Haydi gelin çıkın çıkın gelin

Tatliş nabeeeeeer canimm 🥰
Hg bitanem koşuşturma evlerde canım aynı devam ediyor şimdi tatlı yapıyorum temizlik bitirdim yarın misafirim gelicek sen naptın bakalm kuzum.
Bende canim çok özledim. Durumun nasıl ne var ne yok.
Şuan bir değişiklik yok kuzu çocuk işine devam bekliyorum halen bikacgundur temizlik yarın misafirim gelicek tatlı yapiyom yarına yemek isim kalsın diye. Senden kuzum
Yemek yedik cnm benim şimdide kalka bilirsem bulaşıkları makineye Atacam çay yapacam sözde
Bende bian önce işleri hallediyom misaifr gelcek diye şimdi tatlı pasına geçtim.

Nasılsın canım pek giremiyorum bu ara ama özledim sohbetlerimizi🤗🤗😍

Selam canım ayy sohbetlerimizi özledim geç kaldın ne zamandır yoksun kız
Bende kızlar şükür iyiyim kimse pek girmiyor heral bende biraz uzaklastiydim evlerdeyim iş güç kızlar sohbet etmeyi özledim sizlerle bi sohbeti açalım dedim kızlara daha gelemedi:)

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

• Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz Merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

images.jpeg

Teşekkür ediyorum canım sen nasılsın iyiymisin neler yapıyorsun.
Ben de son 3 aydır sağlık problemleri ile uğraşıyorum,yüzüm komple şişti bir tarafı resmen yüzüm yer değiştirdi işte aklıma kötü kötü senaryolar geliyor yüz felci, kanser doktora gittim, tükür bezi iltihabı dedi,ilaç verdi geçmezse gel dedi ilk başlarda geçer gibi oldu ,ama sonra tekrar şişti,farklı yere gittim tomografi vs çekildi taş çıktı ameliyat oldum 1 ay oldu tam ağız içinden hala hafif sertlik var oda işte zamanla geçecekmis çok korktum ya yüz felci filan olursam diye ama çok şükür iyiyim şuan.bol bol.su içiyorum masaj yapıyorum bazı yasaklı yiyecekler var onları yemiyorum.

Sonra grip oldum ama geçmedi bi türlü 10 günü geçti, meğer sinüzite çevirmiş burun üst kısmı iltihap doluymuş ilaçlarla geçti,şimdi grip olmayada korkuyorum

Ben de son 3 aydır sağlık problemleri ile uğraşıyorum,yüzüm komple şişti bir tarafı resmen yüzüm yer değiştirdi işte aklıma kötü kötü senaryolar geliyor yüz felci, kanser doktora gittim, tükür bezi iltihabı dedi,ilaç verdi geçmezse gel dedi ilk başlarda geçer gibi oldu ,ama sonra tekrar şişti,farklı yere gittim tomografi vs çekildi taş çıktı ameliyat oldum 1 ay oldu tam ağız içinden hala hafif sertlik var oda işte zamanla geçecekmis çok korktum ya yüz felci filan olursam diye ama çok şükür iyiyim şuan.bol bol.su içiyorum masaj yapıyorum bazı yasaklı yiyecekler var onları yemiyorum.

Sonra grip oldum ama geçmedi bi türlü 10 günü geçti, meğer sinüzite çevirmiş burun üst kısmı iltihap doluymuş ilaçlarla geçti,şimdi grip olmayada korkuyorum
Neler yaşamışsın sen kuzum ya geçmiş olsun canım rabbim şifa versin birdaha yaşatmasın kuzum😢

X