Saç Rengi ve Saç Boyama hazır boyalarda en iyi açıcı hangisi kızlar...

once uclardan basla canım cunku dıpler hem dogal hemde acık oldugu ıcın daha cabuk acılır..

once uclardan basla canım cunku dıpler hem dogal hemde acık oldugu ıcın daha cabuk acılır..

sagolasın bende öyle yapmayı düşündüm.bu gece görüşebilirsek yazarım nasıl oldugunu..off sabır ALLAHIMM annem gelene kadar beklemeliyimmmyasakkelime

canım benım sende bendensın benım de aklıma bıkere dustumu yerımde duramıyorum ama su anda mecburen beklıyorum kendı sacım cıksın boya daha guzel otursun dıye..

bu arada kullu mango o 12 ve 12. 1 dedığın boyalar doğal sacı acıyor degılmı?

saç rengin işlemsiz se bu dediğim boyalar oldukça açar saç rengini. ben saçı koyu kahverengi bır arkadaşımın saçını 12.1 koleston ile iki hafta arayla 2 kere boyamıştım ve oldukça açık çok guzel bır sarı olmuştu. ve boya açıcılar kadar yıpratmıyor

boyalı ve kuru saçların varsa bide ince telliyse sakın palette vs kullanma
kullanan biri olarak asla tavsiye etmiyorum hele paletteyi hic etmiyorum
gecen sene saclarımı palettenin acıcısıyla acmaya calıstım bı guzel surdum kafama bekleme suresınden az beklettım nolur nolmaz dıe ve saclarımı yıkarken saclarım tutam tutam elımde kaldı
daha sonra teyzemın kızına palettenın rofle setını uygulayalım dedık onun saclarını tutam tutam ayırıp surduk bı ıkı de benım sacıma surduk ve yıne bekleme suresınden az beklettık sonuc yıne aynı
surdugumuz yerler dıbınden koptu yamuk yumuk saclarımız oldu
kesınlıkle paletteyı tavsıye etmıyorum koleston en ıyısı
ama sacların yıpranmıssa hıcbırını kullanma ya bıtkısel kullan yada bakım yap daha sonra kullan

boyalı ve kuru saçların varsa bide ince telliyse sakın palette vs kullanma
kullanan biri olarak asla tavsiye etmiyorum hele paletteyi hic etmiyorum
gecen sene saclarımı palettenin acıcısıyla acmaya calıstım bı guzel surdum kafama bekleme suresınden az beklettım nolur nolmaz dıe ve saclarımı yıkarken saclarım tutam tutam elımde kaldı
daha sonra teyzemın kızına palettenın rofle setını uygulayalım dedık onun saclarını tutam tutam ayırıp surduk bı ıkı de benım sacıma surduk ve yıne bekleme suresınden az beklettık sonuc yıne aynı
surdugumuz yerler dıbınden koptu yamuk yumuk saclarımız oldu
kesınlıkle paletteyı tavsıye etmıyorum koleston en ıyısı
ama sacların yıpranmıssa hıcbırını kullanma ya bıtkısel kullan yada bakım yap daha sonra kullan

bende de tam tersi olmuştu.
koleston ile saçlarım yandı.hem boyasından hem de açıcısından. annemin saçlarını da mahvetti koleston.kestirmek zorunda kaldı kadıncağız.boyadığı numara da 7-1 yani.
ben paletteden çok memnunum.
tabi bu saç tipiyle de alakalı.
tam 4 kez kullandım palettenin yoğun açıcısını,hem de ka. kat boyalı saça.
maşallah saçalrım yerinde ve de sağlıklı.yanmadı ve de kopmadı ki çok hassas bir saç derim ve ince telli saçlarım vardır.
tabiki saçtan saça değişir ama kolestonu pek çok kişi içindeki amonyak çok olduğu ve saçı kuruttuğu için tavsiye etmiyor.

kızlar şimdi saclarımı hazırlıyorum birazdan boyayı da hazırlıcam.bana dua edin lütfen güzel olsun diye.yani en azından sokaga çıkabileyim:çok üzgünüm:annem yemek yiyor şimdi birazdan boyuyacaz.hemen dönerim size sevgilerrr:dance:

kızlaaaarrrr!!!ben kınalı bir koyun oldumm:çok üzgünüm:üztelik diplerim cok acık oldu diger taraflar kırmızıııııısenağlamasenağlamasenağlamaşaka şaka okadar da vahim degil iyi bir renk oldu ama dipler sinirimi bozuyor yaa.dediginiz gibi dipleri sonra boyadım ama biraz daha bekleyip son on dakika kala boyamalıydım aslında hata bende.ama fena olmadı.sagolun kızlar alexcim sende boya fikri için sagol öptüm hepinizia.s.

canım benım sanırım cook memnun kalmadın keske kırmızılık gıdene kadar bekleseydin yaa tatlımm:KK43:

kızlaaaarrrr!!!ben kınalı bir koyun oldumm:çok üzgünüm:üztelik diplerim cok acık oldu diger taraflar kırmızıııııısenağlamasenağlamasenağlamaşaka şaka okadar da vahim degil iyi bir renk oldu ama dipler sinirimi bozuyor yaa.dediginiz gibi dipleri sonra boyadım ama biraz daha bekleyip son on dakika kala boyamalıydım aslında hata bende.ama fena olmadı.sagolun kızlar alexcim sende boya fikri için sagol öptüm hepinizia.s.

beğendiğine sevindim tatlım.
saçını biraz dinlendirip istediğin renge boyayabilirsin sanırım.
dipler biraz açık olur,ama yıkadıkça orantılı oluyor uçlarla.evet diplere son 10-15 dakikada sürmek lazım. ama olsun zamanla o da düzelir canım.
güle güle kullan a.s.

kızlar slm.ben saçımı dün mahvettim biliyormusunuz.gece boyadıgımda güzel geldi sabah bir kalktım gün ışıgında çok kötüydü.ama sebebi de şu;dipleri sonra boya demiştiniz ya işte bende sonra boyadım ama yinede erken oldu ve çok açıldı.diger taraflarda çok açılmadı.alex sana teşekkür ederim tabiki sakın yanlış anlama.hem sen bana 3-4 kere boyadım anca actı demiştin.hata benim cnm...ama olsun sonrada gittim yine palette in koyu yakutunu aldım ve sacım çok güzel oldu valla.kızıl ama ne kızıl süpermiş.demekki öyle açmamda da bir hayır varmış.çok sagolun:dance:

kızlar slm.ben saçımı dün mahvettim biliyormusunuz.gece boyadıgımda güzel geldi sabah bir kalktım gün ışıgında çok kötüydü.ama sebebi de şu;dipleri sonra boya demiştiniz ya işte bende sonra boyadım ama yinede erken oldu ve çok açıldı.diger taraflarda çok açılmadı.alex sana teşekkür ederim tabiki sakın yanlış anlama.hem sen bana 3-4 kere boyadım anca actı demiştin.hata benim cnm...ama olsun sonrada gittim yine palette in koyu yakutunu aldım ve sacım çok güzel oldu valla.kızıl ama ne kızıl süpermiş.demekki öyle açmamda da bir hayır varmış.çok sagolun:dance:

canım benim.yanlış anlamam tabiki.önemli olan senin istediğin renge kavuşman.
yakut rengi çok güzel bir renk.bek bir de göreceksin palette diğer renklere göre çok daha az akıyor.
güle güle kullan canım. a.s.

bende de tam tersi olmuştu.
koleston ile saçlarım yandı.hem boyasından hem de açıcısından. annemin saçlarını da mahvetti koleston.kestirmek zorunda kaldı kadıncağız.boyadığı numara da 7-1 yani.
ben paletteden çok memnunum.
tabi bu saç tipiyle de alakalı.
tam 4 kez kullandım palettenin yoğun açıcısını,hem de ka. kat boyalı saça.
maşallah saçalrım yerinde ve de sağlıklı.yanmadı ve de kopmadı ki çok hassas bir saç derim ve ince telli saçlarım vardır.
tabiki saçtan saça değişir ama kolestonu pek çok kişi içindeki amonyak çok olduğu ve saçı kuruttuğu için tavsiye etmiyor.

ben zaten yazarken bastıra bastıra yıpranmıs kuru saclar ıcın zararlı dedım..
demekkı benım sacım senınkınden kuru ve yıpranmıstı..olay bu
bana da koleston ıyı geldı palettenın kahve kopugunu almıstım dıplerım sapsarı olmustu bı daha palette almamaya tobe ettım sıkayet yazılarını okudum bı cok kısıde sıkayetcı..tekrar soyluyorum her sacın yapısı farklı palet yada koleston sac acıcıları her yonuyle zararlı kuafore bıle yaptırmaya cesaret edemıyoruz acma ıslemını kaldı kı ne oldugunu bılmedıgımız boyayla sacımızı acmaya calısıyoruz gerısını sız dusunun..neyse yanmamıs sacların gozun aydın..umarım kımseye de zararı dokunmaz

saç rengin işlemsiz se bu dediğim boyalar oldukça açar saç rengini. ben saçı koyu kahverengi bır arkadaşımın saçını 12.1 koleston ile iki hafta arayla 2 kere boyamıştım ve oldukça açık çok guzel bır sarı olmuştu. ve boya açıcılar kadar yıpratmıyor

Merhaba, bu mesajı yazalı uzun zaman olmuş ama renk açıcıları aratınca bu mesajı gördüm, acaba aynı sonucu pallettenin aynı rengiyle boyarsak alabilir miyiz?

X