Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

Hayıt tohumu içerken hamile kalınırsa, yumurtlama döneminden adete kadar 2 hafta süre var bu durumda hamile kaldığımızı bilemiyoruz
İçmeye devam etmemiz düşük vs sebep olur mu acaba ??

Az once yatmadan iceyim dedim cayini bugun aldim. Ay tadi cok degisik diger bitki caylari gibi degil baygin bi tadi vaar. :KK70: odff ben bunun bitkisel hap versiyonunu kullanmistim adet vagrikari icin 1 ay sadece agrilara iyi gelmisti o donem ama goguslere falan hatirlamiyoruk suan. Doktora gitsem danissamda onu mu kullansam ki yinee cayini 3-4 ay duzenli icebilirmiyim bilmiyorum. :)

Az once yatmadan iceyim dedim cayini bugun aldim. Ay tadi cok degisik diger bitki caylari gibi degil baygin bi tadi vaar. :KK70: odff ben bunun bitkisel hap versiyonunu kullanmistim adet vagrikari icin 1 ay sadece agrilara iyi gelmisti o donem ama goguslere falan hatirlamiyoruk suan. Doktora gitsem danissamda onu mu kullansam ki yinee cayini 3-4 ay duzenli icebilirmiyim bilmiyorum. :)
Gebelik planlıyorsan yumurtlama dönemine kadar iç canım

Merhaba, 32 yaşındayım ve evli değilim. Yumurta dondurma işlemi yaptıracağım. Kendi halimle hap kullanmadan regl olmuyorum. fsh en son 58 çıktı ki bu değerle çok zor. Hayıt tohumunu ilaç kullanırken kullanan oldu mu aranızda? cyclo progynova kullanıyorum en fazla bir ay daha kullanacağım zaten.

Merabalar bende polikistik var ilk adettimden bu yana bu boyle.Cok yuksek kilolardaydim 83 gordugumu biloyorum lise donemimde hicbir zaman cok yiyen bir insan olmadim ama hep kilo aliyordum.Bi sekilde kilo verdim suan 61 kiloyum adet oluyorum ama en az 15 gun geciyo yinede.Bu hastaligin tek sikintisi kilo bunu anladim ama hep ac geziyorum kilo almamak icin.Evlilil plani yapiyorum ve cocugum olmassa diye simdiden korkuyorumm.Acaba hayit tohumunu icsem simdiden iyi gelirmi bana

Merabalar bende polikistik var ilk adettimden bu yana bu boyle.Cok yuksek kilolardaydim 83 gordugumu biloyorum lise donemimde hicbir zaman cok yiyen bir insan olmadim ama hep kilo aliyordum.Bi sekilde kilo verdim suan 61 kiloyum adet oluyorum ama en az 15 gun geciyo yinede.Bu hastaligin tek sikintisi kilo bunu anladim ama hep ac geziyorum kilo almamak icin.Evlilil plani yapiyorum ve cocugum olmassa diye simdiden korkuyorumm.Acaba hayit tohumunu icsem simdiden iyi gelirmi bana
Hayıt otuna ilacın bittikten sonra basla bence. Evlenmeden kendini düzene sokman daha faydalı bencede keske ben zamanında annemi dinleseydim en azından nişanlıyken kendime baksaydım bende de polikistik var hiç ne hap ne bitkisel kür yapmamıştım şimdi çocuk için uğraşıyorum işte... Dediğim gibi sen kullan düzene sokar ama düzenli kullan civanperçemi de çok iyi geliyo polikistiğe önerilen bide soğan suyu var inşallah iyi gelir evlenince pko olup tedavisiz hamile kalan da var benim gibi kalamayanda var. Nasip kısmet hakkında hayırlısı olsun canım.

Canim bence kiloyla hiç alakası Yok ben 22 yaşındayım 1.65 boyundayim ve 48 kiloyum hep çok zayıftım halada oyleyim ama noluyor adetler yine düzensiz hayıt iyi geliyor kullan bence sende

Ben busty serum diye bir şey duydum içinde yine otlar varmış var mı kullanan ? Çok merak ediyorum jse yarar mı diye

Canim bence kiloyla hiç alakası Yok ben 22 yaşındayım 1.65 boyundayim ve 48 kiloyum hep çok zayıftım halada oyleyim ama noluyor adetler yine düzensiz hayıt iyi geliyor kullan bence sende
Yemin ederim kafayi yemek uzereyim halaaa adet olamadim bugun basliyim bi umut hersekese herseye sarar oldum hep mitsuzumm hep korkum var sanki

Yemin ederim kafayi yemek uzereyim halaaa adet olamadim bugun basliyim bi umut hersekese herseye sarar oldum hep mitsuzumm hep korkum var sanki
Çok sinir bozucu bir hastalık çocuğum olmazsa diye düşün tuylenmeleri düşün yıllarca Yasmin kullandım ama ilaç kullanmak istemiyorum bırakınca her şey eskiye dönüyor bir de doğum kontrol hapları kanı yoğunlaştıriyor yani her an bir yerimuzde pıhtı olup ölebiliriz ama artık çok takmamaya başladım çünkü yapacak bir şey yok yani kilosu olan kişilere kilo ver bak düzene girecek en önemli şey kilo diyorlar ben gidiyorum ilaç kullancaksin deyip gönderiyorlar ömür boyu ilaç mı kullanılır kendimde hemşireyim daha ne hastalıklar var pcos da zor veya kolay baZsn kendiliğinden çoğu kişi gebe kalabiliyor merak etmeyin

Çok sinir bozucu bir hastalık çocuğum olmazsa diye düşün tuylenmeleri düşün yıllarca Yasmin kullandım ama ilaç kullanmak istemiyorum bırakınca her şey eskiye dönüyor bir de doğum kontrol hapları kanı yoğunlaştıriyor yani her an bir yerimuzde pıhtı olup ölebiliriz ama artık çok takmamaya başladım çünkü yapacak bir şey yok yani kilosu olan kişilere kilo ver bak düzene girecek en önemli şey kilo diyorlar ben gidiyorum ilaç kullancaksin deyip gönderiyorlar ömür boyu ilaç mı kullanılır kendimde hemşireyim daha ne hastalıklar var pcos da zor veya kolay baZsn kendiliğinden çoğu kişi gebe kalabiliyor merak etmeyin
Haklisiniz ama bu aralar kendimi o kdr kotu hissediyorum ki ac geziyorum resmen yine sismeye basladim kimseyi kirmak istemiyorum kendime engel olamiyorum

desire arkadaşımızın tavsiyesiyle bu hayıt tohumu denilen mucizeyi kullandım....inanılmaz bir etki, uzmanlar bile mucizevi bir bitki diyor.benim nenem de ben konuyu açınca anlattı 7 sene çocuğu olmamış bir ebe ona bu tohumdan içmesini söylemiş ve nenem düzenli içtikten sonra gebe olmuşşş!! inanılmaz birşey ya mükemmel ötesi bir bitki.insanı dişileştiriyor inanın.bende kullanıyorum göğüslerim büyüdü !!! dudaklarım bile dolgunlaştı.adet düzenliyor,vücuttaki tüm dengesizlikleri düzeltiyor, inanılmaz bir şey ben dünyadaki kadınlar için en mucizevi ot diyorum.sakın doktorlarda zaman harcamayın inanın vaktinize yazık edersiniz.ve netten araşştırdım bu tohumu içen benim okuduğum kadarlık 7-8 ablamız düzenli kullanım sonucu gebe kalmış..!!! :KK74:
Yaaa bugün bende ilk bardağa başladiö. Suya ezerek mi atiyosun yoksa direk tohym halinde mi? Bi de yumurtlama günüm yaklaşıyo olabilir bilmiyorm ama bu dönemde zararı olyr mu

Slm arkadaslr bn yni katildim bugun hayit tohumu aldim nasil kullanilir ne kadr alinmali bilgilrinizi paylasirmisiniz acaba bi suru yazi var hepsini okuyamm :kahve:

Huuu kizlar yokmu hayit kullanan
Glbhrrr merhaba, ben de yeni başladım hayıt kullanmaya ben karabiber öğütücüsünde 1 çay kaşığı öğütüp sıcak su katıp 5 dakika demlendirşyorum. Yeni başladık bakalım kullanmaya, 5 aydır korunmuyoruz. Bi de bunu ddneyeyim dedim:) genel kullanımı buns benziyor. Kimi eziyor ben ezemedim çok sert. Kimi hayıtla suyu birlikte kaynatıyor falan filan.

C
Glbhrrr merhaba, ben de yeni başladım hayıt kullanmaya ben karabiber öğütücüsünde 1 çay kaşığı öğütüp sıcak su katıp 5 dakika demlendirşyorum. Yeni başladık bakalım kullanmaya, 5 aydır korunmuyoruz. Bi de bunu ddneyeyim dedim:) genel kullanımı buns benziyor. Kimi eziyor ben ezemedim çok sert. Kimi hayıtla suyu birlikte kaynatıyor falan filan.
Cnm ben basta hayit tohumunu icyordum cok aci ve bogazim cok kotu oldu sesim kisildi biraktim onun hapini iciyorum ve cokta memnunum ve galiba onun sayesinde ve tabi tabbimin izniyle hamileyim insallh adetim iki gun gecikti idrar testi yaptim bugun ikinsi cizgi braz silik cikti ve oyle kaldi insallh hamileyim :anne::dua::halay::KK6::KK37:

C

Cnm ben basta hayit tohumunu icyordum cok aci ve bogazim cok kotu oldu sesim kisildi biraktim onun hapini iciyorum ve cokta memnunum ve galiba onun sayesinde ve tabi tabbimin izniyle hamileyim insallh adetim iki gun gecikti idrar testi yaptim bugun ikinsi cizgi braz silik cikti ve oyle kaldi insallh hamileyim :anne::dua::halay::KK6::KK37:

Ayyy inşallah hamilesindir glbhr çok merak ettim son durumunu. Ev taşıdık o yüzden epeydir giremedim kk ya. Dolayısıyla bu ay çocuk da yapamadık☺️

X