haziran ayında hamile kalmak isteyenler buyrun

• Konu Sahibi n_hep gül
haziranda kesin ben de istiyorunm her ay hüsran ama ne duyarsam bende deniyecem bu ay gerçi denedim ama olsun daha fazla deniyecemmma.s.

• Konu Sahibi n_hep gül
merhaba kızlar.sizi okadar iyi anlıyorumki.aynı şeyleri bende yaşadım.hamile olmak isteyen tüm arkadaşlara aynı şeyleri söylüyorum,kesinlikle umudunuzu yitirmeyin..bende herşeyi deniyordum,kim ne söylerse yaptım.inanmayacaksınız ama idrarını kaynat kahve gibi köpürüse hamilesin dediler onu bile yaptım..bekleyemiyordum artık .bir ay daha,olmadı bir ay daha.....
çok şükür şimdi oğluma kavuşmama 1 ayım kaldı..inanılmaz güzel bir duygu...sabır ve düzenli ilşki arkadaşlar.yumurtlama döneminizi kaçırmamanız gerekiyor.o yüzden gün aşırı ilşki en ideali.ben birde her ilşkiden sonra ayaklarımı kaldırıp o şekilde bekliyordum.işe yaradımı bilmiyorum ama her ilşkşden sonra yaptım..1 kez düşük yaptım.bir daha o güzel duyguyu yaşayamayacağım için çok korktum...
yani kızlar olmayacak diye birşey yok...dediğim gibii umudunuzu yitirmeyin.haziran,belki,temmuz yada ağustos ..sizin için dua edicem doğuma giderken..kabul olurmuş diyorlar inşallah
herhangi bir şey sormak isterseniz cevaplayabilirim

• Konu Sahibi n_hep gül
evet nilbaharcım deneyelim arkadaşım bu ay ben çok umutluyum yeni bişiler duyarsanız hemen haber verin olurmu?

• Konu Sahibi n_hep gül
ayçacım bir mahsuru yoksa düşük dediğin nasıl oldu yani kürtajmı

• Konu Sahibi n_hep gül

başka ne denedin canım anlatır mısım bekliyorum sende yaşamışsın anlıyosundur bizi bişey falan içtin mi?

• Konu Sahibi n_hep gül
Merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim ve ne tesadüfki haziranda bebek istiyoruz yani ozaman çalışmaya başlayacağız:)Umarım isteyen herkes bebek sahibi olur,ve eğer olursa hemen haber versinler,birde ilişkiden sonra beline mutlaka yastık koyup bir müddet beklememiz gerekiyormuş.

• Konu Sahibi n_hep gül
Bende Haziranda Hamiş Kalmak Istiyorum Zaten Içimden De Hep öyle Geçiyor Hayirlisi Kismet Artik

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlar merhaba bende bu ay bebişim olsun istiyorum.2 ay önce düşük yaptım.inşallah en kısa zamanda yine hamile kalırım.ben hamile kaldığım ay tarçın ve bal karışımı yemiştim.

• Konu Sahibi n_hep gül
Kizlar Iyi Akşamlar Ben Yumurta Tembelliği Var Ne Yapayim Bende Bu Ay Sizin Gibi Anne Olmak Istioyorumm

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlar günaydın dua buldum bol bol okuyun mutlaka oluyormuş la ilahe illa ente ya hannanü ya memmanü ya bedisemavati vel ardı ya zel celali vel ikram(allahım okuduğum bu duanın hürmetine tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip et)aman kızlar ezberleyin sık sık okuyun

• Konu Sahibi n_hep gül
Günaydın bugün reglim 3 günü bitmesini istiyorum bir an önce hemen çalışamlaar başlıyacağım ama şey sorcaktım .Reg olduktan sonra ki hafta ihtimal yok değil mi?

• Konu Sahibi n_hep gül
zeytin gözlüm 05 haziran 10 haziran arası gebeliğin açısından şansının yüksek olduğu günler senin için hesapladım ama benimde mesela 03 haziranla 08 haziran arası ama ben 01 haziranda başlıcam 10.11 hazirana kadar çalışmalar sürecek sende öle yap arkadaşım yani bikaç gün erken başla bi kaç gün geç bitir

• Konu Sahibi n_hep gül
ayçacım sana dün teşekkür edemedim çok sağol arkadaşım paylaştığın için başka neler denedin bizi yönlendirirsen çok seviniriz rabbim oğluşunu kucağına almanı nasip etsinn

• Konu Sahibi n_hep gül

• Konu Sahibi n_hep gül
arkadaşlar merhaba medipolden dr banu ergülü tanıyan varmı diğer drlar çok yoğun diye randevu aldım ama rahat değilim pek lütfen yardımmm

• Konu Sahibi n_hep gül
Kizlar Merhaba Sabah Test Yaptim Ve Yine Negatif.üzüldüm Ama Haziran Ayindan ümitliyim .yumurta Geliştirici Bişeyler Biliyorsaniz Paylaşirmisiniz.bu Ay Ilk Defa Doktora Gitmedim.daha önce Ilaçla Yumurta Büyütüyorduk çatlatma Iğnesi Oluyrdun .şimdi Bunlari Tek Başina Yapacak Bişey Bulmaliyim.paylaşirsaniz Sevinirim

• Konu Sahibi n_hep gül
Hoşgeldin Hoffen Nasilsin ?inşallah Canim .hayirli Haberler .umutlarimiz Haziranda Olmasi Dileğiyle .

• Konu Sahibi n_hep gül
Selam Kizlar
Benim Bugün Reglemin 19. Günü Haziranda Hamile Olduğumu Bilmek Istiyorum Eğer 8 Hazirana Kadar Reglem Gelmezse Hamileyimdir Ama Eğer Gelirsede Aşilama Düşünüyorum Artik çünkü Korunmasiz 1,5 Yildir Olmadi Doktrm Hiç Bir Poblem Yok Diyor Ama Olmuyor Işte Inşallah şu An Hamileyimdirde Ben Bilmiyorumdur Ve Haziranda öğrenirim Inşallah Hepinize Kucak Dolusu Sevgiler Hayirli Evlatlar Diliyorum

• Konu Sahibi n_hep gül
başka ne denedin canım anlatır mısım bekliyorum sende yaşamışsın anlıyosundur bizi bişey falan içtin mi?

hayır canım içmedim.ama mutlaka gün aşırı ilşkiye girdik.yumurtlama dönemim kaçmasın diye..idrar kaynatma olayını önermem.sırf bir umutla yapmıştım..köpürdü havalara uçtum,eşiminkinide kaynattım emin olmak için(bana nasıl güldüğü hala gözlerimin önünde)onunkide köpürdü..
ilşkiden sonra hepsi dışarı çıkıyor diye çok üzülüyordum..olmayacak bence hepsi çıktı diyordum oysaki,ilşki sırasında bir damla bile girmesi yeterli oluyormuş...
birde nilbaharcım( biraz özele giriyorum ama bilmiyorum siz bunlarrı konuşuyormusunuz..)ilşkiden sonra eşimin de hemen gitmesine izin vermiyor o şekilda birkaç dakka bekliyorduk...vallaha kızlar çok isteyince neler yapılmıyorki.....
allah hepinizin yardımcısı olsun

• Konu Sahibi n_hep gül
slm hanimlar ....
Allah hepinize de guzel bebekler versin insallah...

ayca cim sana da hayirli dogumlar olsun insallah bir nefeste kucagina alirsin yakin gorunuyor galiba ne zaman muhtemel dogum tarihin???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…