hayatımın en zor dönemi...

ben acik soylemek gerekirse carpik iliskilerine uzuldum neden neden diye soruyorum cevap nedir? baska sorunlar mi var alkol gibi
Çok şükür alkol sigara yok. Çarpık iliskilerimin sebebini psikiyatrimla uzun uzun inceledik uzun uzun konuştuk sebebine aile yapıma sosyal ortamima herseye didik didik indik sebeplerini bulduk kendimi suclamamam gerektiğini söyledi herseyi güzel güzel anlattı. Çok şükür onun desteği ve tövbe lerle aşmaya devam ediyorum diyebilirim. Liseye kadar annemden dayak yedim çok baskın bi annem vardı arkadaş ortamım her zaman ders çalışan antisosyal tiplerden oluşuyordu babam hiç bi zaman beni savunmazdi annemin dirdirindan korkup hep ona hak verirdi ona destek çıkardı ama annemi çok seviyorum ona kizmiyorum bi takım konularda cahilligine ve onun psikolojik sorunlarına bağlıyorum. Eleştirenler olabilir bir takım şeyler oldu yaşandı evet ama intihar edecek ya da devamli depresyonda ağlayacak halim yok telafisini bakmak zorundayım

aslinda cok uzucu ve trajik
Siz anlamamissiniz bakire olduğumu reklam amaçlı yazmadım bakire oldugum icin smear yapmıyolar tedavimi etkiliyor doktorlar bununla ilgili risk almak istemiyolar. Size bazı şeyleri tartışmak için cevap yazmicam zaten hatalı olduğumu biliyorum ben. Sizin de kız çocuğunuz olabilir lütfen kinamayin her insanın başına hersey gelebilir

Geçmiş olsun. Lütfen başkası ne der diye düşünmekten vazgeçin. Hangimiz hata yapmıyor( yaşadıklarınızı hata olarak gördüğünüz için hata diyorum) inşallah atanıp başka yerde güzel bir hayat kurup tedavi görürsünüz

Geçmiş olsun. Lütfen başkası ne der diye düşünmekten vazgeçin. Hangimiz hata yapmıyor( yaşadıklarınızı hata olarak gördüğünüz için hata diyorum) inşallah atanıp başka yerde güzel bir hayat kurup tedavi görürsünüz
Haftalardir psikolojik destek alıyorum tüm olumsuzluklara rağmen diş hekimliği Fakültesi gibi zor bir fakülteyi bitirdim. Hata diye adlandirdigim herseyin kaynağına indik ve herseyin sebebini bulduk. Bi çoğu benim elimde olmayan şeylerdi. Artık canımı daha az acıtıyor tabi ki tövbemë ara vermiyorum ama eleştirilere karşı mahçup da değilim. Yukarda bazı şeyler yaziyolar herkesin kendi başına ya da sevdiklerinin başına gelebilir. Beni kinayanlardan eleştirenlerdeb tek isteğim bunu daha çok yapmaları. Tedaviyi de annemle ters düşmemek için erteledim sonuçta atanma ihtimalim Var kadını strese sokmak istemiyorum şimdilik yoksa çok haklısın

Haftalardir psikolojik destek alıyorum tüm olumsuzluklara rağmen diş hekimliği Fakültesi gibi zor bir fakülteyi bitirdim. Hata diye adlandirdigim herseyin kaynağına indik ve herseyin sebebini bulduk. Bi çoğu benim elimde olmayan şeylerdi. Artık canımı daha az acıtıyor tabi ki tövbemë ara vermiyorum ama eleştirilere karşı mahçup da değilim. Yukarda bazı şeyler yaziyolar herkesin kendi başına ya da sevdiklerinin başına gelebilir. Beni kinayanlardan eleştirenlerdeb tek isteğim bunu daha çok yapmaları. Tedaviyi de annemle ters düşmemek için erteledim sonuçta atanma ihtimalim Var kadını strese sokmak istemiyorum şimdilik yoksa çok haklısın
insallah bir daha ayni hatalari yapma sev asik ol sevis ama carpik seyler ve hastaliklar bunlari iyi dusun

Herkesin hatası var farklı farklı konularda. Başkasınj kınamaya hakkımız yok. Fakat malesef eleştiren, kınayan insan çok. Kendinizi hırpalamayın ayrıca Tebrik ederim çok güzel bölüm bitirmişsiniz.

Herkesin hatası var farklı farklı konularda. Başkasınj kınamaya hakkımız yok. Fakat malesef eleştiren, kınayan insan çok. Kendinizi hırpalamayın ayrıca Tebrik ederim çok güzel bölüm bitirmişsiniz.
Teşekkür ederim yukarıda yorum yapan bazı kişiler sizin gibi düşünmemiş malesef ama aldigim psikolojik destekler sayesinde asıl üzülmesi gereken insanların benim durumda olanları kullanan, eleştiren kınayan insanlar olduğuna karar verdim. Ben kendim böyle olmadım karşıma çıkan insanlar ve aile yapım beni böyle olmaya itti ayrıca her insan da psikolojik olarak çok güçlü dünyaya gelmiyor malesef. Ben beni kinayanlarin daha çok kınayip eleştirmesini istiyorum ki aynı şeyler onların da başına gelsin. Bu arada çok teşekkür ederim desteğiniz ve tebriginiz icin

Hayat öyle ki, sen büyük konuştukça korktuğun ve kınadığın her şeyi yaşatıyor ve karşına getiriyor. Ben korktuğum ve kınadığım her şeyi yaşadım. Cidden iç sesinle bile o şeyleri içinden geçirmemen lazım. Saniyenin onda biri kadar düşünmemen lazım. Ben de 3 yıl önceki bana bakıyorum bir de şimdiki halime. Dağlar kadar fark var. Ama zamanı geri alamıyoruz, keşke alabilseydik. Önünde çok güzel bir yol var ve aydınlık dolu (kahve falı okur gibi oldum :KK70: ) Diş hekimi oluyorsun, kendi paranı kazanacaksın. Psikiyatra da gidiyormuşsun çok güzel. Ben sorunlarımı psikiyatra bile anlatamadım. Ayrıca annen elalem ne derden önce senin sağlığını düşünmesi gerekirdi. Tabi içinde yaşadığımız toplum ve insanların zihin yapısı da boktan olunca başka şeyleri düşünüyor annen. Çok uzun yazdım bu kadar yazmazdım :)

Hayat öyle ki, sen büyük konuştukça korktuğun ve kınadığın her şeyi yaşatıyor ve karşına getiriyor. Ben korktuğum ve kınadığım her şeyi yaşadım. Cidden iç sesinle bile o şeyleri içinden geçirmemen lazım. Saniyenin onda biri kadar düşünmemen lazım. Ben de 3 yıl önceki bana bakıyorum bir de şimdiki halime. Dağlar kadar fark var. Ama zamanı geri alamıyoruz, keşke alabilseydik. Önünde çok güzel bir yol var ve aydınlık dolu (kahve falı okur gibi oldum :KK70: ) Diş hekimi oluyorsun, kendi paranı kazanacaksın. Psikiyatra da gidiyormuşsun çok güzel. Ben sorunlarımı psikiyatra bile anlatamadım. Ayrıca annen elalem ne derden önce senin sağlığını düşünmesi gerekirdi. Tabi içinde yaşadığımız toplum ve insanların zihin yapısı da boktan olunca başka şeyleri düşünüyor annen. Çok uzun yazdım bu kadar yazmazdım :)
Kesinlikle doğru söylüyosun insanın aklından bile başkasına geçirdiği olumsuz düşünce kınama tarzı şeyler emin olun ki seneler sonra bile olsa başına geliyo her insan her şeyi yaşayabilir özellikle asla dediklerine çok dikkat edeceksin. Hatta asla lafını ağzına almayacaksin. Annem konusunda haklısın ama şimdilik idare ediyorum inşallah atanırim yoksa kavga dövüş gidecem burda

X