Hayatinizdaki erkek siz hasta oldugunuz halde birlikte olmak isterse ne dersiziniz tepkiniz nasıl olur?

2.5 yıldır devam eden vajinal mantar hastalığım var her ay devam ediyor ilaç kullanıyorum 14 gun sürüyor ilaçların bitmesi. sonra adet oluyorum sonra tekrar vajinal mantar kısır döngü halinde devam ediyor her ay anlıyacağınız ilaçlar geçici süreliğine tedavi ediyor . Sevgilime ilaç önerdi en son gittiğim doktor 3 adet antibiyotik 3 günde içmesi gerekirken 2 ayda anca iki tane içmiş ihmal etmiş birini de kullanmamış. Birlikte oldum haliyle tekrar devam etti sonra onunda belirti gösterdi zorla krem aldirttimkullanıyor benimle birlikte olmak istiyor döngü haline giriyor iyleselim öyle diyorum trip atıyor küsuyor ofluyor(32ysnda) konuşmuyor bir fazlalık gibi hissetiriyor doktora gidelim diyorum özele (devlet ilac yazıp gonderiyor ilgilenmiyor)para onda olduğu için yok diyor krem kullanıyorum geçer benim geçmedikden sonra ne önemi var ki krem kullanmanın birlikte olunca tekrar ona geçicek bu akşam da öyle yaptı birlikte olmak istedi hastayım canım acıyor dedim döngü haline giriyor dedim oyladı pufladi hadi çıkalım dedi ayaklandim ben gelemiycem ya dedi peki sen bilirsin dedim çıktım resmen bana çık git der gibi otursanaya falan dedi sonra arkama bakmadan çıktım kapayisertce kapattı çıktım dışarı ağladım evime geldim psikolojim çok kötü düşünsenize koskoca 2.5 yıl her ay hasta olduğunuzu 3 yıllık ciddi dusundugunuz erkek arkadaşınızın böyle davrandığını sağlık mı önemli sex mi ben diyicek birşey bulamıyorum sanki herşey normalmiş gibi yazmış bana başka birşeyler anlatıyor sizin tepkiniz nasıl olurdu düşüncelerinizi merak ediyorum
Bencede sağlık herşeyden önemli canı acıyan sizsiniz sonuçta

X