2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

TABİKİ BEGİNDİMM ....

tanıtım gayet güzel incelenmiş ...:KK12:

detaylar atlanmamış :KK16:

...

teşekkürler canım özverin için emegin için

ciciiiiiiiiii gule gule kullan
vazgecilmeziiim kurbanim ellerine saglik kesene bereket olsun

unuttum sanmayın docugum var ipli mipliii seksüüü:KK23:
ama çekemedim işte oldugum için onuda ekliycem yarın :KK51:

esra nerelerdesin kızz yinee ne çok geziyosun sen hatun böyle nisanımı geçtin vallahii :KK1:

kızlar merhaba benimde hediyelerim gündüz geldi katilim cici :KK9: ama bir türlü müsait olamadım benim pıtırcık sağ olsun bugün uyumadı gitti şimdi uyudu çekip koyucam foto

kızlar selam
nerdesiniz
benim hediyelerim geldi :)
sbls canım benim aps ile yollamış :)
hediyeler çok güzel, zevkle açtım, çok eğlendim
detaylara özen göstermiş sağolsun
paketler çok hoş
çok güzel bir mektup da yazmış
çok beğendim, sanki kırk yıllık arkadaşı gibi içten, samimi, sıcak, neşeli bir mektup
sbls canım tüm güzel dileklerin senin için de geçerli olsun hayırlısıyla inşallah
çok teşekkürler
resim eklemeyi beceremiyorum
yine deneteceğim
geç olursa kusura bakma lütfen

Selam kızlarr:KK3:

Ben geldimm:KK34:

Hediyelerimi aldımm:KK16::KK16::KK16: Katilimm birr tahminim doğru çıktıı :KK1::KK1::KK1: Hediyeleriminn hepsi çokk güzel paketleri kendisi herşeyi harika:KK16: çookk çokkk tşk ederimm katilime kesesine bereket :KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16:

Hediyelerime bayıldımm en ince ayrıntısına kadar düşünmüş canım benimm yaa sayesinde çok duygusal anlar yaşadımm:KK16:

Hemencik yüklicem şimdi hediyelerimi:KK16:

Buarada katilimi nasıl tahmin ettiğimi anlatıyım kısacık daha önce bana msj atmıştı o zaman kaç yaşında olduğunu sormuştum 29 demişti bende 29 yaşında olanları buldum :KK9: yaşını yazmayanlarıda gönderip göndermediklerine göre ayırdım kaldı bana 2 kişi onlardan biri haticecm di diğeri birr :KK1: haticeninde çıkınca hediyeleri katilim kesinleşti:KK1::KK1::KK1: baya çaba sarffettim anlıcağınız ama değdi :KK9::KK9::KK16::KK16:

canım ne olur kusura bakma aksilikler üst üste geldi hediyelerine bayıldım çok teşekkür ederim diş kökümde kist vardı onunla uğraşıyorum günlerdir aksilik gibi eşim de ttnetlilerle kavga edip neti kapattırdı bugun gelip uydunete bağladılar her şey için teşekkür ederimm tekrar özür dilerim aksiliklerden dolayı ama bayıldım hediyelere

Çok geçmiş olsunn canımm:KK34:

Sağlık olsunn:KK34:

Begenmene çok sevindimm:KK16: Güle güle kullan mutlu günlerde :KK16:

Hediyelerimi aldımm:KK16::KK16::KK16: Katilimm birr tahminim doğru çıktıı :KK1::KK1::KK1: Hediyeleriminn hepsi çokk güzel paketleri kendisi herşeyi harika:KK16: çookk çokkk tşk ederimm katilime kesesine bereket :KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16:

Hediyelerime bayıldımm en ince ayrıntısına kadar düşünmüş canım benimm yaa sayesinde çok duygusal anlar yaşadımm:KK16:

Buarada katilimi nasıl tahmin ettiğimi anlatıyım kısacık daha önce bana msj atmıştı o zaman kaç yaşında olduğunu sormuştum 29 demişti bende 29 yaşında olanları buldum :KK9: yaşını yazmayanlarıda gönderip göndermediklerine göre ayırdım kaldı bana 2 kişi onlardan biri haticecm di diğeri birr :KK1: haticeninde çıkınca hediyeleri katilim kesinleşti:KK1::KK1::KK1: baya çaba sarffettim anlıcağınız ama değdi :KK9::KK9::KK16::KK16:

güle güle kullan cnm beğenmen dediğim gibi benide mutlu etti... yaşı söyle oradan bulamam demiştin seni uyaanık bak nerden çıkarttı beni ...:KK1:

mutluluk ve cici güle güle kullanın hediyelerinizi
katillerinizin eline sağlık kesesine bereket

kızlar merhaba benimde hediyelerim gündüz geldi katilim cici :KK9: ama bir türlü müsait olamadım benim pıtırcık sağ olsun bugün uyumadı gitti şimdi uyudu çekip koyucam foto

kızlar selam
nerdesiniz
benim hediyelerim geldi :)
sbls canım benim aps ile yollamış :)
hediyeler çok güzel, zevkle açtım, çok eğlendim
detaylara özen göstermiş sağolsun
paketler çok hoş
çok güzel bir mektup da yazmış
çok beğendim, sanki kırk yıllık arkadaşı gibi içten, samimi, sıcak, neşeli bir mektup
sbls canım tüm güzel dileklerin senin için de geçerli olsun hayırlısıyla inşallah
çok teşekkürler
resim eklemeyi beceremiyorum
yine deneteceğim
geç olursa kusura bakma lütfen

ooohhhhhh yuppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hadi hadi hadi yukleyin resimleriiii

X