HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Valla bu ay gittim internetten 10 lu test aldim. Dedim adete 1 hafta kalinca basliyacam her sabah 1 test yapacam. Bugunki sabah olmadi ama yinede yaptim. Ben malesef cok takintiliyom beynimi girdigi zaman duramiyorrum yapmam lazim.
Ne zamandır deniyorsunuz? 2.çocuk için sanırım değil mi?

Yine vücut ısısını gördüm:)) benim vücut ısısı 2 gündür 36.7 oldu. Öyle olunca uygulama yumurtlama tarihimi değiştirp 19’u yaptı🫢 Şimd ben ne zaman test yapıcam her zaman emin olduğum yumurtlama gününü bu ay anlamadım resmen😅
Canım hangi uygulamayı kullanıyorsun ısını değiştir di ya Ben de bakayım ona. Ne zaman düşmüştü peki 36.7'den hangi sabaha düştü ve kaçıncı günün? Bak benmkı şöyle. Ben hem dil altı hem kol altı ölçüyorum notlara da kol altı giriyorum kol altından 35.8'e düştü daha sonra 36.1e çıktı. 12.gün yumurtladım o zaman dil altından 36.3 çıktı 13.gün 36.5 benimki kendisi değiştirmiyor Sen fertily' friend mi kullanıyorsun. Kızımdan önce onu kullanmıştım

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-22-16-20-48-288_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-05-22-16-20-48-288_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar madem yumurtlama çatlama muhabbeti olmuş bi şey sormak istiyorum.
Benim 18inde şeffaf yapışkan akıntım oldu çatlamadır diye düşünüp değenlendirdik. Sonra dün beyaz krem gibi akıntım oldu. Hangisi çatlama oluyor? Dün o kadar yorgundum ki değerlendiremedik bi gün önce ilişki olmuştu ama dün olmadı.
Beyaz akıntı çatlamaysa kaçırdım mı yani?
Canım evet 1 gün oncesı yse cok guzel zaman olmus. Ama bugun degerlendır sen yine de bazı uzmanlar 3 gün yumurta yaşıyor diyor patlamadan sonra oma göre 🥰

Kizlaaar bu ne demek simdi 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG-20240522-WA0006.jpg
    IMG-20240522-WA0006.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 33
Canım hangi uygulamayı kullanıyorsun ısını değiştir di ya Ben de bakayım ona. Ne zaman düşmüştü peki 36.7'den hangi sabaha düştü ve kaçıncı günün? Bak benmkı şöyle. Ben hem dil altı hem kol altı ölçüyorum notlara da kol altı giriyorum kol altından 35.8'e düştü daha sonra 36.1e çıktı. 12.gün yumurtladım o zaman dil altından 36.3 çıktı 13.gün 36.5 benimki kendisi değiştirmiyor Sen fertily' friend mi kullanıyorsun. Kızımdan önce onu kullanmıştım
Ben aslında Flo uygulamasını kullanıyorum ama geçen gün buradan arkadaşım Femometer’i önerdi onu da indirdim. İkisinde de bugün 36.7’yi girince ayın 19’una attı yumurtlamayı. Benim genelde 36.5 çıkıyordu. Yumurtlama akıntım da sanki hem 15’inde hem 18’inde geldi gibi. Kasık ağrım 17-18’inde vardı şimdi geçti. 18’inde yumurtlamış olabilirim bence. Bu arada ben hiç koltuk altını karıştırmıyorum işe sadece dil altı uyanınca 1 kere ölçüp bırakıyorum.

Ben aslında Flo uygulamasını kullanıyorum ama geçen gün buradan arkadaşım Femometer’i önerdi onu da indirdim. İkisinde de bugün 36.7’yi girince ayın 19’una attı yumurtlamayı. Benim genelde 36.5 çıkıyordu. Yumurtlama akıntım da sanki hem 15’inde hem 18’inde geldi gibi. Kasık ağrım 17-18’inde vardı şimdi geçti. 18’inde yumurtlamış olabilirim bence. Bu arada ben hiç koltuk altını karıştırmıyorum işe sadece dil altı uyanınca 1 kere ölçüp bırakıyorum.
Yumurtlama olduktan sonra vucut ısısı artar ya canım artmasından bir, iki gün önce yumurtlama olmus demektir. Senin ısın artmış artık ıs bıtmış demek ki yumurta inşallah kapamıştır kendini spermcik bulup🤣 benm de 0.1 derecelik artısla 2 gundur artıyor değerlendirme durumu gecmek uzere. Ama bugece deneyecegm son sans bn de su floyu yukleyeym bana ne dıcek acaba

Yumurtlama olduktan sonra vucut ısısı artar ya canım artmasından bir, iki gün önce yumurtlama olmus demektir. Senin ısın artmış artık ıs bıtmış demek ki yumurta inşallah kapamıştır kendini spermcik bulup🤣 benm de 0.1 derecelik artısla 2 gundur artıyor değerlendirme durumu gecmek uzere. Ama bugece deneyecegm son sans bn de su floyu yukleyeym bana ne dıcek acaba
Aynen hepsini deneyelim kafamız daha ne kadar karışabilirse😂 Evet benim iş bitmiş bakalım döllenmiştir inşallah😄 Senin de artıyorsa bitmiş olabilir ama dene yine de ne olur ne olmaz💃

Aynen hepsini deneyelim kafamız daha ne kadar karışabilirse😂 Evet benim iş bitmiş bakalım döllenmiştir inşallah😄 Senin de artıyorsa bitmiş olabilir ama dene yine de ne olur ne olmaz💃
İnşallah minnoşlarımız ıcerdedir 🙊 hala kasık batmam cok benm ama adet sancısı gb sancı oldu ılgnc seklde ole his geliyor sureklı. Ben 2 kere yumurtlamış olabilirim. 9. Günden şüphem vardı ya. 9.gün de 0.3 derece düşüp ertesi gün 0.3derece artmıştı sonra bu yeniden malum 12.gün düştü ama 9.gün meme hassasiyetim vs hc yoktu. 11.gün gecesi basladı hala devamm Suanda dokunamyrm gecmedı hc hassasiyet ınsallah da gecmez

Ayy aksama kadar silinir mi
Ben bu testler hakkında çok bilgi sahibi değilim ama bir kere kullanmıştım kızımdan once. Pükii gördüğünde bugünü ve diğer günleri değerlendirmen lazm dye blyrm Yani şu anda yumurtan çatlasa da hemen ölmeyeceği için bir şey olmaz canm

Ben bu testler hakkında çok bilgi sahibi değilim ama bir kere kullanmıştım kızımdan once. Pükii gördüğünde bugünü ve diğer günleri değerlendirmen lazm dye blyrm Yani şu anda yumurtan çatlasa da hemen ölmeyeceği için bir şey olmaz canm
Teşekkür ederim canim haziranda guzel haberle gelicem inşallah ❤️ daha dogrusu hepimiz insallah ❤️❤️❤️

Canım flo bende dha yumurtlamaya 3 gün var yaptı derece gırınce. Kafadan sallıyor ya. Isım düştü çıktı malum belırtler de vardı. Ona pek itibar etmemk lazmmglb duskapani duskapani

X