Haydi anakkaleli 2009 Mart Anneleri ve tm anakkaleli KK Anneleri bulumaya!

thanderc

dünyanın entatlı kenesi:)
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.021
4
bayramda çanakkaleye geliyorum ve 2 hafta kadar ordayım. canım memleketimde kordon boyunda çay içerken bana eşlik edin.:kahve: buluşalım kaynasalım. hele bir toplaşalım burda sonrada tarih ve yeri kararlaştıralım. belki biraz erken oldu ama şimdiden kararlaştırıp planyalım ki güzel olsun. bekliyorum sizleri ve önerilerinizizemuszemus

Son düzenleme:
canım çanakkaleye geleceksin cok seviniyorum . tanışacağız kordonda oturup çay içeriz. umarım diğer çanakkalede olan arkadaşlarada ulaşırızda hep beraber oluruzzzzz

benim tanıştığım
songülce 17, mystery86, rose-17,dhilek, hülya67 arkadaşlarımız var buluşup tanışmıştık ama ben hamile alınca bir daha arayıp soramadım iletişimiz kesildi umarım konuyu bulurda bize katılırlar. tel olanları ben arayacağım

inşallah hem kızımında çkaleli arkadaşları olur ne güzel:9 inanki çkaleye gelicegim günün hayliyle yanıp tutuşuyorum. canım memleketimi geçen yıl aralıktan beri görmüyorum:KK43: hadi kızlar bekliyoruz

bende varım bende.saol banucum banada haber verdiğin için.her seferinde ertelendi buluşmamız.inşallah bu kez hayırlısıyla buluşuruz.

bende varım bende.saol banucum banada haber verdiğin için.her seferinde ertelendi buluşmamız.inşallah bu kez hayırlısıyla buluşuruz.

songülce hemde mart annesisin galiba sende degilmi? ay ne güzel. ben şu an istanbuldayım bayramda gelicem çkaleye ona göre tarih ayarlıycaz. ay ne güzel coştum şimdiden. trafik yok geç kalırmıyım derdi yok canımmm memleketim yaŞeniz

günaydın arkadaşlar

songül nasılsın canım geldiğin için sağol evet haklısın beişler olunca bir türlü buluşamadık arkadaşımız gelecek o zaman buluşacağız allah kısmet ederse diğer arkadaşlarada haber verdim onlarda gelir minagüler msn haber verdim oda gelir buraya

günaydın demek için geç kaldık merhaba diyelim bari. çanakkalede havalarda nasılmış bakalım.? nasılda esiyordur iskele:)

günaydın demek için geç kaldık merhaba diyelim bari. çanakkalede havalarda nasılmış bakalım.? nasılda esiyordur iskele:)[/QUOTE

esmez mi püfür püfür ...:) şu durumda donanmada çay içmek pek sağlıklı olmayabilir bebişlerimiz için :) inşallah geldiğinde havalar güzel olur da tadını çıkarırsın. Ben de çanakkaledeyim fakat bayram tatilinde çkalede olamayacağım sizlerle görüşmek çok isterdim neyse belki başka sefere....

çanakkalede havalar çok soğuk yaa.böyle devam ederse donanma gibi denize yamaç biyerde buluşmak imkansız.çok rüzgar var çünkü.inş ozamana kadar hava biraz düzelir.olmazsa kapalı bi alan seçeriz buluşmak için.bebeklerimiz için daha sağlıklı olur hemde üşüycekler diye aklımız kalmaz.

ben bayram tatili sonrasıda 2 hafta kadar çanakkalede olucam canım. belki görüşebiliriz. artık kapalıda açıkta tüm sahalar bizim nede olsa dumansız hava sahası yaw heryer:)

günaydın demek için geç kaldık merhaba diyelim bari. çanakkalede havalarda nasılmış bakalım.? nasılda esiyordur iskele:)[/QUOTE

esmez mi püfür püfür ...:) şu durumda donanmada çay içmek pek sağlıklı olmayabilir bebişlerimiz için :) inşallah geldiğinde havalar güzel olur da tadını çıkarırsın. Ben de çanakkaledeyim fakat bayram tatilinde çkalede olamayacağım sizlerle görüşmek çok isterdim neyse belki başka sefere....

hoşgeldin canım zaten bayramdan sonra gelecek arkadaşımız

günaydın çanakkalenin güzel bayanları ve bebişleri

dün eşimde bende izinliydik. kızımızla akşama kadar çok güzel vakit geçirdik. sizler nasılsınız bakalım

merhaba memleketimin güzel bayanları nasılız bakalım bugün? biz biraz huysuz iştahsız ve degişkeniz:KK43:

kıyamam ben ona havalardan herhalde benim kızda bazen degişebiliyor huyu

hele ay başlarında 10 kadar hep aynı oluyor

diş çıkarıcak dedi doktor çok sakin hüzünlü bakıo ama aslında değişken bir hali var anlamadım bende. ama meme emmeye basladı da ek gıdayı yemio bu kezde:KK43:

tam na zaman doğdu canım benim kız 10 mart doğumlu hiç durmuyor altını bile zor alıyorum dönüp duruyor canı nereye gitmek isterse oraya gidiyor

6 mart dogumlu bizimki ama dogdugundan beri dönüyo ben hiç yanlız bırakamadım. dogdugundan beri altını temizlemek daha dogrusu temizlemeye çalışmak çok büyük bir savaş bizim için:))

X