Haydi gelin çıkın çıkın gelin

Napayım çiçeğim evdeyim miraclayim hep. Yemek temizlik sonra yine yemek temizlik 😅 korona .. Sıkılıyorum çok. Sende ne var ne yok?
Ben biliyorsun çalışıyordum geçensene busene evdeyim bi 1ay çocuk baktım eşi işten cıktı cocuklarin babası daha işe girmedi 3aydir bende evdeyim bazen komşular arkadaşlar derken evde hep korona zaten heryerde aynı hayat.

Ben biliyorsun çalışıyordum geçensene busene evdeyim bi 1ay çocuk baktım eşi işten cıktı cocuklarin babası daha işe girmedi 3aydir bende evdeyim bazen komşular arkadaşlar derken evde hep korona zaten heryerde aynı hayat.
Öyle tatlısim.. siteye neden girmedin pek? Ben mi görmedim acaba. Bende çünkü arada bir şeyler karalayip cikiyorum çok dolaşmiyorum

Öyle tatlısim.. siteye neden girmedin pek? Ben mi görmedim acaba. Bende çünkü arada bir şeyler karalayip cikiyorum çok dolaşmiyorum
Bilmiyom girip arada bakiyom bazen yazıp cikiyom yazmaktan biraz çok usandim biraz herşey boş geldi bana diyebilirim herseyimi burda paylaşırken birden burdanda uzaklaştım.

Artık tel de pek takılmıyorum örgü örüyorum bu ara 😁 sıkılanlara tavsiye olsun çok iyi geliyo insana.

X