Hayıt otu tohumu kullananlar ?

Merhaba arkadaşlar ben madde madde hayıt tohumu deneyimlerimi yazacağım önce olumlulardan başlayayım.
Olumlu etkileri;
• Çene bölgemde çıkan uzun siyah ve üç telden oluşan napsam geçiremediğim tüyler döküldü ve tekrarlamadı bununla birlikte bbacak ve göbek bölgemdeki tüyler de döküldü ve hala çıkmadı
• Adetlerim artık sancısız ve normal kanamalı şekilde
• yumurtlama dönemlerimi daha rahat hissedebiliyorum (önceden asla anlamıyordum)
• akıntılarım durdu
• aşırı idrara çıkma problemim vardı bu bir rahatsızlıktı ondan kurtuldum
• iştahımı daha kontrol altında tutabilir hala geldim
• sabahları daha dinç uyanmaya başladım
• göbek bölgemde ki aşırı yağlanmadan kurtuldum
Son olarak önerdiğim Pko lu bir arkadaşım da ilk kullandığı ay ilaçsız bir şekilde regli oldu ve ikimiz de hala kullanıyoruz

Olumsuz etkisi;
• reglim 3 gün sürerdi hayıt tohumundan sonra 6 güne uzadı

İşte bende ki değişimlerin hepsi bu şekilde. Umarım sizler de faydasını görürsünüz

Ben aktardan hazır halde olan suyunu almıştım. Kisterimi eritme amacıyla tam 1 ay kullandım ay sonunda hamile kaldığımı öğrenmiştim. kistlerimi eritmeye başladı onu kullanıınca.

kızlar pcos hastasıyım hayıt otu tohumu kullanmak istiyorum nasıl kullanıldığı nerden temin edildiği yan etkileri iyi yönde etkileri nedir tecrübe edenler yardımcı olabilir mi ??
Canım bende sanırım pko var yanı doktor korkutmak ıstemedı gorudm dedı ama neyse bende 1 haftaya yakın hayıt tohumu ıcıyorum aktarda satılıyo sabah aksam 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kasıgı koyuyosun 15 dk demlenmesını beklıyosun ve benım adetım bugun bıttı kasıklarımda boyle hareketlenmeler var hıssedıyorum bırde anne olmak ıstıyosanda ; aktara macun yaptırdım ıcınde ; adacayı corek otu cıvanpercemı aslan pencesı hayıt tohumu ve bal var 70 lıra ve bunu satan onca ınstda adam var kullanan 1. 2. Ayında hamıle kalmıs bende yarın aksam bısmıllah deyıp baslıcma

Canım bende sanırım pko var yanı doktor korkutmak ıstemedı gorudm dedı ama neyse bende 1 haftaya yakın hayıt tohumu ıcıyorum aktarda satılıyo sabah aksam 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kasıgı koyuyosun 15 dk demlenmesını beklıyosun ve benım adetım bugun bıttı kasıklarımda boyle hareketlenmeler var hıssedıyorum bırde anne olmak ıstıyosanda ; aktara macun yaptırdım ıcınde ; adacayı corek otu cıvanpercemı aslan pencesı hayıt tohumu ve bal var 70 lıra ve bunu satan onca ınstda adam var kullanan 1. 2. Ayında hamıle kalmıs bende yarın aksam bısmıllah deyıp baslıcma
Canim hayit tohumuna başlamamız gereken birgün var mi yoksa herhangibir gün başlanabilir mi? Bir de tohumu dövdükten sonra mi demlemek gerekiyor. Bazı yerlerde dövmek gerektiğini okudum. Aktardan yaptırdığın bu karışımın oranlarını biliyorsan paylaşır mısın bizde yaptıralım. Insallah şifa isteyen herkese şifa olsun

Canim hayit tohumuna başlamamız gereken birgün var mi yoksa herhangibir gün başlanabilir mi? Bir de tohumu dövdükten sonra mi demlemek gerekiyor. Bazı yerlerde dövmek gerektiğini okudum. Aktardan yaptırdığın bu karışımın oranlarını biliyorsan paylaşır mısın bizde yaptıralım. Insallah şifa isteyen herkese şifa olsun
Merhaba canım hayıt tohumunu adetlıyken ıcıuosun sabah aksam ama aktardan yaptırdıgın macunu kullancagın ıcın hayıt ıcme agır gelıyor ve buarada hamıleyım Bunları yaptıgım ay hamıle kaldım aktara malzemeyı verıyosun senın ıcın yapıyor

Merhaba canım hayıt tohumunu adetlıyken ıcıuosun sabah aksam ama aktardan yaptırdıgın macunu kullancagın ıcın hayıt ıcme agır gelıyor ve buarada hamıleyım Bunları yaptıgım ay hamıle kaldım aktara malzemeyı verıyosun senın ıcın yapıyor
Cevap verdiğin için çok sağol canim. Hayıta başladım bugün 1 ay kullanayim artik. Adetin son gunu basladim işe yarar insallah. Bir dahaki ay da macuna başlarım artik. Hamile olmana çok sevindim böyle haberlere kendim kadar seviniyorum. Insallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun.

Cevap verdiğin için çok sağol canim. Hayıta başladım bugün 1 ay kullanayim artik. Adetin son gunu basladim işe yarar insallah. Bir dahaki ay da macuna başlarım artik. Hamile olmana çok sevindim böyle haberlere kendim kadar seviniyorum. Insallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun.
Sagol canım benım ama adete yakım tarıhlerde hayıt tohumu ıcmeyı bırak eger hamıle kalırsan dusuk yapma sakın meryem suresı oku hergun bıtane 41 gun boyunca ben onuda okuyodum oda vesıle oldu

Sagol canım benım ama adete yakım tarıhlerde hayıt tohumu ıcmeyı bırak eger hamıle kalırsan dusuk yapma sakın meryem suresı oku hergun bıtane 41 gun boyunca ben onuda okuyodum oda vesıle oldu
Tamam canim sagolasin. Insallah hamile kalırsam buradan yazarim bende. Dua et benim için hamilelerin duası kabul olurmus

Kızlar bendede pcos çıktı.Adetin 3.Günü hormon tahlilinde Fsh 6 küsür, Lh 10 küsür, prolaktin ise 36 küsür çıktı. 1.5 cm lik kist varmış. Hem sağ yumurtalığımda hem sol yumurtalığımda. Ben bu değerlerini bilmeden 2 ay önce 15 gün boyunca soğan kürü yaptım, ardından 1 ay boyunca aslan pençesi içtim, bir haftalık ara verme süresinden sonra (17 ağustosta doluyor) İbrahim saraçoğlu tekrar 1 aylık aslan pençesi kürüne devam edin diyor. Toplamda 2 aylık kür zaten. İstesenizde devam edemiyorsunuz. Sizce bu ikinci aslan pençesi kürü yerine hayıt tohumu kürüne mi başlasam. Çok kararsız kaldım.. Mart ayından beri gebelik istiyorum bu arada.

Bebeği olmayanlar Zilhicce ayının 3. Günü Enbiya Süresinin 88-89-90-91.Ayetlerini okuyup Rabbimden Hayırlı evlat istesinler.

O gün evlat sahibi olmak isteyenlerin dualarının geri çevrilmediği belirtiliyor.

Bu Ayeti kerimler Rabbim Senden hayırlı salih ve sağlıklı bir evlat istiyorum diyerek salih bir niyet ile 3-7-21-41 veya 101 gibi tekli sayılar ile okunabilir.

Enbiya süresi 88-89-90-91 ayetler
فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِي الْمُؤْمِنِينَ
وَزَكَرِيَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ

فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَوَهَبْنَا لَهُ يَحْيَى وَأَصْلَحْنَا لَهُ زَوْجَهُ إِنَّهُمْ كَانُوا يُسَارِعُونَ فِي الْخَيْرَاتِ وَيَدْعُونَنَا رَغَبًا وَرَهَبًا وَكَانُوا لَنَا خَاشِعِينَ
وَالَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهَا مِن رُّوحِنَا وَجَعَلْنَاهَا وَابْنَهَا آيَةً لِّلْعَالَمِينَ

Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne).

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne).

Festecebnâ lehu, ve vehebnâ lehu yahyâ ve aslahnâ lehu zevcehu, innehum kânû yusâriûne fîl hayrâti ve yed’ûnenâ ragaben ve reheben, ve kânû lenâ hâşiîn(hâşiîne).

Velletî ahsanet fercehâ fe nefahnâ fîhâ min rûhinâ ve cealnâhâ vebnehâ âyeten lil âlemîn(âlemîne).

Biz de duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık. İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız.
Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.
Biz de onun duasını kabul ettik ve kendisine Yahya’yı bağışladık. Eşini de kendisi için, (doğurmaya) elverişli kıldık. Onlar gerçekten hayır işlerinde yarışırlar, (rahmetimizi) umarak ve (azabımızdan) korkarak bize dua ederlerdi. Onlar bize derin saygı duyan kimselerdi.
Irzını korumuş olan kadını da (Meryem’i de) hatırla. Ona ruhumuzdan üflemiştik. Kendisini de, oğlunu da âlemlere (kudretimizi gösteren) birer delil yapmıştık.

Merhaba bende hayıt tohumu içiyorum arada soğan suyu da içiyorum ama bende kahverengi lekeler geliyor içince size de aynı şey oluyor mu? Gerçi geçen sene açılmış konu ama cevap veren olursa sevinirim

Merhaba bende hayıt tohumu içiyorum arada soğan suyu da içiyorum ama bende kahverengi lekeler geliyor içince size de aynı şey oluyor mu? Gerçi geçen sene açılmış konu ama cevap veren olursa sevinirim
Ben hayıt tohumunun nasıl içileceğini çok araştırdım ama, kimisi dövün öyle için diyor. Kimisi sıcak suya 1 tutam atın öyle için diyor. Daha başlayamadım o yüzden

Ben hayıt tohumunun nasıl içileceğini çok araştırdım ama, kimisi dövün öyle için diyor. Kimisi sıcak suya 1 tutam atın öyle için diyor. Daha başlayamadım o yüzden

Ben ilk ezip öyle içiyordum sonra üşendim 1 çay kaşığı çay demler gibi attım. 10 dk demleyip süzüp içtim canım.

Arkadaslar bende yeni üyeyim bebeğimin olmasini cok istiorum 7 aylik evliyim ama hala olmadi . Doktora gittim yumurtlamam yokmus . Daha sonra hayit tohumu onerdiler ictim ama hic bi etkisi olmadi daha cok cinsel isteksizlik olustu ama ondan mdr bilmiorum

Kızlar açıkçası tohumu nerde oluyo nasil bilmiyorum ama ben birkaç aydır rahimde yara için kapsül olarak kullanıyorum gıda taksivesi aldım.

X