Hayatim Değişiyor

7 Kasim ---> 83.4 kg 1. HAFTA

13 Kasim--> 85.6 kg 2. HAFTA +2.2kg

20 Kasım--> 83.7 kg 3. HAFTA -1.8kg

27 Kasim--> 82.9 kg 4. HAFTA -800gr

29 Kasım--> 82.5 kg |
30 Kasım--> 81.8 kg |
1 Aralık-----> 82.3 kg |
2 Aralık-----> 82.5 kg | 5. HAFTA -300gr
3 Aralık-----> 81.8 kg |
4 Aralık-----> 82.2 kg |

5 Aralık-----> 82.2 kg |
6 Aralik-----> 82.0 kg |
7 Aralik-----> 82.0 kg | 6. HAFTA -800gr
8 Aralık-----> 80.8 kg |
9 Aralık-----> 81.4 kg |

Zayıflamaya karar verip hareket geçtiğinden bu yana kilo durumu

Toplam 6 hafta olmuş

Toplamda 1.5 kilo gitmis sanirim :halay:

Aylik kilo alan ben az da olsa artık vermeye basliyorum düzenli devam etseydim daha çok kilo vermiş olacaktım umarım düzene girer.

Az once 3 mile yaptım kızlar 20 dk sonra nerdeyse bırakacaktır ama 30 dk sonra bir mutluluk yayıldı içime herseye değer.. ama son 5 dk geçmek bilmedi.

Tabiki bitince bende bittim cidden yorulmadan olmuyor bayağıdır da yapmadığım için hamlamisim. Yinede iyiki yaptım içimde görevleri yerine getirmenin huzuru var :21:

Gunaydin kızlar sabah tartıda 81.25 çıkmışım hedefime ulaşıyorum sanki :)

Sabah aç karnına limonlu su

Kahvaltı
Yumurta
1 dilim peynir
5 zeytin
Domates salatalık
2 tane hindi füme
Bir kaç kalma tahin pekmez :'(

Öğlen kahve yeşil çay hurma karabugday patlağı ile geçirdim

akşam tombalıklı salata ve kabak yemeği yedim .

Yemekten sonra yeşilçay ve yanında sağlıksız bir dilim atıştırma ne yazıkki :KK43:

ve kapanış 18.30 yarın sabah ola hayrola :)

Gunqydin kızlar sabah menemen yedim 1 dilim ekmek 2 çay kaşığı tahin pekmez

Sabah 81.55 çıktım biraz hüzünlüyüm ama aksamki kaçmaktan sanirim neyse pazartesi sabahını bekliyorum bu hafta güzel gittim yine de unarim haftaya daha verimli gecer🤲

Öğlen kahve yeşil çay hurma karabugday patlağı ile geçirdim

akşam tombalıklı salata ve kabak yemeği yedim .

Yemekten sonra yeşilçay ve yanında sağlıksız bir dilim atıştırma ne yazıkki :KK43:

ve kapanış 18.30 yarın sabah ola hayrola :)
Tesadüfen gördüm ve genel olarak okudum sabah kahvaltına yumurta eklemelisin hem enerji versin hemde sağlıklı protein olsun diye.. .paketli ürünleri yememe ye çalış ... istediğin kiloya düşersin Insaallah ...

Tesadüfen gördüm ve genel olarak okudum sabah kahvaltına yumurta eklemelisin hem enerji versin hemde sağlıklı protein olsun diye.. .paketli ürünleri yememe ye çalış ... istediğin kiloya düşersin Insaallah ...
Tesek ederim yumurta vazgeçilmezim kesinlikle kahvaltıyı önceki yorumunda yazmıştım zaten tek seferde yazmadım belki kullanmayı tam çözemedim bu siteyi ama toparlıyorum yavaş yavas

Selama kızlar öğlen 2 dilim baklava yedim
Kahve
1 hurma
2 fındık

40 dk nivea body ile dinamik sabahlar

Akşam 1 kase corba
3 kadın budu kofte
Soğan kızartması

Diyet yalan oldu. Bilmiyorum böyle gidersem kilo veremeyeceğim:KK43:

Günaydın kızlar bugun limonlu suyumu içemedim.

Kahvaltı sutlungronala yedim
Öğlen 4 kofte salatalık domates
Akşama ıspanak yemeği var

Haftaya 81.6 ile başladım
Hedef 80.6

Merhaba bende sizinle aynı durumdayım 83 kiloyum yaklaşık 3 haftadır dikkat ediyorum bir ileri 2 geri derken değişen fazla birşey olmadı çünkü porsiyonlara fazla dikkat edemedim 81 ile 83 arası gidip geliyorum hep anladım ki sıkı bir disiplin ve spor lazım yoksa böyle gidecek

Merhaba bende sizinle aynı durumdayım 83 kiloyum yaklaşık 3 haftadır dikkat ediyorum bir ileri 2 geri derken değişen fazla birşey olmadı çünkü porsiyonlara fazla dikkat edemedim 81 ile 83 arası gidip geliyorum hep anladım ki sıkı bir disiplin ve spor lazım yoksa böyle gidecek
Aynen oyle bende çok ileri geri gidiyorum geri gittiklerime çok üzülüyorum. Kesinlikle disiplin ben normal hayatım da bile disiplinli değilim burdan kaybediyorum ben . Hayır demeyi bilmeyen biriyim .
Diyetle birlikte yaşam tarzımı daha olgun bir seviyeye çekmek istiyorum
Disiplin kelimesi gerçekten işin sırrindan biri
Birde ben çabuk sıkılan biriyim oda etkili

Sporsuz imkansız vermem yasim ve kilom gereği zaten hareketimiz kısıtlı

2
Sporsuz imkansız vermem yasim ve kilom gereği zaten hareketimiz kısıtlı
Sene önce burda yine konu açmıştım Leslie ile 1 ayda ne kadar kilo vericez diye ve doğum sonrası 90 kilo ile başladım diyet ve spora emzirme surecindeydim bununda etkisi oldu kilo vermede 67 kiloya kadar indim herşey çok güzeldi biraz daha verip korumaya almak istiyordum ama emzirme bitti derken korona olduk izne gittik memlekete falan derken tam olarak 2 sene geçti ve verdiğim kilonun çoğunu geri aldim maalesef 🥺 ve bir daha da hiç o kadar iradeli bir şekilde baslayamadim başlasam bile surduremedim

O kadar üzgünüm ki onca emeğim hergun yaptığım sporlar sıkılaşmam hepsi çöpe gitti aldığım bir sürü yeni kıyafetin hiç biri olmuyor 🥺 daha önce yaptım nasıl yapılır biliyorum ama niye bu sefer iradeli bir şekilde başlayıp bitiremiyorum bu halimden çok rahatsızım mutsuzum 🥺

2

Sene önce burda yine konu açmıştım Leslie ile 1 ayda ne kadar kilo vericez diye ve doğum sonrası 90 kilo ile başladım diyet ve spora emzirme surecindeydim bununda etkisi oldu kilo vermede 67 kiloya kadar indim herşey çok güzeldi biraz daha verip korumaya almak istiyordum ama emzirme bitti derken korona olduk izne gittik memlekete falan derken tam olarak 2 sene geçti ve verdiğim kilonun çoğunu geri aldim maalesef 🥺 ve bir daha da hiç o kadar iradeli bir şekilde baslayamadim başlasam bile surduremedim
Yaşam tarzı haline getirmezsek aynı döngü içine gireriz. Hayatımızı degistirmeliyiz artık bence . Biz buna Değeriz:KK66:

O kadar üzgünüm ki onca emeğim hergun yaptığım sporlar sıkılaşmam hepsi çöpe gitti aldığım bir sürü yeni kıyafetin hiç biri olmuyor 🥺 daha önce yaptım nasıl yapılır biliyorum ama niye bu sefer iradeli bir şekilde başlayıp bitiremiyorum bu halimden çok rahatsızım mutsuzum 🥺
Sizi çok iyi anlıyorum. Bu durumdan rahatsız olarak ilk adımı atmışsınız.
Biraz sabır bilginiz var zaten diyet listelerinden uzak durun kendi listenizi kendiniz oluşturun. Bana diyetisyenim çok istememe rağmen liste vermedi çok sinir olmuştum ama nedenini anlıyorum şimdi.
Aslinda kendi diyetisyenimizde yaşam konumunda biziz.
Yardıma ihtiyacınız varsa alın ama liste veren diyetisyenlerden uzak durun .
Sizin günlük yeme listeniz var zaten hergun ne yapsam diye bir liste olusturuyorsunuz. Oluşturduğunuz liste üzerinde çalışın mesela akşam yemeğinizi ne var onu düzenleyin sağlıklı bir şekilde.

Günaydın kızlar sabah limonlu suyumu içtim
Uzun bir aradan sonra limonlu suyumu devreye soktum .
2 saat once kalktım ve kahvaltımı geçiktirmeye çalışıyorum.
Güne 81.55 ile uyandım. Bu arada kiyafetsiz tartıliyorum.
Yarın umarım 200 -300 gr eksilirim
Akşam kurufasulye pilav var. Pilavdan 3 kasik yersem sıkıntı olmayacaktır. Porsiyonumu az tutacağım bugün.
Öğlen yemek yemeyecegim. Atistirmalarimi yazarim

Bu aralar kilom durdu 3 gundur aynı kilodayim Bu hafta spora ağırlık verirsem . Kilo vermeye başlayacağımı düşünüyorum. Dün yapmadım sporumu. Bugün yapmayı planlıyorum.
Bu hafta eksiksiz yaparsam eğer hafta sonuna ciddi bir etki olacağını düşünüyorum
Spor yapmadığım günlerde modum cok düşük oluyor. Spor yapmak istemiyorum çok da içimde Spor aski yok ama durtuyorum kendimi

merhaba konunuzu takiip ediyorum.
ınstagram da Dr rengin börekci yi takip edebilirsiniz o ciddi tüyolar veriyor ve sayesinde kilo vermiş insanların fotoğraflarına bakabilirsiniz.
ayrıca acıktıkça yumurta yiyebilirsiniz bence. spora çok kasmayın çünkü beyni ne zman şartlasanız o zaman karşısınd durur sürekli bahaneler çıkarır karşınıza.

kendinizi şu şekilde teselli edebilirsiniz. " zaten bu yemeğin tadını biliyorum, daha önce yedim de ne oldu. şimdi yememeyi seçiyorum" vb gibi cümleler kurabilirsiniz. kendinizi çok yoran sporlar yapmak yerine çıkın yürüyüş yapın.

merhaba konunuzu takiip ediyorum.
ınstagram da Dr rengin börekci yi takip edebilirsiniz o ciddi tüyolar veriyor ve sayesinde kilo vermiş insanların fotoğraflarına bakabilirsiniz.
ayrıca acıktıkça yumurta yiyebilirsiniz bence. spora çok kasmayın çünkü beyni ne zman şartlasanız o zaman karşısınd durur sürekli bahaneler çıkarır karşınıza.

kendinizi şu şekilde teselli edebilirsiniz. " zaten bu yemeğin tadını biliyorum, daha önce yedim de ne oldu. şimdi yememeyi seçiyorum" vb gibi cümleler kurabilirsiniz. kendinizi çok yoran sporlar yapmak yerine çıkın yürüyüş yapın.
Çok teşekkür ederim güzel bir yazı olmuş kesinlikle katılıyorum şartlama ters tepiyor gercekten. Haklısınız.
Teselli cümlenizi kullanacağım bence mantıklı geldi :)

X