorununuz hpv degil, ciddi kaygi bozuklugunuz ve okb'niz var, ayrica dikkat cekmek icin kaygi bozuklugunuzu acite ediyor kullanıyorsunuz.

Eger psikiyatrik tedavi gorurseniz emin olun o yaralarinizda gececek.

Birkac baslik once foto paylasmissiniz agiz ici yaralarıniz hakkında, paylastiginiz fotodaki yaralar basit aft turu ucuklar.

Size bircok doktor hpv hsv vs olmadiginizi soylemis tatmin olmamissiniz.

Erkek arkadasiniza hpv teshisi konmamis???? Egzama denmis.

Sizin sorununuz hpv degil, ciddi kaygi bozuklugunuz ve okb'niz var, ayrica dikkat cekmek icin kaygi bozuklugunuzu acite ediyor kullanıyorsunuz.

Eger psikiyatrik tedavi gorurseniz emin olun o yaralarinizda gececek.
En son gittiğim dermatoloji doktoru evet herpes dedi ve valtrex başladı. O şekilde geçti yaralar. Şimdi tekrar başladı çünkü 1 ay geçti ilaç biteli. Keşke sizin sandığınız gibi olsaydı her şey. Ayrıca siğiller de çıkıyormuş onda siğil için olan sıvıdan da yazılmış ilaç olarak. İnanın psikolojim iyi değil bu doğru ama sizin sandığınız gibi olmasını o kadar çok isterdim ki

allah ikinizin yardımcısı olsun umudunuzu kaybetmeyin hpv bulaştıran kişi bilerek bulaştırınca dava açıldığını bende biliyorum doğal yollarla yenin doğal yolllar ile atılıyor çoğu virüs vücutta
Amin allahtan başka umut yok zaten. Hsv 2 için bi çözüm yok ama hpv zamanla geçiyormuş bağışıklıkla

En son gittiğim dermatoloji doktoru evet herpes dedi ve valtrex başladı. O şekilde geçti yaralar. Şimdi tekrar başladı çünkü 1 ay geçti ilaç biteli. Keşke sizin sandığınız gibi olsaydı her şey. Ayrıca siğiller de çıkıyormuş onda siğil için olan sıvıdan da yazılmış ilaç olarak. İnanın psikolojim iyi değil bu doğru ama sizin sandığınız gibi olmasını o kadar çok isterdim ki

Herpes dedi, tamam siniflandirdi mi? Mesela bende cmv var, kendimi bildim bileli, daha 10 yaşındayken bile vardi ve sizin agzinizdaki ozellikle de bademcik bolgenizde cikanlarin aynisi cikiyor bende de ve yaklasik 25 senedir tasiyorum, olmedim, 1 saglikli normal dogumum var, hali hazirda saglikli bir gebeligim var.

Yani hpv'nin en agirini yasayanlar dahi tedaviyle bunu baskilayabiliyor.

Cok abartiyorsunuz. Cunku psikolojiniz bozulmuş. Cidden tedavi olmalisiniz.

Herpes dedi, tamam siniflandirdi mi? Mesela bende cmv var, kendimi bildim bileli, daha 10 yaşındayken bile vardi ve sizin agzinizdaki ozellikle de bademcik bolgenizde cikanlarin aynisi cikiyor bende de ve yaklasik 25 senedir tasiyorum, olmedim, 1 saglikli normal dogumum var, hali hazirda saglikli bir gebeligim var.

Yani hpv'nin en agirini yasayanlar dahi tedaviyle bunu baskilayabiliyor.

Cok abartiyorsunuz. Cunku psikolojiniz bozulmuş. Cidden tedavi olmalisiniz.
Cmv ebv benim de seropozirifliğim var geçirilmiş görünüyor. Çoğu insanda da var. O zamanki sevgilimde yaralar varken egzama ile birlikte olduğundan hsv gözden kaçırılmış. Gerçekten o sivilce uçuk tarzı yara şeklinde değil başka yara şeklinde de çıkabiliyor hsv2. Bizimki o şekilde çıkıyor o yüzden tanı koymak zorlaştı. Hsv2 antikorları çıktı kanında bana bulaştırdıktan sonra ben ısrar ettim test yaptı belirti benzer olduğundan zorladım ve antikorlu çıktı. Bana üniversite hastanesi bile test yapmadı burada yapılmıyormuş ben de peşine düşmedim e nabızımda görünmemesi için.

Sonucta ondan sana bulasti nasil birakip gidebilir ki? Sana simdi daha cok sahip cikmasi gerek. Anlatma anlatmak zorunda degisin. Şöyle bir durum da var dava acabiliyorsun. Bu hpv konusu ciddi bir konu.eger karsi taraf sana hastalik bulastirip bir de terk ederse dava hakkin var ve bu konuda mahkeme seni hakli buluyor

O bulaştırmadı 4 yıllık olan eski sevgilimdi

Oo bu biraz karisik bir durum. Şu anda sen sevdigine bulastirdin. Erkeklerde cok belirti vermiyor. Sen de ona bunu diyemezsin deme hicbir sey anlatma oluruna birak

Eşinizden hastalık kaptığınızı ve yaşadıklarınızı anlatmışken; bunu nasıl söyleyebilirsiniz ?

Konu sahibinin cinsel yolla bulaşan bir hastalığa sahip olduğunu bilerek, adamla öpüşme gibi bir eylemde bulunması dahi adama haksızlık. Kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok.

Adam konu sahibine Hpv bulaştırdıysa, konu sahibi adamı dava etsin. Ancak hastalık bulaştıran konu sahibiyse sessiz kalsın öyle mi ?

Zihniyetiniz çok çirkin.

Oo bu biraz karisik bir durum. Şu anda sen sevdigine bulastirdin. Erkeklerde cok belirti vermiyor. Sen de ona bunu diyemezsin deme hicbir sey anlatma oluruna birak

O adaminda baska birine bulastirma ihtimali var. Nasil ki siz habersizce esiniz tarafindan hastaliga maruz kaldiysaniz o adamda baska birine bulastirabilir. Bu hic dogru bir tavsiye değil

Cmv ebv benim de seropozirifliğim var geçirilmiş görünüyor. Çoğu insanda da var. O zamanki sevgilimde yaralar varken egzama ile birlikte olduğundan hsv gözden kaçırılmış. Gerçekten o sivilce uçuk tarzı yara şeklinde değil başka yara şeklinde de çıkabiliyor hsv2. Bizimki o şekilde çıkıyor o yüzden tanı koymak zorlaştı. Hsv2 antikorları çıktı kanında bana bulaştırdıktan sonra ben ısrar ettim test yaptı belirti benzer olduğundan zorladım ve antikorlu çıktı. Bana üniversite hastanesi bile test yapmadı burada yapılmıyormuş ben de peşine düşmedim e nabızımda görünmemesi için.

Siz su cicegi gecirdiniz mi?

Çok geçmiş olsun 🙏🏻 herpes virüsü sebebiyle hastanede yattım bende ki türü dudakta çıkan türüydü. İlk kez uçuk çıkarmıştım burnuma boğazıma yüzüme yayıldı beyne gitme ihtimalinden dolayı 5 gün hastanede yatıp yoğun tedavi verdiler 2015 yılında valtrex serumla iyileştim. Doktor baskılanmak için bir süre kullandırmıştı.. Dr ne diyorsa yapın 🙏🏻 dilerim bir an önce kurtulursunuz

Merhaba, birkaç kez daha yazmıştım ağzım boğazım sürekli yara oluyor. 4 yıllık sevgilimden son yılda hsv2 ve hpv bulaştı ağzıma. Boyun lenflerim 1 yıldır şiş. Şimdi de akciğerimde bir sürü nodüller görüntülendi. Daha 2 yıl önce tertemizdi akciğerim. Oraya da inmiş bu herpes virüs büyük ihtimalle ve hsv2 olduğu için zaten baskılayamıyor vücudum 3 günde bir boğazım yara. Virüs dönüp duruyor yani içeride. İnanın ölmek artık kötü değil iyi geliyor bana. Herhangi bir ameliyat durumumda benim aileme sebebin bu olduğunu anlatırlar mı 24 yaşındayım. Bari onlar kötü düşünmesin hakkımda. Doktorlara söylemeyin dersem söylemezler mi? Daha ders çalışıp öğretmen olacaktım. Bitti artık hayat benim için. Doktor akciğeri görünce şaşırdı tomografi çekilmesi lazım dedi. İntihar edemem ama ölmeyi bekliyorum. Ölürken bile rezil olacağım perişan haldeyim
Oral sex bu tarz sorunlara yol acıyor, geçen bir doktoru dinledim hpv çok yayıldı bize gelenlerin çoğunda ağız, gırtlak kanserleri vs. Çıkıyor dedi , artık çok dikkat edin , çok iyi doktorlara gidin mutlaka tedavisi vardır...

Çok geçmiş olsun 🙏🏻 herpes virüsü sebebiyle hastanede yattım bende ki türü dudakta çıkan türüydü. İlk kez uçuk çıkarmıştım burnuma boğazıma yüzüme yayıldı beyne gitme ihtimalinden dolayı 5 gün hastanede yatıp yoğun tedavi verdiler 2015 yılında valtrex serumla iyileştim. Doktor baskılanmak için bir süre kullandırmıştı.. Dr ne diyorsa yapın 🙏🏻 dilerim bir an önce kurtulursunuz
Maalesef pek bir şey yapmıyorlar hastanede yatma durumu da yok direkt gönderiyorlar. Ben de beyin için endişeliyim ne yapayım bilmiyorum 5 günlük valtrex denedi sadece o ara tertemizdi o kadar sonra yine çıkmaya başladı panik atak oldum psikolojik olarak bittim doktorlar bir şey yapmıyor pek. Bakalım akciğerde olduğunu görünce belki yaparlar bi tedavi inşallah iyileşirim

Hangi bölüme gitmemi önerirsiniz ben de tedavi olmak istiyorum

Hangi bölüme gitmemi önerirsiniz ben de tedavi olmak istiyorum
Ben direkt enfeksiyon hastalıkları doktoruna gitmiştim. Cildiye vs değil genelde herpes deyince oraya yönlendiriyorlar vakit kaybı oluyor. Direkt enfeksiyon hastalıkları doktoruna gidin bakın hangi hastanede varsa randevu alın

Küçükken evet

Sadece sunu söylemek istiyorum. Ya kendinizi ifade edemiyorsunuz, cunku bir kisiye hsv2 cikti diye cevap verirken digerine bana teshis konmadi diyorsunuz.

Bi sorun oldugu acik, agzinizdaki ucuklar/aftlar muhtemelen su cicegi virusunun vucudunuzda kalan artiklari.
Erkek arkadasinizda bir virus var mi ona da emin olamadim, birine egzama demissiniz, biri teshis kondu hsv demissiniz, cozemedim.

Tahminimce erkek arkadasinizla travmatik bir cinsel tecrübe (tecavuz demiyorum, belki de aldatildiniz?? Bir eskortla hayat kadiniyla belki bilemiyorum) yasadiniz ve kendisinden tiksindiniz, ayrilmadan hayatinizi surdurdunuz ve kendisinin cinsel organinda bu sivilce, sigil benzeri yapilari gorunce de travmaniz gun yuzune çıktı ve psikolojiniz bozuldu.

Cinsel hastaliginiz olmadigina elbette emin olmak icin doktor kontrolune gidin ve test isteyin, israr edin. Ama asil sorununuzun psikolojik oldugu ortada. Bagisiklik sisteminizi guclendirmek icin psikolojinizi duzeltmeye mecbursunuz.

Ekleme: erkek penis basindaki her sivilce de bu arada herpes olmak zorunda degil.
Latex alerjisi olabilir, pis boxer kullanimi kaynakli olabilir, dikise surtunme kaynakli olabilir, egzama olabilir.
Temkinli olmak iyidir buna lafim yok, ama sakin kalmak ve dogru adim atmak en iyisidir.

Sadece sunu söylemek istiyorum. Ya kendinizi ifade edemiyorsunuz, cunku bir kisiye hsv2 cikti diye cevap verirken digerine bana teshis konmadi diyorsunuz.

Bi sorun oldugu acik, agzinizdaki ucuklar/aftlar muhtemelen su cicegi virusunun vucudunuzda kalan artiklari.
Erkek arkadasinizda bir virus var mi ona da emin olamadim, birine egzama demissiniz, biri teshis kondu hsv demissiniz, cozemedim.

Tahminimce erkek arkadasinizla travmatik bir cinsel tecrübe (tecavuz demiyorum, belki de aldatildiniz?? Bir eskortla hayat kadiniyla belki bilemiyorum) yasadiniz ve kendisinden tiksindiniz, ayrilmadan hayatinizi surdurdunuz ve kendisinin cinsel organinda bu sivilce, sigil benzeri yapilari gorunce de travmaniz gun yuzune çıktı ve psikolojiniz bozuldu.

Cinsel hastaliginiz olmadigina elbette emin olmak icin doktor kontrolune gidin ve test isteyin, israr edin. Ama asil sorununuzun psikolojik oldugu ortada. Bagisiklik sisteminizi guclendirmek icin psikolojinizi duzeltmeye mecbursunuz.

Ekleme: erkek penis basindaki her sivilce de bu arada herpes olmak zorunda degil.
Latex alerjisi olabilir, pis boxer kullanimi kaynakli olabilir, dikise surtunme kaynakli olabilir, egzama olabilir.
Temkinli olmak iyidir buna lafim yok, ama sakin kalmak ve dogru adim atmak en iyisidir.
İnşallah dediğiniz gibidir söylemek istediğim şey şu ben zaten çok seviyordum onu. Onda yaralar çıktı ve aylarca uzak durdum doktorlar bu egzama vb dediği için sonra umursamadım doktorlara güvenip ve yaptım yapacağımı. Ama 3 hafta sonrasında boğazımda sürekli tekrarlayan eritema multiforme isimli kızarıklıklar (herpes virüs sebebiyle çıktığı söyleniyor) çıkmaya başladı. Sonrasında herpes virüsten şüphelenip ondan test yaptırmasını istedim hsv2 antikoru çıktı kanında bu virüse sahip yani yaralar varken geçmiş olması da çok mümkün. Ben de inanmak istemedim hep belki başka bir şeydir diye aradım ama valtrex herpes tedavisi için olan ilaçla tertemiz oldu 1 ay önce boğazım keşke bir umut olsa keşke benim psikolojik sıkıntımdan dolayı olsa keşke

X