Hayatım bitiyor ölmek istiyorum

Ağzımdaki siğil yapısını bugün aldılar. Konum olarak çok zor bir yerdeydi hemşire dilimi yana çekti doktor da 5 kerede keserek aldı. Çok zorlandım Allah kimseye yaşatmasın. Sprey sıkıldı ama keserkenki o acıyı düşününce hala hissediyorum

Maalesef valtrex kullandım tertemiz yaptı o boğazımı bu herpes olduğunu kanıtlıyor. Tedavisi yok valtrex ömür boyu kullanamam böbrekler iflas edermiş. Keşke yapmasaydım evet ben de pişmanım çok fazla. Hpv olduğunu düşündükleri parçayı alacaklar 2 gün sonra ama hsv için çözüm yok. Akciğerlerime yerleşiyor hep boğazımda olduğu için. Allah kimseye göstermesin böyle dertler benim geleceğim belli değil onun için ölmek istiyorum. Hayatımda biri var ne gelirse senden gelsin diyen ona da bulaşır evlenirsek ne yapacağım bilmiyorum
hpv olduğunu düşündükleri parçayı aldılar mı ve nerdeydi tam olarak görüntüsü nasıldı tarif eder misiniz

Merhaba, birkaç kez daha yazmıştım ağzım boğazım sürekli yara oluyor. 4 yıllık sevgilimden son yılda hsv2 ve hpv bulaştı ağzıma. Boyun lenflerim 1 yıldır şiş. Şimdi de akciğerimde bir sürü nodüller görüntülendi. Daha 2 yıl önce tertemizdi akciğerim. Oraya da inmiş bu herpes virüs büyük ihtimalle ve hsv2 olduğu için zaten baskılayamıyor vücudum 3 günde bir boğazım yara. Virüs dönüp duruyor yani içeride. İnanın ölmek artık kötü değil iyi geliyor bana. Herhangi bir ameliyat durumumda benim aileme sebebin bu olduğunu anlatırlar mı 24 yaşındayım. Bari onlar kötü düşünmesin hakkımda. Doktorlara söylemeyin dersem söylemezler mi? Daha ders çalışıp öğretmen olacaktım. Bitti artık hayat benim için. Doktor akciğeri görünce şaşırdı tomografi çekilmesi lazım dedi. İntihar edemem ama ölmeyi bekliyorum. Ölürken bile rezil olacağım perişan haldeyim
Canim nasil oldun

bende de aynı seyler var hangı doktora hangı hastaneye gorundun lutfen cevaplar mısınn
Cildiyeye gidin doktorlar da anlamıyor bir şey benim söylememle buldular ilacını verdiler geçti. Valtrex geçici bi çözüm ama o anlık geçmişti. Artık şikayetlerim zamanla bitme noktasına geldi. Sadece bekleyin sabırla. Aynı yaralar ise hsv vardır sizde de.

X