2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

cici eline sağlık kesene bereket
çok güzel hediyelerin
biir güle güle kullan canım sende

Mahsallah hediyeler ne kadar güzel katillerin keseciklerine bereket hepsini cok beğendim. Kurbanlar güzel günlerde kullansınlar ins:)))

Kizlar bu ara fazla giremiyorum. Okul cok yogun hatta karneye az kaldi daha da yogun gösteriler beni bekler. Dua edin benim için hepinizi öpüyor iyi geceler dilerim:KK66:))

günaydın kızlar ...

...

hediyesi gelmeyen ?

hediyesini gönderen ama fotosu konulmayan ?

kimler var?

...fulyacım tinylove bir bölümünü yüklemişti dah sonra yükliycekti bugün birazdan yarın derken kaldı farkındayım arkadaş k.k giriyor hergün ama gelmiyor artık buraya!

....

hediyesini alıp geç yükleyenler... paketsiz yüklemeler... hediyesini gönderip üzerine not yazmayanlar ..kırmızı don almayanlar ... hediyesini yarısını yükleyenler...tanıtım topinkini bir kere bile okumadan hediye alanlar... tesadüfler... çekiliş yapıldıgından beri dogru düzgün topinke girmeyenler ...hiç uğramayanlar... bunun yanında düşünülerek alınan hediyeler özenli paketler güzel kutular verilen özveriler kazanılan güzel arkadaşlıklar ...

bir yeni yıl çekilişini daha bitirdik hepinize çok teşekkür ederim ...

yeni yıl hepinize önce sağlık olmak dileğiyle huzur mutluluk getirsin ...

böyle fırsatları yakalamamızı sağlayan En Büyük KK

günaydın kızlar ...

...

hediyesi gelmeyen ?

hediyesini gönderen ama fotosu konulmayan ?

kimler var?

...fulyacım tinylove bir bölümünü yüklemişti dah sonra yükliycekti bugün birazdan yarın derken kaldı farkındayım arkadaş k.k giriyor hergün ama gelmiyor artık buraya!

Anladim canim bu sene bòyle kismetmis. Ben her seye ragmen cekilise katildigim icin mutluyum cok eglendim. Sana ve diger arkadaslara cok tesekkur ederim:))) ayrica cekiliste ilgin ve destegin icin ayri bir tesekkuru bir borc bilirim..:))))

Sevgili Cicimmm
Öncelikle bu güzel etkinliğe öncülük ettiğin için teşekkürü bir borç biliyorum. . :KK24: Burada sitede gördüğüm arkadaşları yakından tanımama vesile oldun :KK19: Şahsım adına söyliyim oldukça keyif aldım :KK76: Nissanın hediyeleri yüzümü güldürürken katilimi ararken heyecanlarım dedeftiklik çabalarım hep yersiz çıktı :KK1: Anladımki benden dedeftif olmaz :KK51:

Umarım bir sonraki çekiliş esnasında katılan herkes bütün konuşmalara dahil olur. . En azından bir kaç kişi arasında dönmez konuşmalar :KK34:

2014 yılının önce vatanımza milletimize hayırlı olmasını diliyorum :KK17: Sonra herbirimizin evinden mutluluk neşe huzur çoluk çocuk sesleri kahkahalar eksik olmaz inşallah :KK37: Sağlıcakla kalın arkadaşlar :KK30::KK53::KK55:

....

hediyesini alıp geç yükleyenler... paketsiz yüklemeler... hediyesini gönderip üzerine not yazmayanlar ..kırmızı don almayanlar ... hediyesini yarısını yükleyenler...tanıtım topinkini bir kere bile okumadan hediye alanlar... tesadüfler... çekiliş yapıldıgından beri dogru düzgün topinke girmeyenler ...hiç uğramayanlar... bunun yanında düşünülerek alınan hediyeler özenli paketler güzel kutular verilen özveriler kazanılan güzel arkadaşlıklar ...

bir yeni yıl çekilişini daha bitirdik hepinize çok teşekkür ederim ...

yeni yıl hepinize önce sağlık olmak dileğiyle huzur mutluluk getirsin ...

böyle fırsatları yakalamamızı sağlayan En Büyük KK

Anladim canim bu sene bòyle kismetmis. Ben her seye ragmen cekilise katildigim icin mutluyum cok eglendim. Sana ve diger arkadaslara cok tesekkur ederim:))) ayrica cekiliste ilgin ve destegin icin ayri bir tesekkuru bir borc bilirim..:))))

Sevgili Cicimmm
Öncelikle bu güzel etkinliğe öncülük ettiğin için teşekkürü bir borç biliyorum. . :KK24: Burada sitede gördüğüm arkadaşları yakından tanımama vesile oldun :KK19: Şahsım adına söyliyim oldukça keyif aldım :KK76: Nissanın hediyeleri yüzümü güldürürken katilimi ararken heyecanlarım dedeftiklik çabalarım hep yersiz çıktı :KK1: Anladımki benden dedeftif olmaz :KK51:

Umarım bir sonraki çekiliş esnasında katılan herkes bütün konuşmalara dahil olur. . En azından bir kaç kişi arasında dönmez konuşmalar :KK34:

2014 yılının önce vatanımza milletimize hayırlı olmasını diliyorum :KK17: Sonra herbirimizin evinden mutluluk neşe huzur çoluk çocuk sesleri kahkahalar eksik olmaz inşallah :KK37: Sağlıcakla kalın arkadaşlar :KK30::KK53::KK55:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yeni yıl kapımıza geldi çattı bile
bu çekiliş yüzümüzü güldürdü,yeni insanlar tanıyıp yeni arkadaşlar edindik
muhabbetler son derece esrarengiz olsada bir o kadar eğlenceliydi
kurbanıma,katilime,katilim zannettiklerime yada kendisini kurbanım olarak görenlere
hayaletlere ve birsürü emek vererek bizi bir araya getiren sevgili cici ye çok teşekkür ederim
sağlıklı,mutlu huzurlu bir yıl dilerim hepinize
sizi seviyorummmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

donumu atlamışım kızlar yüklerken onuda ekledim hepinizi öpüyorumm... cici ye herşey için teşekkürler...

sizlerede teşekkürler güzel sohpetleriniz için

cici hersey için teşekkürler. yılın son günlerinde kafa dağıttık. merak ettik :)
bekledik:)
ne bileyım daha önce hiç tanımadığımız ınsanlarla kaynaştık.
kendı adıma çok keyif aldım.
sohbete geç dahil oldum ama hakkını verdiğimi düşünüyorum :)

kızlar hepinizi cok sevdım, hepinizin evinden sağlık, mutluluk, para ehem ehem gülücükler eksik olmasın....

aşkıtotomsu güle gül kullan canım hediyelerini
sbls seninde eline sağlık kesene bereket

X