Haydi çekilişe yeni bir yıl yeni umutlar hoş geldin 2013

çekilişi hangi tarihte yapalım ?

• 10 aralık

OY: 12 57,1%
  • 20 aralık

OY: 9 42,9%

• Ankete Katılan
    21
  • Anket Kapalı .
oncelikte gec yukledigim için katilimden ce ciciden özür dilerim ama
resimleri cektim telefonumun ups ayarları bozuldu resimleri telefondan alamadım onu duzelttip arkadasın telefonuna attım bu sefer zaturre olmusum hastanede yattım 10 gun işede gidemedim tam duzelttim derken bu seferde bilgisayarım bozuldu perte cıktı hatta herkesten ozur dilerim ama elimde olmadı oysa o kadar mutlu olmustum o kadar sevinmiştimki hediyelerime

resimleri cektim telefonumun ups ayarları bozuldu resimleri telefondan alamadım onu duzelttip arkadasın telefonuna attım bu sefer zaturre olmusum hastanede yattım 10 gun işede gidemedim tam duzelttim derken bu seferde bilgisayarım bozuldu perte cıktı hatta herkesten ozur dilerim ama elimde olmadı oysa o kadar mutlu olmustum o kadar sevinmiştimki hediyelerime

canımm çok gecmış olsun evet yoktun nezamndır face dede yoktun gule gule kullan cnaım hedıyelerını.

canım çok güzel hediyelerin güle güle kullan
çok geçmş olsun dikkat et kendine

canımm çok gecmış olsun evet yoktun nezamndır face dede yoktun gule gule kullan cnaım hedıyelerını.

tsk ederim canım ,cok ayip oldu katilime ve cicime ama anlayısla karsılayacaklarını umuyorum ben alırım onların gonullerini,dedikodumu yapmadı demi kimse :KK52::KK52::KK52:
canım çok güzel hediyelerin güle güle kullan
çok geçmş olsun dikkat et kendine

sagol canım tşk ederim cok sukur iyiyim simdi

X