2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

kızlar dün yükleyememiştim kırmızı donumu :KK1: iş yerinde çekemedim fotosunu dünde evde değildim sabah eşimden rica ettim çünkü ben 7 de evden çıkıyorum aradı ben dedi bilemedim bunu nasıl çekeyim karma karışık dedi giyerken dedi allah yardımcın olsun :KK1::KK1::KK1::KK1: ii dedim giymem:KK19: yok onu demek istemedim diye kıvırdı hemen ama yinede başarmış çekmiş fotosunu ama çok güldüm sabah ona

kızlar dün yükleyememiştim kırmızı donumu :KK1: iş yerinde çekemedim fotosunu dünde evde değildim sabah eşimden rica ettim çünkü ben 7 de evden çıkıyorum aradı ben dedi bilemedim bunu nasıl çekeyim karma karışık dedi giyerken dedi allah yardımcın olsun :KK1::KK1::KK1::KK1: ii dedim giymem:KK19: yok onu demek istemedim diye kıvırdı hemen ama yinede başarmış çekmiş fotosunu ama çok güldüm sabah ona
offf yaaa :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
koptum resmen tutmayin beni

yaaa sende olur bende olmazmı :KK76:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ewet çok güzel ama benim kocamın kafasını karıştırdı :26:
:KK9::KK9::KK9: merak etme duzelir :KK9::KK9::KK9:

yaaa sende olur bende olmazmı :KK76:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ewet çok güzel ama benim kocamın kafasını karıştırdı :26:

offf yaaa :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
koptum resmen tutmayin beni

:KK9::KK9::KK9: merak etme duzelir :KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

slm kızlr nasılsınız herkes almış hediyelerini güle güle kullanın katilerınınde kesesine bereeket cicim çok tşk ederim böyle güzel çekilişte benide davet ettıgın için ve esracım yüregıne saglık hediyelerın içinde çok tşk ederim

Herkesin hediyesi tamamlandı sanırım eksik olan yoktur umarım. :KK12:
Hepinize her şey için çok teşekkür ediyorum burada güzel dostluklar edindim umarım devamda edecek. :nazar:
Herkese 2014 yılı sağlık,mutluluk,iş,evlilik,evlat ve en önemlisi aşk getirsin.:KK16:

herkese selamlar :KK3: ve gunaydinlar
evet yeni bir yila girmeye sayili gunler kaldi umarim 2014 herkese va bana sans getirir.mutlu, huzurlu, saglikli, askli kisaca gonlunuzden ne gecerse 2014 te gerceklesmesi dilegi ile :KK16::KK16::KK16::KK16:
Ciciiiiiiiiiiiiiimm sana da tesekkur ederim :KK54::KK54:
simdiden mutlu yillar :KK3::KK3::KK3:

slm kızlr nasılsınız herkes almış hediyelerini güle güle kullanın katilerınınde kesesine bereeket cicim çok tşk ederim böyle güzel çekilişte benide davet ettıgın için ve esracım yüregıne saglık hediyelerın içinde çok tşk ederim

Herkesin hediyesi tamamlandı sanırım eksik olan yoktur umarım. :KK12:
Hepinize her şey için çok teşekkür ediyorum burada güzel dostluklar edindim umarım devamda edecek. :nazar:
Herkese 2014 yılı sağlık,mutluluk,iş,evlilik,evlat ve en önemlisi aşk getirsin.:KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
kocamann günaydın hepinize :KK16::KK16::KK16:

marti ve vapur sesleriyle beraber gunaydiiiiiiiiiiiiiinn:KK16:
günaydınnnnnnnnnnnnnn:KK3::KK3::KK3::KK3:
herkese selamlar :KK3: ve gunaydinlar
evet yeni bir yila girmeye sayili gunler kaldi umarim 2014 herkese va bana sans getirir.mutlu, huzurlu, saglikli, askli kisaca gonlunuzden ne gecerse 2014 te gerceklesmesi dilegi ile :KK16::KK16::KK16::KK16:
Ciciiiiiiiiiiiiiimm sana da tesekkur ederim :KK54::KK54:
simdiden mutlu yillar :KK3::KK3::KK3:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Günaydın kızlar :KK37::18:
günaydın canımmm:KK16::KK16:

Kızlar gunaydin.
Su anda iki aydır görmediğim nişanlımın evinden yazıyorum size.
Uzun zamandır giremedim. Ankarada annemlerde idim. Evde internet olmadığı için giremedim. Iki gündür trabzondayim.
Haftasonu nisamlimla gezecegim. Yılbaşında Nisanlimla olacagim. Coook mutluyum kızlar.
Herkesin hediyesi çok güzel. Hepimiz gule gule kullanalım.

Kızlar gunaydin.
Su anda iki aydır görmediğim nişanlımın evinden yazıyorum size.
Uzun zamandır giremedim. Ankarada annemlerde idim. Evde internet olmadığı için giremedim. Iki gündür trabzondayim.
Haftasonu nisamlimla gezecegim. Yılbaşında Nisanlimla olacagim. Coook mutluyum kızlar.
Herkesin hediyesi çok güzel. Hepimiz gule gule kullanalım.

Allah ayırmasın canım muutlu olmana çok sevindim

slm kızlar nasılsınz bnde uzun zamndır gıremedım kızım hastaydı canım aşkıtotmsu gule gule kullan hedıyelerını begnmene sevındım.
Diğe arkadaşlarımında hedıyelerı cok gusel herkezın emegıne sağlık kesesıne bereket evet guzel bır cekılış oldu seneye ınş tekrar böyle bı katılımda oluruz.Hepinizi cok sevıyorum mutlu huzurlu gusel sağlıklı şanslı paralı yenı bır yıl dılıyorum 2014 hepimize ulkemıze hayırlı ugurlu gelsın ınş.
:KK16::KK16:

veeee 2013 ün son günü geldi çattı
yeni yıl hepinize sağlık,mutluluk ve huzur getirsin inşallah
MUTLU YILLAR

X