Haydi Beraber Ayni Listeyi Uygulayalim 10 günde 7 kilo

ZincirKirma

GÜNCEL 80💙 HEDEF 70 ❤️
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
2.926
6.357
Selam kızlar 6 Şubat Pazartesi günü aşağıdaki diyet listesine başlıyoruz.

16 şubat günü bitiriyoruz.

• Herkes 6 Şubat Pazartesi günü tartı bildirimi yapalım
  • Ölçü alalım göğüs ,bel,göbek,basen,bacak,kol
  • 10 gün boyunca menü yazalım.
  • 16 Şubat Pazartesi günü tartı bildirimi yapalım
  • Ölçü alalım göğüs ,bel,göbek,basen,bacak,kol
Bazen tartıda kilo vermiyoruz ama incelebiliyoruz. O yüzden hem ölçü hem tartı bildirimi daha faydalı olacaktır.

Sohbet edebilirsiniz isterseniz . Ama ben bildirim yaptıktan sonra sadece menü yazacağım.

görüş ,düşünce ,motivasyon ,yorum yazmayacağım kesinlikle.

Benimle başlamak isteyenlere 1 hafta hazırlık aşamasın sonra 6 şubat diyetimiz başlıyor.

İsterseniz günlük yürüyüş hareketlerinizide yazabilirsiniz.

10 günün sonunda Sohbet edebiliriz bol bol .

Gerçekten merak ediyorum sonuçları. Detoks falan yapmayı düşünmüyorum ekstra bakalım neler olacak . Benimle başlamak isterseniz pazartesi akşamına kadar bildirim yapın bir tablo olusturacağım.

Herkese bol eksileri şimdiden

Eklentiler

• Screenshot_20230119-180633_YouTube.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 159
  • Screenshot_20230119-180629_YouTube.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 158
  • 29 yas
  • 150 boy
  • 85.7 kilo
  • Kol : sag, sol = 34 cm
  • Bacak : sag ,sol = 64 cm
  • Göbek: 117 cm
  • Bel : 99 cm
  • Göğüs: 113 cm
  • Kalça: 115 cm

Bende kilo vermeye çalışan arada birazcık kaçıran biriyim. Listeye katılabilirim. Mezuram yok ölçü alabilmek için müsait bir zamada alirsam ölçülerimi yazarım 1 haftamız var nasılsa

Bende kilo vermeye çalışan arada birazcık kaçıran biriyim. Listeye katılabilirim. Mezuram yok ölçü alabilmek için müsait bir zamada alirsam ölçülerimi yazarım 1 haftamız var nasılsa
Ben pazartesi iş başı yaptığım için yqrin sabah kalkar kalmaz alacağım sen aldın mı mezura

Ben de ölçülerimi bugün alırım sabah tartılıp hepsini birden atarım bakalım nasıl bir sonuç alacağım

Ben 4 gün önce sağlıklı beslenmeye başladım dün kaçamak yaptım sadece 70 kg ile başlamıştım

Güncel : 66.5 kg
Göbek :100

Benim sezeryan göbeğim var onu inceltmek istiyorum en büyük sorunum o onu yazdım bu yüzden bende varım kısacası :) yukarıdaki diyet gibi besleniyorum aşağı yukarı sadece ekmek yok bende birde karabiber ödem yapar mı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…