hayattan sogudum:((((((

gxuxlixsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
272
12
35
Merhaba arkadaslar 6yillik iliskim gecen yil sozlencek iken dahasi soze bi hafta kala bitti yani bi mesajla bitirdi bende tamm dedim 6yillk iliski onun gozunde bu kadar basitmis meger hayatina bi kiz girmis cok asik olmus vazgecememis ve o kizla mayisda evleniyo nisanlanmis 3ayonce...ve ben kendimi o kadar kotu hissediyorum ki dayanamiyorum gecelerim aglamakla geciyo.gururumla oynadi duygularim hayallerim yikildi ve evleniyo cok acitiyo canimi ben ona bu kadar guvenirken inanirken o beni mahvetti hep allaha dua ediyorum benim yasadigimi yasamasi icin ama adam mutlu mesut evleniyo nasil birhayat bu ya hani edenler buluyordu hani boyle seylerin affi yoktu...yasadigim acinin tarifi yok coook mutsuzum yasamak dahi istemiyorum:KK43:(((((((((((((*

Anladığım kadarıyla bu adam sizi ayakta uyutmuş..
O kızdan hiç bir haberiniz yoktu..Hiç mi başkasının olduğunu belli edecek hal ve hareketlerde bulunmadı..?
Nasıl ustalıktır bu..
6 yıllık bir geçmişiniz varken sözünüze bir hafta kala sizden ayrılıyor !

Ne hali varsa görsün Allah'ından bulsun !

Topla kendini! Dünyanın sonu değil..

Biri gider , biri gelir..
Demek ki hayırlısı böyleymiş..

ben kıza daha çok acıdım böyle bi adamla evlenip bi ömür geçirecek
hiçbir şeyden habersiz
şanslısın Allah yüzüne gülmüş önüne çıkartmış :KK19:

Hayir hic tavirlarinda bi degisiklik olmadi hatta soze 1ay kala basladi heycanli oldugunu o gun nasil olacagini anlatirdi ben o adamin bu adam olduguna inanamiyorum belkide bundan atlatamiyorum ona konduramiyorum:KK43:((sadece elimde su var ben bize kotu bisey yaptim sorma anlatamam diye:KK43:((o donemde benim tez donemim oldugu icin gidemedim ustune:KK43:(( Allahim bana yardim etsin..surekli kuruyorum sorguluyorum madem brni istemiyordu niye sozlenmek istedi aileme cevreme karsi niye rezil etti:KK43:(

Belkide kızla cinsel münasebete girdi...
belkide kız akrabası falan. ailelerde baskın cıktı vs.vs.
ama unutmaya bak. böyle adamı hatırlamaya bile degmez.
6 yılı..... aşık olmuşmuşmuşmuş

işin hüzünlü kısmını geçeceğim.
adamdan iyi kurtulmuşsun Allah yüzüne bakmış. evlendiğini düşün bir de.. felaket

bence dua et ki yüzünü daha sözlenmeden gösterdi
ya evlendikten sonra bunu yaşasaydın o zaman nolucaktı?
ben şahsen senin için iyikide bitmiş diyorum
ve emin ol karşına seni seven ve seninde onu seveceğin biri elbet çıkacak bu dünyada ki tek erkek o değil!
boşuna dememişler herşeyde vardır bi hayır diye

Merhaba arkadaslar 6yillik iliskim gecen yil sozlencek iken dahasi soze bi hafta kala bitti yani bi mesajla bitirdi bende tamm dedim 6yillk iliski onun gozunde bu kadar basitmis meger hayatina bi kiz girmis cok asik olmus vazgecememis ve o kizla mayisda evleniyo nisanlanmis 3ayonce...ve ben kendimi o kadar kotu hissediyorum ki dayanamiyorum gecelerim aglamakla geciyo.gururumla oynadi duygularim hayallerim yikildi ve evleniyo cok acitiyo canimi ben ona bu kadar guvenirken inanirken o beni mahvetti hep allaha dua ediyorum benim yasadigimi yasamasi icin ama adam mutlu mesut evleniyo nasil birhayat bu ya hani edenler buluyordu hani boyle seylerin affi yoktu...yasadigim acinin tarifi yok coook mutsuzum yasamak dahi istemiyorum:KK43:(((((((((((((*

onun niyeti evlilik değilmiş iş ciddiye gelince söz nişan konusuna kadar gelince olay bir msj kurtulmuş öyle biri için sen daha neden üzülüyorsun yarın bu kızıda evleneceği kızıda satar merak etme can çıkar huy çıkmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ya evlendiğinizde çıksaydı foyası? İyi yanından bak belki o kızıda 1 hafta kala mesajla bırakır :KK14:

Bunda bir hayır var bunu aklınıza getirin hep, ben evlenmeden önceki hayatıma şükrediyorum hep, bazı şeyler yolunda gitmedi, üzüldüm sonra Allah karşıma eşimi çıkardı.
Dinimizde belirtilmiş bir şey evlilik vaadi ile yola çıkıp sizi mağdur ettiyse bunun cezası az değil, siz rahat olun Allah görüyor yaşadıklarınızı, bu dünyada da görür öteki dünyada da, yanına kalır mı?
:KK14:

Allah'ın sevdiği kulusun hayatını daha fazla karartmadan adamın gerçek yüzünü göstermiş ama bunu göremiyorsun. İçinde bulunduğun karanlıktan biraz sıyrıl ve olaya dışarıdan bak sen de göreceksin.
Acını, hüznünü bir kenara bırakıp Allah'a şükretmeye başlasan iyi edersin arkadaşım.

Sagolun kizlar ama bu kisi annemin halasinin torunu malesef:KK43:(((herseyini duyuyorum cocugun ailesi islemedigi icin dugun degil nikah yapcaklarmis kizi istemiyolar...seviniyorum kurtulduguma tek sorun hayallerim yikildi kocaman bi ukde kaldi icimde ben hevesle aldigim söz elbisemi giyemedim:KK43:((ama o evleniyor ha sozlenseydim ne degidcekti o soz bozulacakti..anlamadigim üzenler neden mutlu oluyor bu canimi acitiyor:KK43:((

Sagolun kizlar ama bu kisi annemin halasinin torunu malesef:KK43:(((herseyini duyuyorum cocugun ailesi islemedigi icin dugun degil nikah yapcaklarmis kizi istemiyolar...seviniyorum kurtulduguma tek sorun hayallerim yikildi kocaman bi ukde kaldi icimde ben hevesle aldigim söz elbisemi giyemedim:KK43:((ama o evleniyor ha sozlenseydim ne degidcekti o soz bozulacakti..anlamadigim üzenler neden mutlu oluyor bu canimi acitiyor:KK43:((

üzenler mutlu olamaz canım hiç canını sıkma zamana bırak...ben hiç bunları yaşatıp mutlu olanı görmedim..olacak olan şu bikaç yıl sonra sen eşinle mutlu mesut yaşarken onun mutsuzluk haberlerini alacaksın..şimdiden hiç canını sıkma ahh etme Allah a havale et ,o kimsenin hakkını kimsede bırakmaz

Hayir hic tavirlarinda bi degisiklik olmadi hatta soze 1ay kala basladi heycanli oldugunu o gun nasil olacagini anlatirdi ben o adamin bu adam olduguna inanamiyorum belkide bundan atlatamiyorum ona konduramiyorum:KK43:((sadece elimde su var ben bize kotu bisey yaptim sorma anlatamam diye:KK43:((o donemde benim tez donemim oldugu icin gidemedim ustune:KK43:(( Allahim bana yardim etsin..surekli kuruyorum sorguluyorum madem brni istemiyordu niye sozlenmek istedi aileme cevreme karsi niye rezil etti:KK43:(

bi çapkınlık yapayım deyip kızla birlikte olup bakıreligini almış olabılır mı
erkekliğe b.k surdurmemek için evlenıyo olabılır mı

Oyle ya da böyle neticede beni aldatti ve evleniyor..benim yillarimda hayallerimide umutlarimda heba oldu o yolluna mutlu bir sekilde devam ediyor.ailesini karsisina aldi demekki o kadar aşik olmuş annesinin izinden cikmayan adam o kiz icin annesini karsisina almiş.hos o kadin benide istemedi sonra elime etegime düştü oglumu o kizdan kurtar diye.ama şunuda ögrendim ki ne kafar iyi dusunurseniz ne kadar vicdanli iyi davranirsaniz o kadar caninizi acitiyolar ben ne fedakarliklar neler yaptim anlatsam sayfalar yetmez o da beni böyle ödüllendirdi..simdi ara ara aklima geliyor beraber esya bakiyolardir bizim begendiklerimizi mi aliyolardir bizim istedigimiz gibi mi döşüyolardir evi yaa o kadar degisik bi duygu unuttum diyorum banane diyorum ama yaralayan hatirlatan biseyler oluyo mahvaliyorum:KK43:(((Allah seven kimseye yasatmasin:KK43:(

Çok kotu hissettim okuyunca.ders calisiodum hevesim kacti..nasi dayaniosunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öncelikle gecmis olsun.

Evleniyor olmask mutlu ve mesut oldugunun anlamina gelmez , ayrica cok sanslisin bence ... daha onceden gercek yuzunu . gormussun. .

Bu nasil bir ustaliktir ama , hayatinda baskasi varken sana hala nasil umut verebiliyor ... diger kizin ise Allah bilir hicbirseyden haberi yok..
Yada haberi var , ve beraber anlasarak bu noktaya geldiler her neyse onlarin ne yaptigi ne ettigi bu noktada onemsiz zaten.

Senin yapacagin sey bence, unutman , her ne kadar suan imkansiz gibi gorunsede .. zamanla sükür edeceksin kurtuldugun icin!!

Ayyy canımmm yaa üzme kendini desemde biliyorum çok üzgünsün...

6 yıl emek wermişsin adam değerini bilememiş... bir çırpıda silip atmış seni..

çok yazık....

insan bittiğine değilde bu kadar emek werdiğine yanar...

topla kendini kafanı dağıt canım henüz herşey btmiş değil...

önündeki aşklara yelken aç demekki senin için hayırlı değilmiş isyan etme olur mu sıkma canını......

:KK43: cok kotu bir durum biliyorum dua et canim mutlaka gececektir hepsi

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

X