Haydi gelin çıkın çıkın gelin

O bir ara bana da olmuştu bayağı aylarca gelmemistim. Sonra bir geldim bütün jenerasyon değişmiş 😅 eski arkadaslardan tek tük kalmış

Cocukları uyutum teli elime aldım sırtımı da peteğe verdim bacaklarımı da uzatım tam dır 😂
Hosgeldin dostum canımın içi eşim olunca cikiyom biliyorsun soğudu ya havalar bende üşüyorum.
Aleyküm selam prenses napiyon.
Bak bak bastada yine ben varım catlayin :KK53:der ve az olan netimide alıp gidiyorum burdan🤣 herkese iyi geceler canisilar:KK55:
Netin fullenince bekliyorum.
Valla biktim ben artk hep monoton geçiyor
Biraz öyle nezaman düzeliceksek ya hedef denen biside kalmadı.

Hosgeldin dostum canımın içi eşim olunca cikiyom biliyorsun soğudu ya havalar bende üşüyorum.

Aleyküm selam prenses napiyon.

Netin fullenince bekliyorum.

Biraz öyle nezaman düzeliceksek ya hedef denen biside kalmadı.
Iyiyim canım şükür aynı evde oturmacalar 😄 sen nasılsın

Kimse yok muuuuuuu

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-24-21-49-04.png
    Screenshot_2021-03-24-21-49-04.png
    521,7 KB · Görüntüleme: 58
Hg canim evlerdeyiz canım şükür bazen yorucu mücadeleci geçiyor hayat sen nasılsın neler yapıyorsun görüşmeyeli.

Hoşbuldum kuzum 🥰 ben benim kızlar büyüyünce işe geri döndüm çok şükür öyle koşturmacayla geçiyor. Kafam dağılıyor hem biraz. Bu corona büyük dert oldu bitsede kurtulsak artık🙏 sen nasılsın, neler yapıyorsun

Gunaydın güzel hatunlar 🤗❤️❤️❤️😍😍

Tünaydın meleğim aktif değilsiniz bakiyom.
Inanirim canım hem kış hem virüs 😄
Ee daha neler yapiyom bakem yinede ni var.
Ya bende seni çok seviyorum. İnan geven aklima geldin dedim acaba ne yapıyor
Canımın içi özlemişim seniii.
Kimse yok muuuuuuu
Meraba canim hg
Hoşbuldum kuzum 🥰 ben benim kızlar büyüyünce işe geri döndüm çok şükür öyle koşturmacayla geçiyor. Kafam dağılıyor hem biraz. Bu corona büyük dert oldu bitsede kurtulsak artık🙏 sen nasılsın, neler yapıyorsun
Oh ne güzel kuzum bende evdeyim ya geçensene ne güzel iş vardı busene evde biraz sıkılıyorum da bende kafam baya dağılıyordu.

X