Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Ben Cok Faydasini Gordum Umarim Sizlerde Gorursunuz Kizlar Hic Adetlenemeyen Ben Ya Inanamiyorum Hala Bakalim Hamile Kalabilecekmiyim Merak Ediyorum

canım inşallah faydasını görürsün. sende de pko vardı sanırım. sen belli bir zaman diliminde mi içtin yoksa, süreklimi?

Ben Cok Faydasini Gordum Umarim Sizlerde Gorursunuz Kizlar Hic Adetlenemeyen Ben Ya Inanamiyorum Hala Bakalim Hamile Kalabilecekmiyim Merak Ediyorum

yesimcim, adet olmak icin surekli mi iciyorsun yoksa birkac aydan sonra kendi kendine duzene girip oyle devam mi ediyor?

kizlar ben hic birakmadim surekli ictim hemde gunde bazen 3 kez bazen 2 kez bir kezle birakmadim bir arkadas gunde 3 kez icmis o ay hamile kaldigini yazmisti ben henuz kalmadim ama adetlerim duzenlendi hemde hic agrisiz bir bakiyorum adet olmusum hic agri hissetmiyorum

bu ay ilac kullandigim icin gunde 2 kez ictim. ama adet olayim gunde 3 kez icicem.

arkadaşlar merhaba.bende 4 yıldır doğum kontrol hapı içiyordum.artık çocuk sahibi olmak istiyorum ama aynı durumdan şikayetçiyim.bu hayit tohumunu kullanmaya ne zaman başlamalıyız.Adet bittikten sonra mı yoksa adete yakın günlerde mi içeceğiz. Bir fikri olan varmı?

birde yesimcim, bu hayit suyunu gunde 3 kez icen arkadasinin herhangi bir sorunu varmiydi mesela hormonlarla falan ilgili?

Canim Benim Arkadasim Degil Bu Forumda Biri Okumustum Yani Sonucta Bebegi Dusmus Ama Sonucta Hamile Kaldim Diyordu Tabiki Adet Duzensizlikleri Vardi Yani Bakalim Allah Vesile Etsin Bizlere Insallah Sifa Icin

Ermaral Kardesim Adetin Bitsin Baslaki Tam Olsun Bir Ay Olsun Yani En Mantiklisida Bu

Esime Uzuluyordum Bugun Dediki Bana Cocuk Hakkinda Eger 1 Yil Daha Olmassa Dr Gider Siki Bir Tedavi Oluruz Ikimizde Cok Sevindim Insallah Hep Bole Dusunur Bir Ara Cok Soluyordu Simdi Allah Isterse Diyor

kızlar günde 3 kez içiyorsunuz bunu anladımda peki nasıl içiyorsunuz çay bardağıyla mı neyle içiyorsunuz
bende başlamayı düşünüyorum adet olunca yoksa beklemesem mii bana bir akıl verseniz

kızlar günde 3 kez içiyorsunuz bunu anladımda peki nasıl içiyorsunuz çay bardağıyla mı neyle içiyorsunuz
bende başlamayı düşünüyorum adet olunca yoksa beklemesem mii bana bir akıl verseniz

hayit tohumunu kaynamis suya atip iciyorlar ama ben hazir suyunu aldim. hergun haslamayla ugrasmaktan daha iyi. cay bardaginin 1/4 une hayit suyu koyup ustunu normal suyla tamamlayip iciyorsun. tadi onceleri baya aci geliyor ama zamanla alisiyorsun.

arkadaşlar ben ne olduğumu bilmiyorum bildiğim tek şey var adet olamadığım pkoya yakın yumurtalık yapın var dedi dokotr ama kıllanma tüylenme sivilcelenme yok bende bütün hormonlarımda normal çıkıyor ...sadece kilo alma problemim var 1 senedir bebek için uğraşıyoruz tedavi görüyoruz en son aşılamam iptal oldu kilom yüzünden yumurtalarım gelişmiyormuş yani herşeyi kiloma bağlıyor doktor diyeceksinizki ver ben korunurken tam 16 kilo verdim sonra 9 kilo aldım sonra verdim ne zaman korunmayı bıraktım yani adet olamamaya başladım tekrar kilo alamya başladım ve 9 kilo aldım artık bilmiyorum kilodanmı adet olamıyorum yoksa benim yumurtalarım hiçbir işe yaramıyormu kızken her ay 7 gün adet olurdum evlendim böle oldum ....şimdi kötü bir tedaviden çıktım ne diyet yapmaya nede tedavi olmaya gücüm var ama bu arada korunmakda istemiyorum d.kontrol hapı ile adet olacaksın diyor dokotr bende istemiyorum .....hayıt tohumu civanperçimi aslanpençesi bu otlar adet olamayı sağlatıyor düzneliyor ...bende hayır tohumu içmek isityorum ama benim hormonel bir durum olmadığından işe yararmı bilmiyorum?anladığım kadari ile hayıt tohumunu başlayacağın zaman öneli değil tohumu dövüp 1 bardak kaynar suda bekletip günde 3 kez içiliyor doğrumu anlamışım kızlar herşeye rağmen deneyeceğim ölede böle adet olmuyorum nasıl olsa inş.işe yarar doktorumada kapak olur bu bana kendi kendine adet olabilmen mucize diyor zayıflamazsan

dırımkızı o kadar çok şişman olup hamile kalan tanıdığım var ki doktorun çok abartmış bence. benimde kendimi bildim bileli adet düzensizliğim vardı ama şişman da değilim. gerçi arada bir 5-6 kilo alıp verdiğim oluyor. yani kışın kilo alıp yaz gelince diyet ve sporla zayıflıyorum. ben de pko var. doktorum bana glikofen vermişti. bana iyi gelmişti bu ilaç. ben hamile kaldım fakat düşük yaptım.şimdi yine bebek için uğraşıyorum. bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. 3 yumurtadan sadece 1 tanesi gelişti. adetime 1-2 gün var. bakalım hayırlısı artık. ben de hayıt suyu aldım. bir de safran tozu. yumurtaların gelişmesini sağlıyormuş. eğer adet olursam kullanacağım. sitede tüp bebek tedavisi gören bir arkadaş vardı. yumurta rezervi ve kalitesi düşükmüş ve daha önce başarısız olmuş denemeleri. bu sefer civan perçemi, aslan pençesi, safran ve hayıt suyu kullanmış ayrıca ballı çörek otu. hayıt suyunu tedavi sırasında da kullanmış ve beklenenden fazla ve kaliteli yumurtası olmuş ve şu an hamile. inşallah Allah bizlere de sağlıklı ve hayırlı evletlar nasip eder.

canım bu bitkiselleri ilaçlarla birlikte mi kullanmış peki?

cnm ben obez durumda değilim üstelik ama homonel bir durum olmayınca
durumu ona bağladı şeker yüklemesi yapıldı gizli şekere bakıldı açlık tokluk şekere bakıldı
ama hiç bişey yok cnm .......ben puregon kullandım göbekten düşün ama yumurtalaırım hepsi birlikte gelişti yani şuan 10 dan fazla yumurtam var ama hepsi çatlayacak durumda değil ......belki kilo olayı doğrduru ama sadece çözüm bu olmamalı bana 15 kilo ver diyor tmm vereyimde bu ha dedinmi gitmiyorki yapı oalrak çok çabuk kilo alıp veremeyen biriyim
ben kilolarımı verirken bu arada korunmak istemyiorum düzenli adet olup her kadın gibi şansımı denemk istiyorum.......

canım bu bitkiselleri ilaçlarla birlikte mi kullanmış peki?

hayır canım civan perçemi ve aslan pençesini tedaviden birkaç ay önce kullanmış. ama hayıt suyunu tedavi süresince de kullandım diye yazmış. hatta ayşenur amine su diye bir arkadaş. şu an hamile.

anladım canım. o kilolar evlendikten sonra çoğu kadında oluyor maalesef. ben bekarken 55-60 lardaydım evlenince 72 ye kadar çıktım. şu an 63 kiloyum. bende pko olduğu için doktorum kesinlikle kilo almamalısın diyor. boğazımı tutamadım yerde yürüyüş falan yapıp dengeliyorum. canım o gelişmeyen yumurtaların adetle beraber atılır büyük ihtimalle. fazla yumurta elde edilmiş ama dozu arttırıp gelişmeleri sağlanmadı mı? belki gelişirdi daha neyse herşeyde vardır bir hayır. şu an dinlenme aşamasındasın sanırım. inşallah yakın zamanda hamile kalırsın. ben 3 ay klomen kullanmıştım önceden. yumurtalarım istenildiği gibi kaliteli olmuyordu ve hamile kalamamıştım. sonra 1 ay dinlenmeye çekildim ve o ay oldu. ama maalesef kaybettim. yani dinlenme aşamasında da çok hamile kalan oluyor. inşallah seninde öyle olur. hayıt suyu ve safranı sende dene istersen. civan perçemi aslan pençesi falan faydasını görenler var.

ahhh cnm evlendiğimde 62 kiloydum ilk günlerde başladı adet düzensizliği bende ve 1 senede 20 kilo aldım sonra verdim işte çok karışık cnm ...çok yumurta oldu dozuda arttırdı son günlerde ön plana çıkar diye ama bu sefer vücut ödem yaptı hemen kesti ve yinede ön plana çıkmadı ben dinlenme süresinde kendi kendime adet olursam eğer şansım olur şimdi falutalle adet göstertcek sanırım ....adet olduğum andan itibaren hayıta başlayacam cnm çok fazla ot kullanmak sitemiyorum çünki alerjim var kaş yapaım derken göz çıkarmayım...hayıtla başlayacam bakalımm...

inşallah canım kilo da verirsin, hamile de kalırsın. bu tür tedavilerden sonra ilaçların etkisi bir kaç ay daha devam ediyor diye duymuştum. yani kendiliğinden adet olup yumurtlayabilirsin. inşallah hakkında hayırlısı olur. Allah'ım hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

inş. cnm inş.....allah kimseyi böle tedavilerle uğraştımasın düşmanıma bile vermesin
çok zor madden manen bitiyorsun ben işimi bıraktım bu tedaviler yüzünden...
hakımızda hayırlıs olsunn..

ayni bende de bu sorun var kilo nefret ediyorum ya bende glukofene basladim zaten babami seker hastaligindan kaybetmistim muhtemelen bole bir sorunum var yumurtalarim kucuk kucuk kalmis buyumemis kist gibi olmuslar demisti dr yumurtlama var ama dedigim gibi yumurtalama kalitesini artirmak lazim kilo vermek icin glukofene basladim busefer surekli kullanicam ama glukofen benim adetlerimi duzenlemiyor hayit tohumuyla beraber kullancam ve bitki caylarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…