haziran ayında hamile kalmak isteyenler buyrun

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlar merhaba nasıl gidiyor bende çalışmalar tam hız devam ediyor inşallah olur bu ayy çokk istiyorum ya aslında umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama yinede umutsuzluz var içimde ya yiine olmazsa diye bu 4.ayımız olucak zaten bu ayda olmazsa doktora gidicem mutlaka allah hepimizin yardımcısı olsu inşalllah emeklerimiz boşa gitmez yav nekadar zormuş,

• Konu Sahibi n_hep gül
rabbim göbişlerinizi melekle doldursun...amin...

• Konu Sahibi n_hep gül
ben de istiyorum arkadaşlar ben de..allahım hepimizze nasip etsin..ayın 2 sinde adet olmam lazım yani yaarın bakalım ne olcak..yoksa haziranda tam gaz devam:)

• Konu Sahibi n_hep gül
yazdıklarınızı okudukça yaklaşık 9 ay önce hamişliğini bekleyen arkadaşlar başlığı altındaki konuştuklarımız aklıma geliyor
olmayacak diye birşey yok
bakın ben sona yaklaştım sayılır...
ilşkilere tam hız devam,hemen kalkmak yok....
adetiniz biter bitmez sonraki adet gününe 4gün kalana kadar ilişkiye devam...
nacizane benden öneriler
inşallh işe yarar güzel haberlerinizi bekliyorum

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlar günaydınn dün akşamdan beri kasıklarımda ve belimde bi ağrı var arada bir şiddetleniyor son adetim 25 mayıstı haziranın 21 inde regli olmam lazım daha çok var bugünde ağrı devam ediyor sizce neden?ağrıda değilde patlıycakmış gibi yardım ederseniz sevinirim

• Konu Sahibi n_hep gül
buarada bişey söylemeyi unuttum idrarımda koyu renk dün akşamdan beri off nedemek sizce bu bilgisi olan varmı?

• Konu Sahibi n_hep gül
Bu ay bizimde 3.deneme ayımız olacak. 1 Mayısta adet olmuştum en son ama bu zamanlar bekliyorum adet olmayı bu ayda tutmadı sanırım, fortel'in erken gebelik testlerinden aldım negatif
haziranda inşallah hepimiz kavuşuruz miniklerimize

• Konu Sahibi n_hep gül
11haziranda adet olmam gerekiyo ama inşallah olmammm evlilimizin 4.ayı korunmadımız halde olmadı bebişimiz inşallah bu ay olurrr...

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlar siteye yeni katıldım
ınsallah benimde hazirANDA BEBEĞİM OLUR ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

• Konu Sahibi n_hep gül
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
rabbim isteyen herkese nasip etsin...
adetime 4 gün var ama sırf arkadaşımın ısrarıyla biraz önce gebelik testi yaptım..sonuç tek çizgi yani negatif...
henüz buayki umudum bitmedi.....bekliyorummmm

• Konu Sahibi n_hep gül
canım yumurtlama günün yaklaşıyo olabilir ya da üşütmüşsündür kendine dikkat et bu günler önemli çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…