Hayıt otu tohumu kullananlar ?

Shokella

Rabbim can ver beni seçsin 🙏🏻
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
1.461
2.203
29
kızlar pcos hastasıyım hayıt otu tohumu kullanmak istiyorum nasıl kullanıldığı nerden temin edildiği yan etkileri iyi yönde etkileri nedir tecrübe edenler yardımcı olabilir mi ??

bildiğim kadarıyla aktarlarda var ama hangi dönemde kullanmaya başlanıyor bende bilgi rica ediyorum.
1 bardak kaynamış suya yarım çay kaşoğı dövülmüş hayıt otu tohumunu ekleyip 10-15 dk bekletip süzüp içiyoruz

Merhabalar yaklaşık olarak 5 aydır bende hayıt tohumu kullanıcısıyım. Sorunsuz düzenli olarak adet görüyorum. Yüzümdeki kalın tüylere bile etkisi oldu.

Aktarlarda satılıyor başlama günü de fark etmiyor ama adet olunca icmeyin ben de pcos luyum kullandım iki ay ama bende fayda etmedi

Ne işe yarıyor Hayır tohumu bende duydum..Sağ over de benim kist çıktı 2 cm onu eritir mi acaba başka neye yarar sağlar. .. hamile kalmak istiyorum kötü etkiler mi bu durumu

Aksine kistleri eritiyor ve bir çok insanın hamile kalması için uygun ortamı sağlıyor. Düzenli kullanan bir kaç arkadaşım bu yolla gebe kaldı

Aktardan hayıt tohumu aldım 20 TL lik almıştım hala kullanıyorum. Ben akşamları yemekten sonra içiyorum. İçeceğim bardakla suyu ölçüp cezvede kaynatıyorum 1 çay kaşığı tohumu kaynayan suya atıyorum bir iki kaynar geldikten sonra kapatıyorum. Cezveninde ağzını kapatıp 15 dakika bekliyorum. Daha sonra süzüp içiyorum.

Merhabalar yaklaşık olarak 5 aydır bende hayıt tohumu kullanıcısıyım. Sorunsuz düzenli olarak adet görüyorum. Yüzümdeki kalın tüylere bile etkisi oldu.

Merhaba, bende 3 gündür kullanıyorum. benim fsh yüksek. İlaçsız adet olamıyorum. Saraçoğlunun sitesinden almıştım.
Ancak içmekte çok zorlanıyorum. Tadı kötü. İçerken boğazımda yanma yapıyor. Sizde de oluyor mu

Aktardan hayıt tohumu aldım 20 TL lik almıştım hala kullanıyorum. Ben akşamları yemekten sonra içiyorum. İçeceğim bardakla suyu ölçüp cezvede kaynatıyorum 1 çay kaşığı tohumu kaynayan suya atıyorum bir iki kaynar geldikten sonra kapatıyorum. Cezveninde ağzını kapatıp 15 dakika bekliyorum. Daha sonra süzüp içiyorum.
Adetken icilor mi bugum aktara sordum kaynatacaksin demedi tohumya zaten hap gini atacaksin agzina dedi günde 1 tane analamdim sende farkli diyirsun

Merhaba, bende 3 gündür kullanıyorum. benim fsh yüksek. İlaçsız adet olamıyorum. Saraçoğlunun sitesinden almıştım.
Ancak içmekte çok zorlanıyorum. Tadı kötü. İçerken boğazımda yanma yapıyor. Sizde de oluyor mu

Evet biraz acımsı gibi ama sorun olmuyor benim için ılıkken daha kolay içiyorum soğumaya başlayınca daha acı gibi oluyor

Adetken icilor mi bugum aktara sordum kaynatacaksin demedi tohumya zaten hap gini atacaksin agzina dedi günde 1 tane analamdim sende farkli diyirsun
ben adetken birer gün arayla içiyorum ama ilk defa duydum hap gibi iç diyeni ayrıca kaynatmıyorum demleme usulü yapıyorum Su kaynadıktan sonra 1 çay kaşığı atıp ocağı kapatıyorum

ben adetken birer gün arayla içiyorum ama ilk defa duydum hap gibi iç diyeni ayrıca kaynatmıyorum demleme usulü yapıyorum Su kaynadıktan sonra 1 çay kaşığı atıp ocağı kapatıyorum
Anladim bana bugun bi arkadas oyle dedi hayitla gebe kalmis..ben hic ilac kullanmadim dedi

Merhaba arkadaşlar ben kullandım yumurtlama gerçekleşmiyor demişti dr um bu yüzden hamile kalanıyordum 1 ay demleyerek içtim tohumu ve o ay hamile kaldım

kızlar bende 18 gündür içiyorum pkoluyum yumurtalarım ilaçla büyümüyo iğneylede çok fazla büyüyo ve riskli oluyor birbirimize dua edelim inşallah faydası olur bu ay olmadı yine malesef

Kizlar ben hazir suyunu aldim onu iciyorm herqun bi faydasi oldumu daha bilmyrm ama 3 ay icicem surekli duzenli kullandin mi etki ediyormus ekim 4 te hormon tahlillerimi yaptrcam tekrar fsh yuksek bnm bakalm sonuc ne olucak cok merak ediyorm szede yazarim burdan sonucunu

Merhaba, hayıt tohumu hem yutularak hem de demlenerek içilebiliyor. Her iki kullanım şeklinde de önce havanda döverek çatlatmanız gerek. Eğer hap gibi yutacaksanız çatlattığınız bir çay kaşığı hayıt tohumunu ağzınıza alıp bir bardak su ile yutacaksınız. Demleme ise yine çatlattığınız bir çay kaşığı hayıt tohumunu bir bardak kaynamış suda 5 dk demleyip süzüp içeceksiniz. Ben her iki şekilde de birer gün arayla uygulama yapıyorum. Yani bugün demleyerek içtiysem yarın hap gibi yutuyorum. İlerleyen zamanlarda etkisini yine yazacağım inşallah.

Kizlar ben hazir suyunu aldim onu iciyorm herqun bi faydasi oldumu daha bilmyrm ama 3 ay icicem surekli duzenli kullandin mi etki ediyormus ekim 4 te hormon tahlillerimi yaptrcam tekrar fsh yuksek bnm bakalm sonuc ne olucak cok merak ediyorm szede yazarim burdan sonucunu
Merhaba hayit suyunu uyguladiktan sonra sonuç nasıl oldu acaba faydasını gördünüz mü??

X